Poland – Environmental protection – Wykonanie monitoringów przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Warszawie
Issued by REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W WARSZAWIE · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 6 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 611206-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
Wykonanie monitoringów przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Warszawie
Lots Lot 1 — Część I - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dąbrowy Ceranowskie PLH140024 - siedliska przyrodnicze Lot 2 — Część II - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Kostrzynia PLB140009 – ptaki Lot 3 — Część III - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Liwca PLB140002– ptaki Lot 4 — Część IV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Uroczyska Łąckie PLH140021 – siedliska przyrodnicze Lot 5 — Część V - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Środkowego Świdra PLH140025 – owady Lot 6 — Część VI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Środkowego Świdra PLH140025– płazy Lot 7 — Część VII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Środkowego Świdra PLH140025 – mięczaki Lot 8 — Część VIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Forty Modlińskie PLH140020 – nietoperze Lot 9 — Część IX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Gołobórz PLH140028 – siedliska przyrodnicze Lot 10 — Część X - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – siedliska przyrodnicze Lot 11 — Część XI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Olszyny Rumockie PLH140010 – siedliska przyrodnicze Lot 12 — Część XII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Olszyny Rumockie PLH140010 – mięczaki Lot 13 — Część XIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadbużańska PLH140011 – owady Lot 14 — Część XIV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadbużańska PLH140011 – ssaki Lot 15 — Część XV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadbużańska PLH140011 – mięczaki Lot 16 — Część XVI Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – rośliny.: Część XVI Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – rośliny Lot 17 — Część XVII Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – mięczaki. Lot 18 — Część XVIII Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – płazy Lot 19 — Część XIX Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – ssaki Lot 20 — Część XX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – ryby. Lot 21 — Część XXI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Pakosław PLH140015– siedliska przyrodnicze i rośliny Lot 22 — Część XXII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – nietoperze Lot 23 — Część XXIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035– gady Lot 24 — Część XXIV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Rogoźnica PLH140036 – siedliska przyrodnicze Lot 25 — Część XXV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Sikórz PLH140012 – siedliska przyrodnicze
Buyer: REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W WARSZAWIE
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 90720000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 215 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 31 days.
Similar Water & Environment tenders
- Poland – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa· closes 10 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Świadczenie usług zagospodarowania poszczególnych frakcji odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych dla Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosinie· closes 8 Oct
- Poland – Weapons and ammunition disposal services – Oczyszczanie z obiektów niebezpiecznych obszaru objętego Inwest. pn.: „Budowa mola kontenerowego wraz z infrastrukturą dostępową w obrębie części morsk. i ląd. wraz ze wschodnią obudową osłaniającą molo kontenerowe, w postaci falochronu” w ramach Projektu pn.: „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do głębokowodnego Terminalu · closes 19 Sept
- Poland – Refuse and Waste Related Services – Odbieranie I Zagospodarowanie Odpadów Komunalnych OD Właścicieli Nieruchomości Zamieszkałych, Nieruchomości Rekreacyjno-Wypoczynkowych Z Terenu Gminy Zielonki Oraz Z 2 Punktów (Pszok)· closes 16 Sept
- Poland – Household-refuse disposal services – ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE MIASTA BYTOM· closes 16 Sept
Documents
- TED-official-notice-611206-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- القيام بأعمال صيانة المحركات الكهربائية بوحدة تحلية مياه البحر في أملج.الهيئة السعودية للمياه · Saudi Arabia
- Installation of 200 Nos 100x38 mm dia Deep Tube Well (Lalmai 72 Nos + Nangalkot 128 Nos) with 1.00 HP Capacity Submersible Pump in Cumilla District under Project for Safe Water Supply Throughout the Country (PSWSC) of DPHE FYMinistry of Local Government, Rural Development and Co-operatives, Local Government Division, Department of Public Health Engineering (DPHE), Office of the Executive Engineer, DPHE,Comilla · Bangladesh
- Installation of (Badalgachi 64 Nos.+ Mohadebpur 24 Nos.) Shallow Tara Tubewell (75 mm dia) & (Badalgachi 10 Nos.+ Mohadebpur 56 Nos.+ Sapahar 48 Nos+ Dhamoirhat 64 Nos+ Porsha 48 Nos.+ Niamatpur 64 Nos.) Tubewell with Submersible Pump (75 mm dia) in Naogaon District under Safe Water Supply Through Out the Country Project During FY-2026-27 (Package No:PSWSC-2873)Ministry of Local Government, Rural Development and Co-operatives, Local Government Division, Department of Public Health Engineering (DPHE), Office of the Executive Engineer ,DPHE, Naogaon · Bangladesh
- Services for Cleaning Minor Repairs of the Drainage System Ditches in Informal Settlements Neighbors affected in Municipal DistrictsMaputo Municipal Council
- Tucson Regional Hazardous Waste Removal and DisposalDEPT OF DEFENSE · DEFENSE LOGISTICS AGENCY · DLA DISPOSITION SERVICES · DLA DISPOSTION SERVICE - EBS · United States
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →