Poland – Cycle path construction work – „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo – rowerowe w obszarach miejskich” – Miasto Tomaszów Lubelski
Issued by Miasto Tomaszów Lubelski · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 2 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 594087-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Przedmiotem inwestycji jest budowa drogi dla pieszych i rowerów na terenie miasta Tomaszów Lubelski, z podziałem na trzy części. Część I: Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich – Miasto Tomaszów Lubelski - przebudowa istniejącego przepustu w zakresie jego likwidacji i budowie odcinka kolektora kanalizacji deszczowej w miejscu zlikwidowanego przepustu, w ciągu drogi powiatowej nr 3521L w km 0+560 (ul. 29-go Listopada), - przebudowa / remont odcinka drogi powiatowej nr 3521L (ul. 29-go Listopada) w km 0+553,60 – 0+566,00 (nawierzchnia jezdni oraz chodników nad przepustem), - budowa odcinka sieci kanalizacji deszczowej w istniejącym rowie otwartym do odprowadzania wód deszczowych i roztopowych, - budowa drogi dla pieszych i rowerów na kolektorze deszczowym, - wycinka drzew i krzewów kolidujących z inwestycją, - zabezpieczenie istniejących sieci uzbrojenia (w przypadku ich odsłonięcia), - usunięcie kolizji, - rozbiórka istniejących ogrodzeń kolidujących z inwestycją, - oznakowanie poziome i pionowe. Część II: Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich – Miasto Tomaszów Lubelski - rozbiórka istniejącej kładki i budowa nowej kładki dla pieszych i rowerów, - budowa drogi dla pieszych i rowerów - przebudowa istniejących zjazdów zwykłych, - wycinka drzew i krzewów kolidujących z inwestycją, - zabezpieczenie istniejących sieci uzbrojenia (w przypadku ich odsłonięcia), - usunięcie kolizji, - rozbiórka istniejących ogrodzeń kolidujących z inwestycją, - oznakowanie poziome i pionowe. Część III: Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich – Miasto Tomaszów Lubelski Wiata przystankowa „A” – na rzucie trójkąta prostokątnego o wymiarze w osi słupów przyprostokątnych 362 cm, wysokość do okapu 218 cm wysokość do zwieńczenia dachu 370 cm powierzchnia zabudowy wiaty 7,88 m2 powierzchnia utwardzona pod wiatą 19,36 m2 Wiata przystankowa „B” – na rzucie prostokąta o wymiarze w osi słupów 218x257cm, wysokość do okapu 210 cm wysokość do zwieńczenia dachu 328 cm powierzchnia zabudowy wiaty 6,49 m2 powierzchnia utwardzona pod wiatą 17,10 m2 Stojaki rowerowe – prostokątne o wymiarach dł110x wys.70cm Kosze na śmieci (zestaw 4 frakcji) – prostokątne o wymiarach dł 160x wys.75cm i szer. 40cm Słup oświetleniowy – wysokość 5,0m, kamera i czujka na wys. 4,0m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – dalej „SOPZ” określa Załącznik Nr 1.1 do SWZ na który składają się dokumenty dla części I, Załącznik Nr 1.2 do SWZ na który składają się dokumenty dla części II, Załącznik Nr 1.3 do SWZ na który składają się dokumenty dla części III oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedna, dwie lub wszystkie części.
Lots Lot 1 — Część I: Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich – Miasto Tomaszów Lubelski: - przebudowa istniejącego przepustu w zakresie jego likwidacji i budowie odcinka kolektora kanalizacji deszczowej w miejscu zlikwidowanego przepustu, w ciągu drogi powiatowej nr 3521L w km 0+560 (ul. 29-go Listopada), - przebudowa / remont odcinka drogi powiatowej nr 3521L (ul. 29-go Listopada) w km 0+553,60 – 0+566,00 (nawierzchnia jezdni oraz chodników nad przepustem), - budowa odcinka sieci kanalizacji deszczowej w istniejącym rowie otwartym do odprowadzania wód deszczowych i roztopowych, - budowa drogi dla pieszych i rowerów na kolektorze deszczowym, - wycinka drzew i krzewów kolidujących z inwestycją, - zabezpieczenie istniejących sieci uzbrojenia (w przypadku ich odsłonięcia), - usunięcie kolizji, - rozbiórka istniejących ogrodzeń kolidujących z inwestycją, - oznakowanie poziome i pionowe. Lot 2 — Część II: Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich – Miasto Tomaszów Lubelski: - rozbiórka istniejącej kładki i budowa nowej kładki dla pieszych i rowerów, - budowa drogi dla pieszych i rowerów - przebudowa istniejących zjazdów zwykłych, - wycinka drzew i krzewów kolidujących z inwestycją, - zabezpieczenie istniejących sieci uzbrojenia (w przypadku ich odsłonięcia), - usunięcie kolizji, - rozbiórka istniejących ogrodzeń kolidujących z inwestycją, - oznakowanie poziome i pionowe. Lot 3 — Część III: Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich – Miasto Tomaszów Lubelski: Wiata przystankowa „A” – na rzucie trójkąta prostokątnego o wymiarze w osi słupów przyprostokątnych 362 cm, wysokość do okapu 218 cm wysokość do zwieńczenia dachu 370 cm powierzchnia zabudowy wiaty 7,88 m2 powierzchnia utwardzona pod wiatą 19,36 m2 Wiata przystankowa „B” – na rzucie prostokąta o wymiarze w osi słupów 218x257cm, wysokość do okapu 210 cm wysokość do zwieńczenia dachu 328 cm powierzchnia zabudowy wiaty 6,49 m2 powierzchnia utwardzona pod wiatą 17,10 m2 Stojaki rowerowe – prostokątne o wymiarach dł110x wys.70cm Kosze na śmieci (zestaw 4 frakcji) – prostokątne o wymiarach dł 160x wys.75cm i szer. 40cm Słup oświetleniowy – wysokość 5,0m, kamera i czujka na wys. 4,0m
Buyer: Miasto Tomaszów Lubelski
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45233162
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 182 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 31 days.
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Installation services of video equipment – Modernizacja miejskiego monitoringu wizyjnego pozwalająca na dołączenie do systemu ITS· closes 11 Sept
- Poland – Construction project management services – Pełnienie funkcji Inwestora zastępczego wraz z inspektorami nadzoru dla robót budowlanych dotyczących zadania „Rozbudowa i doposażenie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach celem zwiększenia zakresu świadczeń oraz innowacyjności leczenia onkologicznego”· closes 22 Sept
- Poland – Environmental engineering consultancy services – Ocena liczebności i rozmieszczenia bobra europejskiego Castor fiber i wydry Lutra lutra w województwie dolnośląskim· closes 29 Sept
- Poland – Overhaul and refurbishment work – Remont i przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Podwórcowej 11 we Wrocławiu.· closes 1 Oct
- Poland – River regulation and flood control works – "Ochrona przeciwpowodziowa doliny rzeki Bystrzycy Dusznickiej i Kamiennego Potoku: Duszniki – Zdrój, Szczytna rz. Bystrzyca Dusznicka”· closes 9 Sept
Documents
- TED-official-notice-594087-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Filling and Tile work at House of Babbu Ram to Meshu Bhagat at w.no 1. Pyt. C.K.Pur Block Bhalwal Brahmana under Scheme CD PYT. for the yearRural Development and Panchayati Raj · Directorate of Rural Development Department JAMMU · Superintending Engineer REW Jammu · XEN REW JAMMU · India
- construction of DRSM/ crate Bund/Bags At NERU PURANA TULAILSoil and Water Conservation Department · Director soil and water conservation Department · Joint Director Kashmir · DSCO Baramulla · India
- Construction of Veterinary Dispensary at Milan-Di-Khui under UT Capex Budget 2026-27. (Ist Call)PWD · CE RandB Jammu · SE RandB North Jammu · EE RandB Khour · India
- Construction of Lane/Drains, Beautification and Protection Work in different Wards of MC Surankote District Poonch.(Under UT Capex Budget 2026-27 UDS)PWD · CE RandB Pir Panjal · SE RandB Poonch · EE RandB Surankote · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →