Poland – Construction work – Przebudowa dwóch budynków CZP w Słupsku celem rozszerzenia działalności Oddziału Dziennego Psychiatrycznego dla dorosłych i uruchomienie Oddziału Dziennego Rehabilitacyjnego dla dzieci
Issued by Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 11 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 2,91,53,004.17
- Reference
- 600436-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na przebudowie dwóch budynków CZP w Słupsku celem rozszerzenia działalności Oddziału Dziennego Psychiatrycznego dla dorosłych i uruchomienie Oddziału Dziennego Rehabilitacyjnego dla dzieci. Decyzja budowlana nr 90/2024 z dnia 24.06.2024 r. wydana przez Prezydenta Miasta Słupska sygnatura B.6740.51.2024.JG została wydana na przebudowę dwóch budynków poszpitalnych (o numerach ewid. 374 i 375) na potrzeby Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą (przebudowa układu komunikacji wewnętrznej wraz z budową parkingów dla samochodów osobowych, zewnętrzna instalacja wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej z podziemnym zbiornikiem retencyjnym, ciepłownicza, elektroenergetyczna z oświetleniem terenu i monitoringiem, instalacja fotowoltaiczna, wiata śmietnikowa, boisko do gry w siatkówkę, siłownia zewnętrzna, rewitalizacja historycznego założenia parkowego), na działkach nr: 1062/3 i 1062/4 w obrębie ewid. nr 13 przy ul. prof. Lotha oraz 1056 w obrębie ewid. nr 13 przy ul. Obrońców Wybrzeża w Słupsku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany jest w dokumentacji projektowej, na którą składają się projekt budowlany, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) – dalej dokumentacja projektowa. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. 3. Warunki realizacji zamówienia określa również wzór umowy (Część II SWZ).
Lots Lot 1 — Przebudowa dwóch budynków CZP w Słupsku (estimated 29153004.17): 1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na przebudowie dwóch budynków CZP w Słupsku celem rozszerzenia działalności Oddziału Dziennego Psychiatrycznego dla dorosłych i uruchomienie Oddziału Dziennego Rehabilitacyjnego dla dzieci. Decyzja budowlana nr 90/2024 z dnia 24.06.2024 r. wydana przez Prezydenta Miasta Słupska sygnatura B.6740.51.2024.JG została wydana na przebudowę dwóch budynków poszpitalnych (o numerach ewid. 374 i 375) na potrzeby Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą (przebudowa układu komunikacji wewnętrznej wraz z budową parkingów dla samochodów osobowych, zewnętrzna instalacja wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej z podziemnym zbiornikiem retencyjnym, ciepłownicza, elektroenergetyczna z oświetleniem terenu i monitoringiem, instalacja fotowoltaiczna, wiata śmietnikowa, boisko do gry w siatkówkę, siłownia zewnętrzna, rewitalizacja historycznego założenia parkowego), na działkach nr: 1062/3 i 1062/4 w obrębie ewid. nr 13 przy ul. prof. Lotha oraz 1056 w obrębie ewid. nr 13 przy ul. Obrońców Wybrzeża w Słupsku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany jest w dokumentacji projektowej, na którą składają się projekt budowlany, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) – dalej dokumentacja projektowa. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. 3. Warunki realizacji zamówienia określa również wzór umowy (Część II SWZ).
Buyer: Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45000000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku, going back to September 2026 — 1 of them still open. There are 219 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 7 days.
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Construction work for sports facilities – BUDOWA HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ WRAZ Z PODZIEMNYM MIEJSCEM UKRYCIA „U2” PRZYSTOSOWANYM DO PEŁNIENIA ZAMIENNIE FUNKCJI GARAZU PODZIEMNNEGO W ZAWIERCIU· closes 19 Sept
- Poland – Construction management services – Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego”· closes 2 Oct
- Poland – Sewage-treatment plant construction work – Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu - Remont i przebudowa ciągu technologicznego części mechanicznej· closes 26 Sept
- Poland – Construction materials and associated items – Dostawy do kopalń JSW S.A. węży pożarniczych i armatury do węży z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.· closes 2 Oct
- Poland – Construction work – Przebudowa linii tramwajowej na ul. Legionów i ul. Zielonej wraz z infrastrukturą zasilającą i przystankową oraz modernizacją sieci wodociągowej· closes 12 Sept
Documents
- TED-official-notice-600436-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- RBOSOL2026007: TENDER FOR PREMISES OF NEW VELAPUR BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- RBOSOL2026005: TENDER FOR PREMISES OF NEW BALE BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- RBOSOL2026006: TENDER FOR PREMISES OF NEW DAMANI NAGAR SOLAPUR BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- NOTICE FOR REQUIREMENT OF PREMISES AT VASUNDHRA GHAZIABADState Bank of India · India
- NOTICE FOR REQUIREMENT OF PREMISES AT VASUNDHRA GHAZIABADState Bank of India · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →