FreeTender
Accepting bidsitbPoland

Poland – Construction work – Modernizacja części Centrów Zdrowia Psychicznego na potrzeby 3 pomieszczeń w ramach Projektu grantowego pn. „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”.

Issued by Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
3 Sept 2026
Closes
29 Sept 2026, 23:59 UTC
Reference
597503-2026
Location
Poland
Sector
Construction & Infrastructure
Type
works

Details

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: Modernizacja części Centrów Zdrowia Psychicznego na potrzeby 3 pomieszczeń w ramach Projektu grantowego pn. „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”. 2. Inwestycja realizowana jest w ramach umowy o powierzenie grantu nr U-30397/2026/00/305/2026/258 do wniosku o powierzenie grantu nr W-30397 w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odrębne załączniki – plik OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) w części B SWZ. Miejscem wykonania Zamówienia jest: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z siedzibą w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251, 92-213 Łódź, lokalizacja: PSYCHIATRIA budynek B-1, ul. Czechosłowacka 8/10, 92-216 Łódź 4. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 45000000-0 Roboty budowlane; 45215140-0 Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych; 45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 71220000-6 Usługi projektowania architektonicznego - dodatkowe CPV w OPZ. 5. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów – określonych dla danej pozycji przedmiotu zamówienia, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń, wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Zapisy dotyczące równoważności określono w pkt. IV swz. 6. Zamawiający stawia wymóg, o którym mowa w art. 95 ust. 1 Ustawy, to jest zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę w zakresie realizacji prac budowlanych - dokładne informacje zawarto w swz. 7. W przypadku niniejszego postępowania Zamawiający odstąpił od podziału na części ponieważ uznał, że brak jest możliwości podzielenia zamówienia na części. Zamawiający nie podzielił zamówienia na części ze względu na charakter zamówienia (dalej w swz.). 8. Zamówienie będzie realizowane w okresie maks. do 31.03.2027 r. 9. Zakres i warunki zmian zawarto we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ. 10. Pozostałe zapisy zg. z SWZ.

Lots Lot 1 — Modernizacja 4 łazienek/toalet w ramach Projektu grantowego pn. „ Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”.: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: Modernizacja części Centrów Zdrowia Psychicznego na potrzeby 3 pomieszczeń w ramach Projektu grantowego pn. „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”. 2. Inwestycja realizowana jest w ramach umowy o powierzenie grantu nr U-30397/2026/00/305/2026/258 do wniosku o powierzenie grantu nr W-30397 w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odrębne załączniki – plik OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) w części B SWZ. Miejscem wykonania Zamówienia jest: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z siedzibą w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251, 92-213 Łódź, lokalizacja: PSYCHIATRIA budynek B-1, ul. Czechosłowacka 8/10, 92-216 Łódź 4. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 45000000-0 Roboty budowlane; 45215140-0 Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych; 45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 71220000-6 Usługi projektowania architektonicznego - dodatkowe CPV w OPZ. 5. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów – określonych dla danej pozycji przedmiotu zamówienia, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń, wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Zapisy dotyczące równoważności określono w pkt. IV swz. 6. Zamawiający stawia wymóg, o którym mowa w art. 95 ust. 1 Ustawy, to jest zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę w zakresie realizacji prac budowlanych - dokładne informacje zawarto w swz. 7. W przypadku niniejszego postępowania Zamawiający odstąpił od podziału na części ponieważ uznał, że brak jest możliwości podzielenia zamówienia na części. Zamawiający nie podzielił zamówienia na części ze względu na charakter zamówienia (dalej w swz.). 8. Zamówienie będzie realizowane w okresie maks. do 31.03.2027 r. 9. Zakres i warunki zmian zawarto we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ. 10. Pozostałe zapisy zg. z SWZ.

Buyer: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Buyer country: POL

Procedure: open

CPV code: 45000000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

We hold 5 notices from Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, going back to September 20265 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure, Healthcare & Pharma and Transport & Logistics. There are 209 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 27 days.

More from this buyer

Similar Construction & Infrastructure tenders

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Construction & Infrastructure tenders

All Construction & Infrastructure tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →