Poland – Construction work for buildings relating to law and order or emergency services and for military buildings – KMP Świnoujście – budowa nowej siedziby
Issued by Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 10 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 4,10,53,410.37
- Reference
- 595868-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu wraz z budynkami towarzyszącymi (budynek administracyjny, budynek dla przewodników psów policyjnych wraz z zapleczem i wybiegiem, budynek garażowy ze strzelnicą, zespół wiat na samochody, obiekt na agregat prądotwórczy i śmietnik) oraz masztem antenowym na dachu budynku o wys. 32 m. Zakładane parametry projektowanego budynku administracyjnego: - wysokość: 11,87 m, - powierzchnia zabudowy: 1 034,65 m², - powierzchnia użytkowa: 3 063,76 m2, - ilość kondygnacji: 3. Zakładane parametry projektowanego budynku dla przewodników psów wraz z zapleczem: - wysokość: 4,15 m, - powierzchnia użytkowa (bez wybiegu): 147,37 m2, - ilość kondygnacji: 1. Zakładane parametry projektowanego budynku dla budynku garażowego ze strzelnicą: - wysokość: 5,75 m, - powierzchnia użytkowa: 735,27 m2, - ilość kondygnacji: 1. a) instalacja fotowoltaiczna zlokalizowana na terenie działki o mocy ~100kWp, b) instalacja pomp ciepła typu powietrze-woda, c) turbina wiatrowa – 1szt., d) zagospodarowanie terenu: - powierzchnia utwardzona (drogi wew., miejsca parkingowe, chodniki): 3 878,55 m², - powierzchnia terenu biologicznie czynnego: 5 176,43m2, Wykonanie robót budowlanych obejmujących zagospodarowanie terenu, w tym m.in.: - przyłącza: wodociągowe, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, elektryczna, kanalizacji teletechnicznej, - zewnętrzne instalacje na terenie działki Inwestora: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, elektryczna, kanalizacji teletechnicznej, - drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, chodniki, - ogrodzenie z bramami przesuwnymi i furtkami o wysokości 2,00-2,20 m, długość łączna: ok. 428,83 m, - szlabany, - miejsce składowania i segregacji odpadów stałych. Zamawiający wymaga, aby roboty budowlane wykonane były z nowych materiałów o parametrach określonych w szczegółowych specyfikacjach technicznych dla wszystkich branż. Szczegółowy opis i zakres prac zawarty jest w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
Lots Lot 1 — KMP Świnoujście – budowa nowej siedziby (estimated 41053410.37): 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu wraz z budynkami towarzyszącymi (budynek administracyjny, budynek dla przewodników psów policyjnych wraz z zapleczem i wybiegiem, budynek garażowy ze strzelnicą, zespół wiat na samochody, obiekt na agregat prądotwórczy i śmietnik) oraz masztem antenowym na dachu budynku o wys. 32 m. Zakładane parametry projektowanego budynku administracyjnego: - wysokość: 11,87 m, - powierzchnia zabudowy: 1 034,65 m², - powierzchnia użytkowa: 3 063,76 m2, - ilość kondygnacji: 3. Zakładane parametry projektowanego budynku dla przewodników psów wraz z zapleczem: - wysokość: 4,15 m, - powierzchnia użytkowa (bez wybiegu): 147,37 m2, - ilość kondygnacji: 1. Zakładane parametry projektowanego budynku dla budynku garażowego ze strzelnicą: - wysokość: 5,75 m, - powierzchnia użytkowa: 735,27 m2, - ilość kondygnacji: 1. a) instalacja fotowoltaiczna zlokalizowana na terenie działki o mocy ~100kWp, b) instalacja pomp ciepła typu powietrze-woda, c) turbina wiatrowa – 1szt., d) zagospodarowanie terenu: - powierzchnia utwardzona (drogi wew., miejsca parkingowe, chodniki): 3 878,55 m², - powierzchnia terenu biologicznie czynnego: 5 176,43m2, Wykonanie robót budowlanych obejmujących zagospodarowanie terenu, w tym m.in.: - przyłącza: wodociągowe, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, elektryczna, kanalizacji teletechnicznej, - zewnętrzne instalacje na terenie działki Inwestora: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, elektryczna, kanalizacji teletechnicznej, - drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, chodniki, - ogrodzenie z bramami przesuwnymi i furtkami o wysokości 2,00-2,20 m, długość łączna: ok. 428,83 m, - szlabany, - miejsce składowania i segregacji odpadów stałych. Zamawiający wymaga, aby roboty budowlane wykonane były z nowych materiałów o parametrach określonych w szczegółowych specyfikacjach technicznych dla wszystkich branż. Szczegółowy opis i zakres prac zawarty jest w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
Buyer: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45216000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie, going back to August 2026 — 2 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure and Transport & Logistics. There are 182 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 9 days.
More from this buyer
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Installation services of video equipment – Modernizacja miejskiego monitoringu wizyjnego pozwalająca na dołączenie do systemu ITS· closes 11 Sept
- Poland – Construction project management services – Pełnienie funkcji Inwestora zastępczego wraz z inspektorami nadzoru dla robót budowlanych dotyczących zadania „Rozbudowa i doposażenie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach celem zwiększenia zakresu świadczeń oraz innowacyjności leczenia onkologicznego”· closes 22 Sept
- Poland – Environmental engineering consultancy services – Ocena liczebności i rozmieszczenia bobra europejskiego Castor fiber i wydry Lutra lutra w województwie dolnośląskim· closes 29 Sept
- Poland – Overhaul and refurbishment work – Remont i przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Podwórcowej 11 we Wrocławiu.· closes 1 Oct
- Poland – River regulation and flood control works – "Ochrona przeciwpowodziowa doliny rzeki Bystrzycy Dusznickiej i Kamiennego Potoku: Duszniki – Zdrój, Szczytna rz. Bystrzyca Dusznicka”· closes 9 Sept
Documents
- TED-official-notice-595868-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Filling and Tile work at House of Babbu Ram to Meshu Bhagat at w.no 1. Pyt. C.K.Pur Block Bhalwal Brahmana under Scheme CD PYT. for the yearRural Development and Panchayati Raj · Directorate of Rural Development Department JAMMU · Superintending Engineer REW Jammu · XEN REW JAMMU · India
- construction of DRSM/ crate Bund/Bags At NERU PURANA TULAILSoil and Water Conservation Department · Director soil and water conservation Department · Joint Director Kashmir · DSCO Baramulla · India
- Construction of Veterinary Dispensary at Milan-Di-Khui under UT Capex Budget 2026-27. (Ist Call)PWD · CE RandB Jammu · SE RandB North Jammu · EE RandB Khour · India
- Construction of Lane/Drains, Beautification and Protection Work in different Wards of MC Surankote District Poonch.(Under UT Capex Budget 2026-27 UDS)PWD · CE RandB Pir Panjal · SE RandB Poonch · EE RandB Surankote · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →