Poland – Architectural design services – Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. ”Poprawa efektywności energetycznej budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego Warszawa-Śródmieście, ul. Lindleya 14”
Issued by Izba Administracji Skarbowej w Warszawie · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 1 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 5,23,649.26
- Reference
- 590746-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi opracowania kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego Warszawa-Śródmieście ul. Lindleya 14”, w ramach działania FENX.01.01 Efektywność energetyczna priorytet FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z FS programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, określają: - opis przedmiotu zamówienia zwany dalej „OPZ”, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, - wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Lots Lot 1 — Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. ”Poprawa efektywności energetycznej budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego Warszawa-Śródmieście, ul. Lindleya 14” (estimated 523649.26): Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi opracowania kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego Warszawa-Śródmieście ul. Lindleya 14”, w ramach działania FENX.01.01 Efektywność energetyczna priorytet FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z FS programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, określają: - opis przedmiotu zamówienia zwany dalej „OPZ”, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, - wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Buyer: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 71220000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Izba Administracji Skarbowej w Warszawie, going back to September 2026 — 2 of them still open. There are 143 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 30 days.
More from this buyer
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Construction work – Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania nieruchomości dawnej octowni na siedzibę Muzeum Okręgowego w Lesznie.· closes 19 Sept
- Poland – Architectural, construction, engineering and inspection services – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Przebudowa Pawilonu nr XVII z przeznaczeniem na stacjonarny oddział psychiatryczny stanowiący komórkę organizacyjną Centrum Zdrowia Psychicznego· closes 1 Oct
- Poland – Construction work – Wykonanie robót dla Zadania pn.: „Modernizacja i elektryfikacja linii kolejowej nr 24 na odcinku Piotrków Trybunalski – Bełchatów z wydłużeniem do Bogumiłowa” realizowanego w ramach Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej - Kolej+ do 2032 roku· closes 8 Oct
- Poland – Construction work – Budowa sieci ciepłowniczej dla potrzeb hybrydowego źródła energii odnawialnej ze ścieków oczyszczonych z Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach.· closes 3 Sept
- Poland – Construction work – ZP/CZD/082/26 Budowa budynku do realizacji krótkich pobytów i porad ambulatoryjnych w Instytucie "Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka" w trybie „zaprojektuj i wybuduj” realizowanych w ramach programu „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko na lata 2021-2027, priorytet FENX.06 Zdrowie działanie FENX.06.01 System Ochrony Zdrowia”.· closes 11 Sept
Documents
- TED-official-notice-590746-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Germany – Floor-covering work – BK 14.2 Tanzboden - Schwingboden am Hochbunker AgathofMagistrat der Stadt Kassel · Germany
- Poland – Installation of road lighting equipment – Oświetlenie przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w RzeszowieGmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa · Poland
- Germany – Railway construction works – VKP München; Ausbau des bauzeitlichen ZugangesDB InfraGO AG – Geschäftsbereich Personenbahnhöfe (Bukr 11) · Germany
- Slovenia – Road-maintenance equipment – CISTERNA ZA PRANJE CESTIŠČ NA SISTEMU ABROLDRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D. · Slovenia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →