Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Invullen rollen t.b.v. Interreg RENEW project
Issued by Stichting World Class Maintenance · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 12 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 1,85,000
- Reference
- 597363-2026
- Location
- Netherlands
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
De Maintenance, Repair and Overhaul sector in Nederland is een belangrijke sector voor de Nederlandse economische groei en deze sector heeft behoefte aan verdere professionalisering en verbetering. Stichting World Class Maintenance streeft er naar de belangrijkste verbindende en stimulerende partij te zijn voor innovatie in onderhoud en asset management. In dat kader ontwikkelt en begeleidt WCM Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. WCM’s projecten kenmerken zich door technische innovatie en/of sociale innovatie en/of aandacht voor de ontwikkeling van human capital. Het merendeel van de WCM projecten is in de vorm van zogenaamde ‘fieldlab projecten’; praktijkgerichte projecten waarbij in een open innovatie setting van elkaar wordt geleerd. Dit vaak met deelnemers vanuit bedrijfsleven, scholen en kennisinstellingen. De inzet van de Werkpakketleider WP5 is gemiddeld 9 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 1.300 uur tot een maximumbedrag van €162.500,- . Voor de Projectontwikkelaar Pilots is de gemiddelde inzet 4 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 560 uur tot een maximumbedrag van €70.000,-. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Zie verder de inschrijfleidraad.
Lots Lot 1 — Perceel 1: Werkpakketleider WP5 (estimated 185000.0): De Maintenance, Repair and Overhaul sector in Nederland is een belangrijke sector voor de Nederlandse economische groei en deze sector heeft behoefte aan verdere professionalisering en verbetering. Stichting World Class Maintenance streeft er naar de belangrijkste verbindende en stimulerende partij te zijn voor innovatie in onderhoud en asset management. In dat kader ontwikkelt en begeleidt WCM Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. WCM’s projecten kenmerken zich door technische innovatie en/of sociale innovatie en/of aandacht voor de ontwikkeling van human capital. Het merendeel van de WCM projecten is in de vorm van zogenaamde ‘fieldlab projecten’; praktijkgerichte projecten waarbij in een open innovatie setting van elkaar wordt geleerd. Dit vaak met deelnemers vanuit bedrijfsleven, scholen en kennisinstellingen. De inzet van de Werkpakketleider WP5 is gemiddeld 9 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 1.300 uur tot een maximumbedrag van €162.500,- Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Zie verder de inhoud van de inschrijfleidraad. Lot 2 — Perceel 2: Projectontwikkelaar pilots (estimated 80000.0): De Maintenance, Repair and Overhaul sector in Nederland is een belangrijke sector voor de Nederlandse economische groei en deze sector heeft behoefte aan verdere professionalisering en verbetering. Stichting World Class Maintenance streeft er naar de belangrijkste verbindende en stimulerende partij te zijn voor innovatie in onderhoud en asset management. In dat kader ontwikkelt en begeleidt WCM Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. WCM’s projecten kenmerken zich door technische innovatie en/of sociale innovatie en/of aandacht voor de ontwikkeling van human capital. Het merendeel van de WCM projecten is in de vorm van zogenaamde ‘fieldlab projecten’; praktijkgerichte projecten waarbij in een open innovatie setting van elkaar wordt geleerd. Dit vaak met deelnemers vanuit bedrijfsleven, scholen en kennisinstellingen. Voor de Projectontwikkelaar Pilots is de gemiddelde inzet 4 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 560 uur tot een maximumbedrag van €70.000,-. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Zie verder de inhoud van de inschrijfleidraad.
Buyer: Stichting World Class Maintenance
Buyer country: NLD
Procedure: open
CPV code: 79620000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 50 open Financial & Professional Services tenders in Netherlands. This one closes in 40 days.
Similar Financial & Professional Services tenders
- Netherlands – Insurance services – WGA ERD verzekering Stichting Simant· closes 13 Oct
- Netherlands – Insurance services – Eigenrisicodragerschap WGA· closes 10 Oct
- Netherlands – Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security – Derde Donderdag in September (DDiS)· closes 30 Sept
- Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Payrolling· closes 16 Oct
- Netherlands – Insurance services – Europese aanbesteding WGA-ERD verzekering· closes 16 Oct
Documents
- TED-official-notice-597363-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- Poland – Security services – Świadczenie całodobowej, stałej usługi bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia w oddziałach Muzeum Narodowego w KrakowieMuzeum Narodowe w Krakowie · Poland
- Croatia – Insurance services – USLUGE OSIGURANJAGRAD ZAGREB · Croatia
- France – Publishing services – Edition et diffusion d'ouvrages scientifiques pour le Département de l'Aube-.Département de l'Aube · France
- France – Provision of services to the community – Aménagements intérieurs, extérieurs et signalisations pour les véhicules du département de l'HéraultConseil départemental de l'Hérault · France
- Italy – Guard services – S11_Servizio di custodia dei veicoli rimossi nel territorio del Comune di MilanoAzienda Trasporti Milanesi · Italy
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →