Hungary – Repair and maintenance services of security equipment – Vagyonvédelemi rendszer: karbantartás, hibajavítás
Issued by MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő Részvénytársaság · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 2 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 606269-2026
- Location
- Hungary
- Sector
- Facility Management & Cleaning
- Type
- services
Details
Vállalkozási keretszerződés A MÁV Személyszállítási Zrt. autóbuszos üzletágának területén felszerelt vagyonvédelmi rendszerek karbantartása és 24 órás ügyeleti hibaelhárítása tárgyban (3 részben).
Lots Lot 1 — rész: Keleti régió: A tárgyi közbeszerzési eljárás 1. részének (Keleti Régió) tárgyát a MÁV Személyszállítási Zrt. autóbuszos üzletágának Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Bács-Kiskun, Békés és Csongrád-Csanád vármegye területén lévő telephelyein található vagyonvédelmi rendszerek karbantartási és 24 órás ügyeleti hibaelhárítási szolgáltatásainak elvégzése képezi. Az eljárás indításakor meglévő – a jelen szerződés tárgyát képező – vagyonvédelmi rendszerek száma a közbeszerzési eljárás megindításakor: 334 darab. A vagyonvédelmi rendszerekre vonatkozó részletes adatokat (elhelyezkedése, gyártója és mennyiségei) a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok tartalmazzák. Ajánlatkérő a vagyonvédelmi rendszereken 3 havonta csoportosan rendel meg karbantartási szolgáltatást (ütemterv) az Eszközlista.xls táblázatban szereplő, az adott karbantartási időszakban használatában lévő vagyonvédelmi rendszerekre. A mellékletekben megadott mennyiségek tervezett mennyiségek, azok lehívására Megrendelő nem vállal kötelezettséget, valamint azoktól a konkrét teljesítés(ek) során eltérhet. Az eseti hibafeltárási munka megrendelése eseti Hibabejelentéssel történik. Ajánlatkérő a szükséges eseti hibajavítási munkálatokat, szakmai- és Megrendelő igényeinek megfelelően rendeli meg. A nyertes Ajánlattevő köteles a hibajavítás során az eredeti védelmi szintet helyreállítani és a működőképes állapotot biztosítani a műszakilag lehetséges legrövidebb időn belül. A keretszerződés időtartama alatt Ajánlatkérő jogosult a használatában lévő telephelyeken felmerülő eszköz/rendszer leszerelési, átszerelési, visszatelepítési munkákat igényelni Nyertes Ajánlattevőtől. A 111 db objektumra vonatkozó részletes adatokat a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok (Telephelylista (részenként)) tartalmazzák. Ajánlatkérő az 1. rész esetén megkötésre kerülő szerződés alapján legfeljebb nettó 156 000 000,-Ft + ÁFA összeghatárig adhat le megrendeléseket. A megkötésre kerülő szerződés alapján kizárólag arra vállal kötelezettséget, hogy egyedi megrendelések és hibabejelentések leadására legalább a fenti, szerződésben megjelölt legnagyobb összeg (azaz nettó 156 000 000,- Ft + ÁFA) 70%-áig (azaz nettó 109 200 000,- Ft + ÁFA erejéig) sor kerül. Részletes előírásokat és paramétereket a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza. Lot 2 — rész: Központi régió: A tárgyi közbeszerzési eljárás 2. részének (Központi Régió) tárgyát a MÁV Személyszállítási Zrt. autóbuszos üzletágának Pest, Komárom-Esztergom és Fejér vármegye területén lévő telephelyein található vagyonvédelmi rendszerek karbantartási és 24 órás ügyeleti hibaelhárítási szolgáltatásainak elvégzése képezi. A meglévő – a jelen szerződés tárgyát képező – vagyonvédelmi rendszerek száma a közbeszerzési eljárás megindításakor: 141 darab. A vagyonvédelmi rendszerekre vonatkozó részletes adatokat (elhelyezkedése, gyártója és mennyiségei) a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok tartalmazzák. Ajánlatkérő a vagyonvédelmi rendszereken 3 havonta csoportosan rendel meg karbantartási szolgáltatást (ütemterv) az Eszközlista.xls táblázatban szereplő, az adott karbantartási időszakban használatában lévő vagyonvédelmi rendszerekre. A mellékletekben megadott mennyiségek tervezett mennyiségek, azok lehívására Megrendelő nem vállal kötelezettséget, valamint azoktól a konkrét teljesítés(ek) során eltérhet. Az eseti hibafeltárási munka megrendelése eseti Hibabejelentéssel történik. Ajánlatkérő a szükséges eseti hibajavítási munkálatokat, szakmai- és Megrendelő igényeinek megfelelően rendeli meg. A nyertes Ajánlattevő köteles a hibajavítás során az eredeti védelmi szintet helyreállítani és a működőképes állapotot biztosítani a műszakilag lehetséges legrövidebb időn belül. A keretszerződés időtartama alatt Ajánlatkérő jogosult a használatában lévő telephelyeken felmerülő eszköz/rendszer leszerelési, átszerelési, visszatelepítési munkákat igényelni Nyertes Ajánlattevőtől. A 47 db objektumra vonatkozó részletes adatokat a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok (Telephelylista (részenként)) tartalmazzák. Ajánlatkérő a 2. rész esetén megkötésre kerülő szerződés alapján legfeljebb nettó 95 500 000, - Ft + ÁFA összeghatárig adhat le megrendeléseket. A megkötésre kerülő szerződés alapján kizárólag arra vállal kötelezettséget, hogy egyedi megrendelések és hibabejelentések leadására legalább a fenti, szerződésben megjelölt legnagyobb összeg (azaz nettó 95 500 000,- Ft + ÁFA) 70%-áig (azaz nettó 66 850 000,- Ft + ÁFA erejéig) sor kerül. Részletes előírásokat és paramétereket a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza. Lot 3 — rész: Nyugati régió: A tárgyi közbeszerzési eljárás 3. részének (Nyugati Régió) tárgyát a MÁV Személyszállítási Zrt. autóbuszos üzletágának Baranya, Győr-Moson-Sopron, Somogy, Tolna, Vas, Veszprém és Zala vármegye területén lévő telephelyein található vagyonvédelmi rendszerek karbantartási és 24 órás ügyeleti hibaelhárítási szolgáltatásainak elvégzése képezi. A meglévő – a jelen szerződés tárgyát képező – vagyonvédelmi rendszerek száma a közbeszerzési eljárás megindításakor: 137 darab. A vagyonvédelmi rendszerekre vonatkozó részletes adatokat (elhelyezkedése, gyártója és mennyiségei) a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok tartalmazzák. Ajánlatkérő a vagyonvédelmi rendszereken 3 havonta csoportosan rendel meg karbantartási szolgáltatást (ütemterv) az Eszközlista.xls táblázatban szereplő, az adott karbantartási időszakban használatában lévő vagyonvédelmi rendszerekre. A mellékletekben megadott mennyiségek tervezett mennyiségek, azok lehívására Megrendelő nem vállal kötelezettséget, valamint azoktól a konkrét teljesítés(ek) során eltérhet. Az eseti hibafeltárási munka megrendelése eseti Hibabejelentéssel történik. Ajánlatkérő a szükséges eseti hibajavítási munkálatokat, szakmai- és Megrendelő igényeinek megfelelően rendeli meg. A nyertes Ajánlattevő köteles a hibajavítás során az eredeti védelmi szintet helyreállítani és a működőképes állapotot biztosítani a műszakilag lehetséges legrövidebb időn belül. A keretszerződés időtartama alatt Ajánlatkérő jogosult a használatában lévő telephelyeken felmerülő eszköz/rendszer leszerelési, átszerelési, visszatelepítési munkákat igényelni Nyertes Ajánlattevőtől. A 77 db objektumra vonatkozó részletes adatokat a Műszaki leírás mellékletét képező excel táblázatok (Telephelylista (részenként)) tartalmazzák. Ajánlatkérő a 3. rész esetén megkötésre kerülő szerződés alapján legfeljebb nettó 93 500 000, - Ft + ÁFA összeghatárig adhat le megrendeléseket. A megkötésre kerülő szerződés alapján kizárólag arra vállal kötelezettséget, hogy egyedi megrendelések és hibabejelentések leadására legalább a fenti, szerződésben megjelölt legnagyobb összeg (azaz nettó 93 500 000,- Ft + ÁFA) 70%-áig (azaz nettó 65 450 000,- Ft + ÁFA erejéig) sor kerül. Részletes előírásokat és paramétereket a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Buyer: MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Buyer country: HUN
Procedure: open
CPV code: 50610000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 5 notices from MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő Részvénytársaság, going back to August 2026 — 4 of them still open. They buy mostly in Transport & Logistics, Energy & Power and Facility Management & Cleaning. There are 4 open Facility Management & Cleaning tenders in Hungary. This one closes in 28 days.
More from this buyer
- Hungary – Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment – MTU Power Pack motor alkatrészek beszerzése· closes 15 Sept
- Hungary – Refuse transport services – Termelési hulladékok szállítása, kezelése (Volán)· closes 11 Sept
- Hungary – Accumulators, primary cells and primary batteries – Lúgos, savas vasúti jármű akkumulátorok beszerzése· closes 6 Oct
Similar Facility Management & Cleaning tenders
- Hungary – Repair and maintenance services of ships – Hajó felületkezelés· closes 2 Oct
- Hungary – Repair and maintenance services of boilers – K2692 Kazánok revízióra történő felkészítése· closes 7 Oct
- Hungary – Repair and maintenance services of pumps – Szivattyúk karbantartása, javítása, felújítása· closes 8 Sept
Documents
- TED-official-notice-606269-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this facility management & cleaning opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Facility Management & Cleaning tenders
- Slovakia – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MITSUBISHIOdvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s. · Slovakia
- Germany – Building-cleaning services – Unterhalts- und GrundreinigungsleistungenStadt Lübben (Spreewald)/Lubin (Blota) · Germany
- Germany – Street-cleaning services – Ölspurbeseitigung auf dem Essener StadtgebietStadt Essen, Zentrales Vergabemanagement · Germany
- Spain – Cleaning and polishing products – Acuerdo Marco Suministro de productos químicos, celulosa, herramientas, útiles y accesorios de limpieza para su utilización en centros y dependencias de la Universidad de Granada.Rectorado de la Universidad de Granada · Spain
- France – Cleaning and sanitation services – PRESTATION D'ENTRETIEN ET DE NETTOYAGE DES LOCAUX DE L'AGEFIPHAGEFIPH · France
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →