Hungary – Repair and maintenance services of boilers – K2692 Kazánok revízióra történő felkészítése
Issued by BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 6 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 601320-2026
- Location
- Hungary
- Sector
- Facility Management & Cleaning
- Type
- services
Details
Szolgáltatási keretszerződés 19 kazánhoz kapcsolódóan, kazánok tűztértisztítása, falazat javítása és revízióra törtnő felkészítése szolgáltatások beszerzése tárgyban.
Lots Lot 1 — K2692 Kazánok revízióra történő felkészítése: A nyertes ajánlattevő feladata az eljárásban érintett 19 kazán közül a megrendelő által kiválasztott kazánoknak az időszakos ellenőrzésekre történő felkészítése keretszerződés keretében, melyek meghatározott ciklusidőnként végrehajtott külső, belső, illetve szilárdsági hatósági vizsgálatokat jelentenek, amelyekre a kazánokat előzetesen – az esedékes revízió típusától függően – fel kell készíteni. A revízióra történő felkészítés után, de még a hatósági ellenőrzés megkezdése előtt szükséges a kazánfalazat, szerkezeti elemek és alkatrészek állapotának felmérése, és szükség szerinti javítása a hatósági megfelelés érdekében. Az Ártáblázatban Ajánlattevő tájékoztató jelleggel jelenítette meg a várható tételek mennyiségeit, azok kizárólag az ajánlatok összehasonlíthatóságát szolgálják. Ajánlatkérő 24 hónapos időtartamra, 100.000.000,- Ft keretösszegre köt keretszerződést a nyertes ajánlattevővel. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ig vállal lehívási kötelezettséget. Tervezett mennyiségek - érintett kazánok: Észak-budai fűtőmű (1037 Budapest, Kunigunda útja 49.) - I. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma: 1264/72. - II. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 1740/74. - III. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 2214/75. - I. sz. HOK típusú gőzkazán, gyári száma 6874/75. - II. sz. HOK típusú gőzkazán, gyári száma 6875/75. Újpalotai fűtőmű (1158 Budapest, Késmárk utca 2-4.) - I. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 866/65 - II. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 833/70. - III. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 1072/71 Füredi utcai fűtőmű (1144 Budapest, Füredi út 63.) - I. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 718/69. - II. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 695/65. - III. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 1042/71. Rákoskeresztúri Fűtőmű (1173 Budapest, Gyökér utca 22.) - I. sz. LHF10000 típusú kazán, gyári száma 8532. - II. sz. LHF10000 típusú kazán, gyári száma 8530. - III. sz. LHF10000 típusú kazán, gyári száma 8529. - IV. sz. LHF 10000 forróvíz tároló, gyári száma: 8531. - V. sz. HLF 20/12 típusú kazán, gyári száma 9028. Rózsakerti Fűtőmű (1223 Budapest, Rákóczi út 19.) - I.sz. LHF 4000 típusú kazán, gyári száma 8139. - II.sz. LHF 4000 típusú kazán, gyári száma 8140. - IV.sz. LHF 4000 típusú kazán, gyári száma 8141. A részletes feladatokat és műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Buyer: BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Buyer country: HUN
Procedure: open
CPV code: 50531100
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság, going back to August 2026 — 3 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure, Facility Management & Cleaning and Manufacturing & Supply. There are 3 open Facility Management & Cleaning tenders in Hungary. This one closes in 33 days.
More from this buyer
Similar Facility Management & Cleaning tenders
Documents
- TED-official-notice-601320-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this facility management & cleaning opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Facility Management & Cleaning tenders
- CDE ESV_Replacement of Computer Room Air Conditioning (CRAC) Units and Variable Refrigerant Flow (VRF) Systems at ITE Headquarters & College Central and ITE College EastInstitute of Technical Education · Singapore
- Renholdstjenester til Mjøssenteret, Sykehuset Innlandet HFSYKEHUSINNKJØP HF · Norway
- Security Services Preliminary Market Engagement (PME)Stonewater Ltd · United Kingdom
- SECURITY SERVICES ON BEHALF OF HINCKLEY AND BOSWORTH BOROUGH COUNCILHinckley and Bosworth Borough Council · United Kingdom
- Fire Safety Systems Maintenance ServicesFalmouth Exeter Plus · United Kingdom
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →