Hungary – Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations – Gépészeti rendszerek karbantartása
Issued by Győr Projekt Korlátolt Felelősségű Társaság · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 11 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 611084-2026
- Location
- Hungary
- Sector
- Facility Management & Cleaning
- Type
- services
Details
Ajánlatkérő által üzemeltetett létesítmények víz-, gáz-, légtechnikai gépészeti rendszereinek és berendezéseinek egyidejűleg végzett üzemeltetési és karbantartási feladatainak ellátása. Teljesítési helyszínek és a létesítmények alapterületei medencetérrel, zöldterület nélkül: 1. Audi Aréna Győr terület: nettó 11 608 m2 2. Aqua Sportközpont terület: nettó 11 120 m2 3. Olimpiai Sportpark terület: nettó 22 554 m2 4. Magyar Vilmos Uszoda: terület: nettó 2623 m2 5. Látogatóközpont: terület: nettó 690 m2 6. Kálóczy téri Sportközpont terület: nettó 1120 m2 Terület összesen: nettó 49 715 m2 Ajánlatkérő jelzi, hogy a szerződés tárgyát átalányáras és tételes elszámolású feladatok képezik a szerződéstervezetben részletezettek szerint. Ajánlatkérő az eljárás eredményeként létrejövő szerződés alapján az átalányár ellenében ellátandó feladatokon kívüli, tételes elszámolású feladatok tekintetében legfeljebb 160.000.000,- Ft + ÁFA összeghatárig jogosult megrendeléseket leadni. Az Ajánlatkérő a megkötésre kerülő szerződés alapján egyedi és eseti jelleggel fog megrendelést eszközölni azon feladatok vonatkozásában, amelyeket nem havi átalánydíj ellenében kell ellátni. Nyertes ajánlattevőnek a megrendelt szolgáltatásokat az ajánlatában megadott hibajavítási díj ellenében kell teljesítenie a szerződés hatálya alatt. Egyes feladatok elvégzéséhez szükséges tűzvédelmi szakvizsga megléte. A feladatok részletes leírást a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
Lots Lot 1 — Gépészeti rendszerek karbantartása.: Ajánlatkérő által üzemeltetett létesítmények víz-, gáz-, légtechnikai gépészeti rendszereinek és berendezéseinek egyidejűleg végzett üzemeltetési és karbantartási feladatainak ellátása. Teljesítési helyszínek és a létesítmények alapterületei medencetérrel, zöldterület nélkül: 1. Audi Aréna Győr terület: nettó 11 608 m2 2. Aqua Sportközpont terület: nettó 11 120 m2 3. Olimpiai Sportpark terület: nettó 22 554 m2 4. Magyar Vilmos Uszoda: terület: nettó 2623 m2 5. Látogatóközpont: terület: nettó 690 m2 6. Kálóczy téri Sportközpont terület: nettó 1120 m2 Terület összesen: nettó 49 715 m2 Ajánlatkérő jelzi, hogy a szerződés tárgyát átalányáras és tételes elszámolású feladatok képezik a szerződéstervezetben részletezettek szerint. Ajánlatkérő az eljárás eredményeként létrejövő szerződés alapján az átalányár ellenében ellátandó feladatokon kívüli, tételes elszámolású feladatok tekintetében legfeljebb 160.000.000,- Ft + ÁFA összeghatárig jogosult megrendeléseket leadni. Az Ajánlatkérő a megkötésre kerülő szerződés alapján egyedi és eseti jelleggel fog megrendelést eszközölni azon feladatok vonatkozásában, amelyeket nem havi átalánydíj ellenében kell ellátni. Nyertes ajánlattevőnek a megrendelt szolgáltatásokat az ajánlatában megadott hibajavítási díj ellenében kell teljesítenie a szerződés hatálya alatt. Egyes feladatok elvégzéséhez szükséges tűzvédelmi szakvizsga megléte. A feladatok részletes leírást a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
Buyer: Győr Projekt Korlátolt Felelősségű Társaság
Buyer country: HUN
Procedure: open
CPV code: 50710000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 8 open Facility Management & Cleaning tenders in Hungary. This one closes in 6 days.
Similar Facility Management & Cleaning tenders
- Hungary – Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations – TF -hűtő-fűtő-légkezelő berend.karb., jav. (1684)· closes 3 Oct
- Hungary – Street-lighting maintenance services – Orosházi járás közvilágítás korszerűsítése· closes 12 Sept
- Hungary – Repair and maintenance services – Split és VRV-VRF klíma berendezések karbantartása· closes 11 Sept
- Hungary – Repair and maintenance services of security equipment – Vagyonvédelemi rendszer: karbantartás, hibajavítás· closes 3 Oct
- Hungary – Repair and maintenance services of ships – Hajó felületkezelés· closes 2 Oct
Documents
- TED-official-notice-611084-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this facility management & cleaning opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Facility Management & Cleaning tenders
- Spain – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – 2026-0-18 SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE EQUIPOS DE ALTA TECNOLOGÍA MARCA GENERAL ELECTRIC PARA EL HOSPITAL UNIVERSITARIO 12 DE OCTUBRESERVICIO MADRILEÑO DE SALUD-HOSPITAL UNIVERSITARIO 12 DE OCTUBRE · Spain
- Spain – Repair and maintenance services of building installations – Servicio de mantenimiento de las instalaciones del IDESCATInstitut d'Estadística de Catalunya · Spain
- France – Road transport services – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de CarqueiranneCommune de Carqueiranne (83) · France
- Germany – Cemetery maintenance services – Ausschreibung zu gärtnerischen/landschaftsgärtnerischen Pflege- und Unterhaltungsarbeiten und Durchführung der Bestattungen in der Gemeinde Niederkrüchten für Los 2 Friedhöfe Niederkrüchten und OberkrüchtenKoPart eG · Germany
- Croatia – Repair and maintenance services – Interventno i preventivno strojarsko održavanje MBO postrojenjaEKO d.o.o. · Croatia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →