Bulgaria – Construction supervision services – „Оценка за съответствието на инвестиционните проекти и осъществяване на строителен надзор по време на строителството на общински обекти – здравна инфраструктура, по обособени позиции“
Issued by ОБЩИНА КАЗАНЛЪК · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 28 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 3,408.61
- Reference
- 595848-2026
- Location
- Bulgaria
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- services
Details
Предметът на поръчката включва дейности по Изготвяне на Комплексен доклад за оценка за съответствието на инвестиционните проекти със съществените изисквания към строежите, съгласно чл. 142 от ЗУТ и Осъществяване на строителен надзор по време на строителство, съгласно чл. 166 и чл. 168 от ЗУТ за четири обекта, здравна инфраструктура в община Казанлък, финансирани по проект BG16FFPR003-2.006-0044 „Нов модел на интегрирана здравна грижа за деца в Югоизточния регион“ по процедура BG16FFPR003-2.006 „Подкрепа за интегрирано градско развитие в 40 градски общини“ на Програма "Развитие на регионите" 2021-2027.
Lots Lot 1 — „Оценка на съответствието на инвестиционен проект и упражняване на строителен надзор по време на строителството при изпълнение на обект Основен ремонт на Здравна служба, гр. Крън“ (estimated 3408.61): : „Оценка на съответствието на инвестиционен проект и упражняване на строителен надзор по време на строителството при изпълнение на обект Основен ремонт на Здравна служба, гр. Крън“ В рамките на предстоящата обществената поръчка за възлагане изпълнението на СМР, ще бъдат най-общо предвидени следните: - СМР по външни стени - Ремонт на покрив - СМР по под - Подмяна на прозорци и врати - Подмяна на стара ел. и ВиК инсталации - Ремонт на стъпала към външните входове на сградата, вкл. монтаж на нови парапети - Мерки за достъпна среда - Частичен вътрешен ремонт - вкл. шпакловка и боядисване по стени и тавани, полагане на нови настилки, ремонт на санитарни възли, поставяне на нови осветителни тела, ключове и контакти, поставяне на нови вътрешни врати, обръщане на врати, подмяна на парапети Строежът е V-та категория съгласно Наредба № 1/2003 г. за номенклатурата на видовете строежи. РЗП на сградата: 304 кв.м. Lot 2 — „Оценка на съответствието на инвестиционен проект и упражняване на строителен надзор по време на строителството при изпълнение на обект Основен ремонт на Здравна служба, с. Ясеново“ (estimated 3408.61): : „Оценка на съответствието на инвестиционен проект и упражняване на строителен надзор по време на строителството при изпълнение на обект Основен ремонт на Здравна служба, с. Ясеново“ В рамките на предстоящата обществената поръчка за възлагане изпълнението на СМР, ще бъдат най-общо предвидени следните: - СМР по външни стени - Ремонт на покрив - СМР по под - Подмяна на прозорци и врати - Подмяна на стара ел. и ВиК инсталации - Мерки за достъпна среда - Доставка и монтаж на климатици - Частичен вътрешен ремонт - вкл. шпакловка и боядисване по стени и тавани, полагане на нови настилки, ремонт на санитарни възли, поставяне на нови осветителни тела, ключове и контакти, поставяне на нови вътрешни врати, обръщане на врати, подмяна на парапети Строежът е V-та категория съгласно Наредба № 1/2003 г. за номенклатурата на видовете строежи. РЗП 320 кв.м. Lot 3 — „Оценка на съответствието на инвестиционен проект и упражняване на строителен надзор по време на строителството при изпълнение на обект Основен ремонт на Здравна служба, с. Бузовград“ (estimated 3408.61): : „Оценка на съответствието на инвестиционен проект и упражняване на строителен надзор по време на строителството при изпълнение на обект Основен ремонт на Здравна служба, с. Бузовград“ В рамките на предстоящата обществената поръчка за възлагане изпълнението на СМР, ще бъдат най-общо предвидени следните: - СМР по външни стени - Ремонт на покрив - СМР по под - Подмяна на прозорци и врати - Подмяна на стара ел. и ВиК инсталации - Мерки за достъпна среда - Частичен вътрешен ремонт - вкл. шпакловка и боядисване по стени и тавани, полагане на нови настилки, ремонт на санитарни възли, поставяне на нови осветителни тела, ключове и контакти, поставяне на нови вътрешни врати, обръщане на врати, подмяна на парапети Строежът е V-та категория съгласно Наредба № 1/2003 г. за номенклатурата на видовете строежи. РЗП: 353.60 кв.м Lot 4 — „Оценка на съответствието на инвестиционен проект и упражняване на строителен надзор по време на строителството при изпълнение на обект Внедряване на мерки за енергийна ефективност, вътрешен ремонт и мерки за благоустрояване на Здравна служба, с. Розово“ (estimated 5368.57): : „Оценка на съответствието на инвестиционен проект и упражняване на строителен надзор по време на строителството при изпълнение на обект Внедряване на мерки за енергийна ефективност, вътрешен ремонт и мерки за благоустрояване на Здравна служба, с. Розово“ В рамките на предстоящата обществената поръчка за възлагане изпълнението на СМР, ще бъдат най-общо предвидени следните: - Топлоизолиране на външни стени - Топлоизолиране на покрив - Топлоизолиране на под - Подмяна на дограма - Мерки при генериране на топлина - Мерки по системите за осветление - Мерки по технически паспорт. Строежът е V-та категория съгласно Наредба № 1/2003 г. за номенклатурата на видовете строежи. РЗП 790 кв.м.
Buyer: ОБЩИНА КАЗАНЛЪК
Buyer country: BGR
Procedure: open
CPV code: 71520000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from ОБЩИНА КАЗАНЛЪК, going back to August 2026 — 2 of them still open. There are 41 open Construction & Infrastructure tenders in Bulgaria. This one closes in 27 days.
More from this buyer
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Bulgaria – Construction work of leisure facilities – Посетителски център на Атанасовско езеро и кула за наблюдение на птици в поземлен имот с идентификатор 07079.622.132 по КККР на гр. Бургас, УПИ V, кв.1 по плана на Парк езеро, гр. Бургас· closes 4 Sept
- Bulgaria – Primary school construction work – Основен ремонт/реконструкция, преустройство и пристройка на асансьор за сграда на 25-то ОУ „Д-р Петър Берон” с идентификатор по КККР 68134.201.238, находящ се в УПИ I „за училище“, кв. 37, м. „Лагера“, район „Красно село", Столична община· closes 1 Oct
- Bulgaria – Multi-purpose sports facilities construction work – „Реконструкция на спортен обект „Колодрум“ в мултифункционална спортна зала в град Казанлък, община Казанлък - Първи етап“· closes 4 Sept
- Bulgaria – Containers for waste material – „ Доставка на съдове за събиране на отпадъци за нуждите на община Каварна по обособени позиции“· closes 30 Sept
- Bulgaria – Road construction works – „Ремонт паважна настилка на ул. „Стара планина“ от кръстовище с ул. „Оборище до кръстовище с ул. „Рила“ , от ОТ211 до ОТ307, гр. Перник“· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-595848-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Filling and Tile work at House of Babbu Ram to Meshu Bhagat at w.no 1. Pyt. C.K.Pur Block Bhalwal Brahmana under Scheme CD PYT. for the yearRural Development and Panchayati Raj · Directorate of Rural Development Department JAMMU · Superintending Engineer REW Jammu · XEN REW JAMMU · India
- construction of DRSM/ crate Bund/Bags At NERU PURANA TULAILSoil and Water Conservation Department · Director soil and water conservation Department · Joint Director Kashmir · DSCO Baramulla · India
- Construction of Veterinary Dispensary at Milan-Di-Khui under UT Capex Budget 2026-27. (Ist Call)PWD · CE RandB Jammu · SE RandB North Jammu · EE RandB Khour · India
- Construction of Lane/Drains, Beautification and Protection Work in different Wards of MC Surankote District Poonch.(Under UT Capex Budget 2026-27 UDS)PWD · CE RandB Pir Panjal · SE RandB Poonch · EE RandB Surankote · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →