FreeTender
Accepting bidsitbSlovakia

Slovakia – Pharmaceutical products – Lieky RVO/3793/2026 v rozsahu Anticoagulancia, Bronchodilatancia, Antiemetiká, Systémové a hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica".

Issued by Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
2 Sept 2026
Closes
21 Sept 2026, 23:59 UTC
Value
EUR 17,83,233.76
Reference
591608-2026
Location
Slovakia
Sector
Healthcare & Pharma
Type
goods

Details

Predmetom zákazky sú Lieky RVO/3793/2026 v rozsahu Anticoagulancia, Bronchodilatancia, Antiemetiká, Systémové a hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica". Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí. Uchádzačovi sa umožňuje predložiť ponuku na celý predmet zákazky - na všetkých 112 častí alebo len na jednu časť predmetu zákazky alebo na viacero častí predmetu zákazky, špecifikovaných v bode C- Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí, ale vzhľadom na časovú a administratívnu náročnosť pri vypisovaní všetkých častí do oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania a následne do oznámenia o výsledku verejného obstarávania nie je táto skutočnosť uvedená v záložke časti tohto oznámenia. Jednotlivé časti predmetu zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch v časti C-Opis predmetu zákazky v Prílohe č. 1 k súťažným dokladom.

Lots Lot 1 — Lieky RVO/3793/2026 v rozsahu Anticoagulancia, Bronchodilatancia, Antiemetiká, Systémové a hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica (estimated 1783233.76): Predmetom zákazky sú "Lieky RVO/3891/2025 v rozsahu Antianemiká, Soli a Iony, Vazodilatancia, Oftalmologiká pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica". Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí. Uchádzačovi sa umožňuje predložiť ponuku na celý predmet zákazky - na všetkých 112 častí alebo len na jednu časť predmetu zákazky alebo na viacero častí predmetu zákazky, špecifikovaných v bode C- Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí, ale vzhľadom na časovú a administratívnu náročnosť pri vypisovaní všetkých častí do oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania a následne do oznámenia o výsledku verejného obstarávania nie je táto skutočnosť uvedená v záložke časti tohto oznámenia. Jednotlivé časti predmetu zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch v časti C-Opis predmetu zákazky v Prílohe č. 1 k súťažným dokladom.

Buyer: Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica

Buyer country: SVK

Procedure: open

CPV code: 33600000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

There are 14 open Healthcare & Pharma tenders in Slovakia. This one closes in 20 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Healthcare & Pharma tenders

All Healthcare & Pharma tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →