Romania – Road construction works – EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITIE „MODERNIZARE STRAZI, AMENAJARE TROTUARE SI REALIZARE SISTEM DE PRELUARE APE PLUVIALE” COMUNA TUNARI, JUDETUL ILFOV
Issued by UAT Comuna Tunari · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 21 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- RON 2,58,54,751.7
- Reference
- 590979-2026
- Location
- Romania
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Documentatia tehnica trateaza lucrarile de modernizare a 14 strazi din intravilanul localitatii Tunari, in lungime totala de 7578.00m. In momentul de fata strazile au o structura la nivel de covor asfaltic si zone pietruite pietruire, pe alocuri cu imbracaminti asfaltice deteriorate in urma interventiilor la retele. Apele pluviale curg liber de pe partea carosabila catre zonele verzi adiacente. Traficul desfăşurat pe aceste strazi se inscriu în clasa de trafic UȘOR, fiind alcatuit in general de autoturismele riveranilor. Pe strada Vulturilor covorul asfaltic s-a degradat, calea de rulare fiind in mare parte la nivel de pietruire. In profil longitudinal, strazile prezinta declivitati mici, specifice zonelor de campie, situate in general sub valoarea de 2%. În profil transversal strazile au o latime a partii carosabile de 4-6.00m, marginita de acostamente inierbate si zone verzi, pana la la limita de proprietate. Pe alocuri sunt amenajate trotuare si accese in curti in dreptul proprietatilor. Din constatările facute la fata locului a rezultat faptul ca dispozitivele de colectare, dirijare si evacuare a apei lipsesc, astfel încât apa curge necontrolat pe partea carosabilă a drumurilor, catre zonele verzi marginale. Pentru aducerea strazilor la parametrii corespunzatori de expoatare, a rezultat necesitatea realizarea unor lucrari de interventie de tip imbracaminti bituminoase usoare, pentru imbunatatire a suprafetei de rulare. Se observa in principal defecțiuni ale îmbrăcăminții asfaltice (D.I.S.R.) respectiv gropi, praguri, rupturi la margine, într-o proporție de aproximativ 65%. Aceste defecțiuni sunt considerate defecțiuni ușoare sau mijlocii. Sunt identificate si defecțiuni ale structurii rutiere (D.S.T.R) și defecțiuni ale complexului rutier (D.C.R.), respectiv tasari (in general pe trasee de conducte si in zona caminelor), fisuri și crăpături, faianțări, gropi și degradări din îngheț-dezgheț, pe o suprafață mai restransa. In prezent, pe strazile din prezentul proiect, nu exista un sistem de preluare a apelor pluviale. Categoria de importanţă a fost stabilită conform “Regulamentul privind stabilirea categoriei de importanţă a construcţiilor” din H.G. nr. 766 din 21 noiembrie 1997 - categoria de importanţă normală ( C ). La data inițierii prezentei proceduri de atribuire, Autoritatea Contractantă precizează că Autorizația de Construire pentru obiectivul de investiții „Modernizare străzi, amenajare trotuare și realizare sistem de preluare ape pluviale” este în curs de obținere. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor Notă: Autoritatea Contractantă nu va răspunde la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici după expirarea termenului-limită menționat mai sus. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Lots Lot 1 — Default lot (estimated 25854751.7): Lucrari de modernizare a 14 strazi din intravilanul localitatii Tunari, in lungime totala de 7578.00m. Traseul strazilor, din punct de vedere juridic, reprezintă domeniul public de interes local si face parte din reteaua de strazi a comunei Tunari. Lucrările care fac obiectul proiectului se încadrează în categoria „C”- lucrări de importanță normală, determinate conform HG 766/21.11.1997, HG 675/03.07.2002 și „Metodologia de stabilire a condițiile respectării normelor și standardelor Uniunii Europene, în conformitate cu H.G. 766/1997 și cu Legea 10/1995. Autoritatea Contractantă precizează că nu există o obligație cu privire la organizarea și execuția lucrărilor simultan pe toate străzile/sectoarele de drum cuprinse în obiectul contractului. Succesiunea și etapele de execuție a lucrărilor, vor fi stabilite de către executant prin Graficul General de Realizare a Investiției (Graficul GANTT) prezentat în propunerea tehnică, cu respectarea termenului total de execuție prevăzut în Caietul de sarcini. Totodată, ofertantii au obligația de a corela tehnologic execuția sistemului de preluare ape pluviale cu realizarea structurii rutiere și a trotuarelor, astfel încât să se asigure fronturi de lucru optime și să se minimizeze disconfortul participanților la trafic; sa se aiba in vedere fluidizarea traficului și sa se asigurare accesul riveranilor și al autospecialelor de intervenție (Ambulanță, Pompieri). Planul de management al traficului și graficul fazelor de execuție vor fi supuse aprobării Autorității Contractante și a Poliției Rutiere după semnarea contractului, în faza de obținere a Autorizației de Spargere/Avizului de instituire a restricțiilor de circulație. Traseul strazilor, din punct de vedere juridic, reprezintă domeniul public de interes local si face parte din reteaua de strazi a comunei Tunari. In momentul de fata strazile au o structura la nivel de covor asfaltic si zone pietruire, cu imbracaminti asfaltice deteriorate in urma interventiilor la retele. Apele pluviale curg liber de pe partea carosabila catre zonele verzi adiacente. Traficul desfăşurat pe aceste strazi se inscrie în clasa de trafic UȘOR, fiind alcatuit in general de autoturismele riveranilor. In profil longitudinal, strazile prezinta declivitati mici, specifice zonelor de campie, situate in general sub valoarea de 2%. În profil transversal strazile au o latime a partii carosabile de 4-6.00m, marginita de acostamente inierbate si zone verzi, pana la la limita de proprietate. Pe alocuri sunt amenajate trotuare si accesuri in curti in dreptul proprietatilor. Din constatările facute la fata locului a rezultat faptul ca dispozitivele de colectare, dirijare si evacuare a apei lipsesc, astfel încât apa curge necontrolat pe partea carosabilă a drumurilor, catre zonele verzi marginale. Pentru aducerea strazilor la parametrii corespunzatori de expoatare, a rezultat necesitatea realizarea unor lucrari de preluare a apelor pluviale, modernizare carosabil si trotuare. NOTA: Descrierea detaliata a obiectului contractului de lucrari se regeseste in Caietul de sarcini si Instructiuni pentru ofertanti (sectiunea II.2) Descriere si II.2.4) Descrierea achiziției publice).
Buyer: UAT Comuna Tunari
Buyer country: ROU
Procedure: open
CPV code: 45233120
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 55 open Construction & Infrastructure tenders in Romania. This one closes in 20 days.
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Romania – Construction supervision services – Servicii de supervizare pentru execuția lucrărilor din cadrul obiectivului “CONSTRUIRE SPITAL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE ȘI BOLI INFECȚIOASE, BRAȘOV”· closes 16 Sept
- Romania – Turbine works – Retehnologizare C.H.E. Gogoșu· closes 16 Oct
- Romania – Project and design preparation, estimation of costs – Servicii de proiectare, verificare proiect si asistenta tehnica pentru obiectivului de investitii: „AMENAJARE ALBIE PÂRÂU ARMENIȘ ÎN LOCALITATEA SAT BATRÂN, COMUNA ARMENIȘ, JUDEȚUL CARAȘ-SEVERIN”· closes 10 Oct
- Romania – Thermal insulation work – Lucrări de intervenție în vederea creșterii eficienței energetice pentru clădirea rezidențială, blocul 24 din strada 8 Martie, oraș Petrila, județul Hunedoara, COD SMIS· closes 2 Oct
- Romania – Miscellaneous hand tools – Scule si dispozitive de mana· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-590979-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Germany – Floor-covering work – BK 14.2 Tanzboden - Schwingboden am Hochbunker AgathofMagistrat der Stadt Kassel · Germany
- Poland – Installation of road lighting equipment – Oświetlenie przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w RzeszowieGmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa · Poland
- Germany – Railway construction works – VKP München; Ausbau des bauzeitlichen ZugangesDB InfraGO AG – Geschäftsbereich Personenbahnhöfe (Bukr 11) · Germany
- Slovenia – Road-maintenance equipment – CISTERNA ZA PRANJE CESTIŠČ NA SISTEMU ABROLDRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D. · Slovenia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →