FreeTender
Accepting bidsitbPoland

Poland – Sludge removal services – Wykon. usługi odbioru i zagospodarowania odpadów (komunaln.osadów ściekowych higienizowanych i niehigienizowanych) z Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie: Zad. I: Odbiór i zagosp. osad. od 01.01.2027 do 31.03.2027 Zad. II: Odbiór i zagosp. osad. od 01.04.2027 do 30.06.2027 Zad. III: Odbiór i zagosp. osad. od 01.07.2027 do 30.09.2027 Zad. IV: Odbiór i zagosp. os

Issued by Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
2 Sept 2026
Closes
15 Sept 2026, 23:59 UTC
Reference
593519-2026
Location
Poland
Sector
Water & Environment
Type
services

Details

Przedmiot zamówienia obejmuje usługę polegającą na bieżącym odbiorze z Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie, wywozie i zagospodarowaniu odwodnionych osadów, które pochodzą z: ─ oczyszczalni ścieków Hajdów (osad odwodniony) - kod odpadu 19 08 05 (higienizowane i niehigienizowane ustabilizowane komunalne osady ściekowe); ─ oczyszczalni ścieków Rokitno (osad odwodniony) - kod odpadu 19 08 05 (niehigienizowane ustabilizowane komunalne osady ściekowe). Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 zadania w następujący sposób: Zadanie I: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w I kwartale 2027 roku – tj. od 01.01.2027 r. do 31.03.2027 r. w łącznej ilości do 9 000 Mg. Zadanie II: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w II kwartale 2027 roku – tj. od 01.04.2027 r. do 30.06.2027 r. w łącznej ilości do 8 500 Mg. Zadanie III: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w III kwartale 2027 roku – tj. od 01.07.2027 r. do 30.09.2027 r. w łącznej ilości do 9 000 Mg. Zadanie IV: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w IV kwartale 2027 roku – tj. od 01.10.2027 r. do 31.12.2027 r. w łącznej ilości do 8 500 Mg.

Lots Lot 1 — Zadanie I: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.01.2027 r. do 31.03.2027 r.: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w I kwartale 2027 roku –tj. od 01.01.2027 r. do 31.03.2027 r. w łącznej ilości do 9 000 Mg. Lot 2 — Zadanie II: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.04.2027 r. do 30.06.2027 r.: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w II kwartale 2027 roku –tj. od 01.04.2027 r. do 30.06.2027 r. w łącznej ilości do 8 500 Mg. Lot 3 — Zadanie III: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.07.2027 r. do 30.09.2027 r.: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w III kwartale 2027 roku –tj. od 01.07.2027 r. do 30.09.2027 r. w łącznej ilości do 9 000 Mg. Lot 4 — Zadanie IV: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.10.2027 r. do 31.12.2027 r.: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w IV kwartale 2027 roku – tj. od 01.10.2027 r. do 31.12.2027 r. w łącznej ilości do 8 500 Mg.

Buyer: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o.

Buyer country: POL

Procedure: open

CPV code: 90513600

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

There are 87 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 14 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Water & Environment tenders

All Water & Environment tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →