FreeTender
Accepting bidsitbPoland

Poland – Services provided by bed and breakfast establishments – Usługa zakwaterowania i wyżywienia policjantów.

Issued by Komenda Stołeczna Policji · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
3 Sept 2026
Closes
2 Oct 2026, 23:59 UTC
Reference
597292-2026
Location
Poland
Sector
Agriculture & Food
Type
services

Details

1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na świadczenie usługi zakwaterowania i wyżywienia policjantów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający, w żadnym zadaniu, nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 5. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 6. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy: 1) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: przygotowanie posiłków. 2) w trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy odnośnie do spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wskazane w ppkt 1. W celu weryfikacji spełniania tych wymagań Zamawiający uprawniony jest w szczególności do żądania: a) oświadczenia zatrudnionego pracownika, b) oświadczenia wykonawcy lub podwykonawcy o zatrudnieniu pracownika na podstawie umowy o pracę, c) poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii umowy o pracę zatrudnionego pracownika, d) innych dokumentów − zawierających informacje, w tym dane osobowe, niezbędne do weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w szczególności imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę i zakres obowiązków pracownika; 3) Wykonawca na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie przedłoży Zamawiającemu wskazane w pkt 2 dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności wymienione w pkt 1. Sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań Zamawiający określa w Rozdz. XIX SWZ. 4) w przypadku uzasadnionych wątpliwości, co do przestrzegania prawa pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, Zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy. 7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonania wizji lokalnej i sprawdzenia hoteli/obiektów hotelarskich Wykonawców, których oferty zostaną najwyżej ocenione pod względem spełnienia wymagań obiektu w stosunku do wymagań zawartych w SWZ. W przypadku, gdy obiekt nie będzie spełniał wymagań opisanych w SWZ albo Wykonawca nie udostępni obiektu do sprawdzenia przez Zamawiającego, Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy: „Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia”. 8. Procedura udzielenia zamówień na podstawie umów ramowych została opisana w Rozdz. XIX SWZ. 9. Celem niniejszego postępowania jest zawarcie umów ramowych (w każdym zadaniu) przez Zamawiającego z maksymalnie 5 (pięcioma) Wykonawcami, których ceny ofert nie przekroczą kwoty, jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie umowy ramowej i uzyskają w kryteriach oceny ofert pozycje od 1 do 5, chyba, że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej Wykonawców. 10. Rodzaj i zakres zmian umowy wskazane zostały w Rozdz. XIX SWZ. 11. Wykonawca jest związany ofertą 90 dni od upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, tj. do dnia 30.12.2026 r. 12. O udzielenie przedmiotowego zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i 2 ustawy oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4, 7, 8, i 10 ustawy oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) ze zm., dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L111 z 8.4.2022 str. 1) oraz zmienionym Rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 13. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: [contact details removed].

Lots Lot 1 — Zadanie nr 1 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 50 policjantów.: Zadanie nr 1 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 50 policjantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ. Lot 2 — Zadanie nr 2 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 50 policjantów.: Zadanie nr 2 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 50 policjantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ. Lot 3 — Zadanie nr 3 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów.: Zadanie nr 3 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ. Lot 4 — Zadanie nr 4 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów.: Zadanie nr 4 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ. Lot 5 — Zadanie nr 5 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów.: Zadanie nr 5 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ. Lot 6 — Zadanie nr 6 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów.: Zadanie nr 6 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ. Lot 7 — Zadanie nr 7 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów.: Zadanie nr 7 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ. Lot 8 — Zadanie nr 8 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów.: Zadanie nr 8 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ.

Buyer: Komenda Stołeczna Policji

Buyer country: POL

Procedure: open

CPV code: 55270000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

We hold 5 notices from Komenda Stołeczna Policji, going back to August 20265 of them still open. They buy mostly in IT & Telecom, Agriculture & Food and Transport & Logistics. There are 55 open Agriculture & Food tenders in Poland. This one closes in 30 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this agriculture & food opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Agriculture & Food tenders

All Agriculture & Food tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →