Poland – Servers – Dostawa serwera bazodanowego wraz z wdrożeniem oraz wsparciem technicznym i gwarancją
Issued by Centralny Ośrodek Informatyki · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 2 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 604566-2026
- Location
- Poland
- Sector
- IT & Telecom
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. dostawa do Lokalizacji i przeniesienie na Zamawiającego własności serwera bazodanowego o którym mowa w pkt IX tabela nr 1 OPZ - Rozdział II SWZ; 1.2. dostawa Dokumentacji wraz z zapewnieniem Licencji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Urządzenia; 1.3. wdrożenie Urządzenia; 1.4. wykonanie i dostarczenie Dokumentacji powykonawczej; 1.5. zapewnienie Gwarancji dla Urządzenia, o której mowa w pkt. VII OPZ – Rozdziale II SWZ, na okres 36 miesięcy, 1.6. zapewnienie Wsparcia technicznego, o którym mowa w pkt. VIII OPZ – Rozdziale II SWZ, na okres 36 miesięcy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Zamówienie należy zrealizować w poniżej wskazanych terminach, tj.: 9.1. Dostawa Urządzenia, o którym mowa w pkt IX tabela nr 1 OPZ wraz z montażem i instalacją w ciągu 30 dni od dnia zawarcia Umowy, która nastąpi do Lokalizacji, wraz z Oprogramowaniem i Dokumentacją oraz Dokumentacją powykonawczą, w Godzinach roboczych - zakończona podpisaniem Protokołu odbioru. 9.2. Dostarczone Urządzenie zostanie objęte Gwarancją od dnia dostawy wskazanego w podpisanym przez strony bez zastrzeżeń Protokole Odbioru przez okres 36 miesięcy. 9.3. Dostarczone Urządzenie zostanie objęte Wsparciem technicznym na okres 36 miesięcy od dnia dostawy wskazanego w podpisanym przez strony bez zastrzeżeń Protokole Odbioru. 10. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska, świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 10.1. produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 10.2. produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 11. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w Rozdziale II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zgodnie z punktem 6 Rozdziału I SWZ Instrukcja dla Wykonawców).
Lots Lot 1 — Dostawa serwera bazodanowego wraz z wdrożeniem oraz wsparciem technicznym i gwarancją: zgodnie z OPZ
Buyer: Centralny Ośrodek Informatyki
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 48820000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 4 notices from Centralny Ośrodek Informatyki, going back to September 2026 — 3 of them still open. There are 224 open IT & Telecom tenders in Poland. This one closes in 28 days.
More from this buyer
- Poland – Servers – Dostawa wraz z instalacją serwerów na potrzeby procesów wytwórczych wraz ze wsparciem technicznym· closes 29 Sept
- Poland – Network equipment – Dostawa firewalli do środowiska Out-of-Band Management wraz z licencjami, subskrypcjami i wkładkami optycznymi oraz wraz z usługami wsparcia technicznego i serwisu gwarancyjnego· closes 1 Oct
Similar IT & Telecom tenders
- Poland – Portable computers – Dostawa sprzętu komputerowego – 3 części zamówienia· closes 25 Sept
- Poland – Information systems and servers – Zakup serwerów, podzespołów oraz licencji oprogramowania· closes 11 Sept
- Poland – Programming services – Świadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu Punktu Informacyjnego do spraw Telekomunikacji· closes 30 Sept
- Poland – Servers – Dostawa serwera- stacji roboczej do treningu modeli uczenia maszynowego (ML)-bez GPU dla WIEiT KC-DE-zp.25.426.2026· closes 3 Oct
- Poland – Computer equipment and supplies – Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego.· closes 12 Sept
Documents
- TED-official-notice-604566-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this it & telecom opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More IT & Telecom tenders
- Poland – CT scanners – 228/PN/2026 Dostawa sprzętu medycznego wraz z wykonaniem prac adaptacyjnych dla UCK.Uniwersyteckie Centrum Kliniczne · Poland
- Germany – IT services: consulting, software development, Internet and support – Cloudbasierte Softwarelösung zur teilweisen Digitalisierung des KYC-ProzessesKfW Bankengruppe · Germany
- Switzerland – Electronic data exchange services – eBill Dienstleistung 2027 bis 2032, inkl. Option bisElektrizitätswerk der Stadt Zürich (ewz) · Switzerland
- Spain – Data-processing machines (hardware) – Suministro, instalación y puesta en marcha de una plataforma de infraestructura Hiperconvergente (HCI) con capacidades de computo GPU para el Hospital Universitari Germans Trias i PujolFundació Institut d'Investigació en Ciències de la Salut Germans Trias i Pujol · Spain
- Poland – Portable computers – Dostawa sprzętu komputerowego – 3 części zamówieniaZakład Ubezpieczeń Społecznych · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →