Poland – Security services – Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w budynkach i na parkingach wewnętrznych MKiDN w Warszawie wraz ze świadczeniem usług nadzoru przeciwpożarowego oraz z obsługą recepcji na potrzeby Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Issued by Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 29 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 593425-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest: 1. Całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia zapewniana przez Wykonawcę posiadającego koncesję na wykonywanie działalności tego rodzaju, wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, wykonywana w oparciu o przepisy Ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (tj. Dz.U. z 2025 r. poz. 535). Świadczenie usługi polega na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach zabezpieczeń technicznych i urządzeniach alarmowych Zamawiającego oraz ochronie doraźnej przez (patrole interwencyjne) we wszystkie dni tygodnia, przez okres obowiązywania umowy w kompleksie obiektów będących siedzibą Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (MKiDN) położonych w Warszawie przy: ul. Krakowskie Przedmieście 15 wraz z budynkiem Kordegardy (z wyłączeniem ochrony eksponatów w godzinach otwarcia galerii), ul. Krakowskie Przedmieście 17, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23, ul. Ksawerów 13, ul. Trębacka 3 (garaż). 2. Całodobowa usługa nadzoru przeciwpożarowego, obsługi urządzeń przeciwpożarowych oraz monitoringiem ppoż. świadczona przez Wykonawcę we wszystkie dni tygodnia. Usługa realizowana w pomieszczeniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przez okres obowiązywania umowy w kompleksie obiektów będących siedzibą Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (MKiDN) położonych w Warszawie przy: ul. Krakowskie Przedmieście 15 wraz z budynkiem Kordegardy (z wyłączeniem ochrony eksponatów w godzinach otwarcia galerii), ul. Krakowskie Przedmieście 17, ul. Krakowskie Przedmieście 21/ 23, ul. Trębacka 3 (garaż). W ramach usługi Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania regularnych patroli prewencyjnych na terenie obiektów. 3. Usługa w zakresie sprawowania obowiązków obsługi recepcji, w systemie 8 godzinnym, w dni pracy urzędu (tj. od poniedziałku do piątku), przez okres obowiązywania umowy, świadczona jest w budynkach zajmowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego położonych w Warszawie przy: ul. Krakowskie Przedmieście 15, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23, ul. Wierzbowej 9/11, ul. Senatorskiej 27 4. Usługa fizycznej ochrony osób i mienia w tym obsługa recepcji zapewniana jest przez Wykonawcę w systemie 10 godzin od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Zamawiającego tj. 7:00 – 17:00, polegającej na bezpośredniej ochronie fizycznej w obiekcie położonym w Warszawie przy: ul. Jana Pawła II 29 (Atrium). 5. Świadczenie 1000 godzin dodatkowej ochrony.
Lots Lot 1 — Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w budynkach i na parkingach wewnętrznych MKiDN w Warszawie wraz ze świadczeniem usług nadzoru przeciwpożarowego oraz z obsługą recepcji na potrzeby Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1. Całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia zapewniana przez Wykonawcę posiadającego koncesję na wykonywanie działalności tego rodzaju, wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, wykonywana w oparciu o przepisy Ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (tj. Dz.U. z 2025 r. poz. 535). Świadczenie usługi polega na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach zabezpieczeń technicznych i urządzeniach alarmowych Zamawiającego oraz ochronie doraźnej przez (patrole interwencyjne) we wszystkie dni tygodnia, przez okres obowiązywania umowy w kompleksie obiektów będących siedzibą Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (MKiDN) położonych w Warszawie przy: ul. Krakowskie Przedmieście 15 wraz z budynkiem Kordegardy (z wyłączeniem ochrony eksponatów w godzinach otwarcia galerii), ul. Krakowskie Przedmieście 17, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23, ul. Ksawerów 13, ul. Trębacka 3 (garaż). 2. Całodobowa usługa nadzoru przeciwpożarowego, obsługi urządzeń przeciwpożarowych oraz monitoringiem ppoż. świadczona przez Wykonawcę we wszystkie dni tygodnia. Usługa realizowana w pomieszczeniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przez okres obowiązywania umowy w kompleksie obiektów będących siedzibą Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (MKiDN) położonych w Warszawie przy: ul. Krakowskie Przedmieście 15 wraz z budynkiem Kordegardy (z wyłączeniem ochrony eksponatów w godzinach otwarcia galerii), ul. Krakowskie Przedmieście 17, ul. Krakowskie Przedmieście 21/ 23, ul. Trębacka 3 (garaż). W ramach usługi Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania regularnych patroli prewencyjnych na terenie obiektów. 3. Usługa w zakresie sprawowania obowiązków obsługi recepcji, w systemie 8 godzinnym, w dni pracy urzędu (tj. od poniedziałku do piątku), przez okres obowiązywania umowy, świadczona jest w budynkach zajmowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego położonych w Warszawie przy: ul. Krakowskie Przedmieście 15, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23, ul. Wierzbowej 9/11, ul. Senatorskiej 27 4. Usługa fizycznej ochrony osób i mienia w tym obsługa recepcji zapewniana jest przez Wykonawcę w systemie 10 godzin od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Zamawiającego tj. 7:00 – 17:00, polegającej na bezpośredniej ochronie fizycznej w obiekcie położonym w Warszawie przy: ul. Jana Pawła II 29 (Atrium). 5. Świadczenie 1000 godzin dodatkowej ochrony.
Buyer: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 79710000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 46 open Financial & Professional Services tenders in Poland. This one closes in 28 days.
Similar Financial & Professional Services tenders
- Poland – Advertising and marketing services – Organizacja i obsługa 4 (czterech) loterii audioteksowych na potrzeby Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji na okres 24 miesięcy· closes 11 Sept
- Poland – Exhibition, fair and congress organisation services – Opracowanie projektu wykonawczego, wykonanie, dostarczenie oraz montaż elementów wystaw stałych i czasowych, wraz opracowaniem i wdrożeniem kontentu multimedialnego, dostawą i montażem sprzętu audiowizualnego oraz dostawą i montażem kompleksowego oświetlenia w formule zaprojektuj i wybuduj w budynku Muzeum Archeologicznego w Krakowie.· closes 5 Sept
- Poland – Research services – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Ostoja Barcińsko-Gąsawska PLH040028 wraz z aktualizacją PZO· closes 2 Oct
- Poland – Insurance services – Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Powiatu Wodzisławskiego· closes 15 Sept
- Poland – Performance review services – Prowadzenie kontroli biletów w pojazdach lokalnego transportu zbiorowego organizowanego przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku wraz z windykacją należności z tytułu nieuregulowanych opłat przewozowych i dodatkowych nałożonych w latach· closes 9 Sept
Documents
- TED-official-notice-593425-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- Mise en place d un LTA des consultants nationaux infirmiers en GuinéeUNDP · Guinea
- Contratación de servicios de acondicionamiento de locales, obras de adecuación y transporte para entrega oficinaILO · Colombia
- Belgium – Technical testing, analysis and consultancy services – Prestations de services acoustiquesSOWAER SA · Belgium
- Poland – Security services – Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w OpoluIzba Administracji Skarbowej w Opolu · Poland
- Bulgaria – Insurance services – Застраховки „Гражданска отговорност“, „Автокаско“ и „Злополука на местата в МПС“ на стопанисваните от ОП „Паркове и градски градини” служебни МПС“СТОЛИЧНА ОБЩИНА · Bulgaria
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →