Poland – Security, fire-fighting, police and defence equipment – Zakup broni, amunicji i środków przymusu bezpośredniego na potrzeby IAS w Rzeszowie
Issued by Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 7 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 594601-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Defence & Security
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa broni, amunicji i środków przymusu bezpośredniego dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. 2. Zamówienie zostało podzielone na trzy części tj.: 2.1. Część I zamówienia: 2.1.1. 250 szt. fabrycznie nowych pistoletów kompaktowych wraz z kaburami dla osób praworęcznych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 56 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 194 szt. – opcja; 2.1.2. 26 szt. fabrycznie nowych kabur dla osób leworęcznych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 6 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 20 szt. – opcja; 2.2. Część II zamówienia: 300 000 szt. fabrycznie nowej amunicji 9x19mm FMJ, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 150 000 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 150 000 szt. – opcja; 2.3. Część III zamówienia: 2.3.1. 100 szt. fabrycznie nowych kajdanek stalowych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 2.3.2. 100 szt. fabrycznie nowych pokrowców na kajdanki, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 2.3.3. 100 szt. fabrycznie nowych pałek teleskopowych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 2.3.4. 100 szt. fabrycznie nowych uchwytów do pałki teleskopowej, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 2.3.5. 400 szt. fabrycznie nowych ręcznych miotaczy gazu, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 300 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 100 szt. – opcja; 2.3.6. 150 szt. fabrycznie nowych pokrowców na ręczny miotacz gazu, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 50 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 100 szt. – opcja; 2.3.7. 270 szt. fabrycznie nowych podwójnych ładownic na magazynki, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 70 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 200 szt. – opcja.
Lots Lot 1 — 1. Dostawa broni: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. 250 szt. fabrycznie nowych pistoletów kompaktowych wraz z kaburami dla osób praworęcznych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1.1) 56 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 1.2) nie więcej niż 194 szt. – opcja; 2. 26 szt. fabrycznie nowych kabur dla osób leworęcznych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 2.1) 6 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2.2) nie więcej niż 20 szt. – opcja; Lot 2 — 2. Dostawa amunicji: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 300 000 szt. fabrycznie nowej amunicji 9x19mm FMJ, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1)150 000 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 150 000 szt. – opcja Lot 3 — 3. Dostawa środków przymusu bezpośredniego: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. 100 szt. fabrycznie nowych kajdanek stalowych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1.1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 1.2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 2. 100 szt. fabrycznie nowych pokrowców na kajdanki, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 2.1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2.2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 3. 100 szt. fabrycznie nowych pałek teleskopowych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 3.1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 3.2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 4. 100 szt. fabrycznie nowych uchwytów do pałki teleskopowej, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 4.1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 4.2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 5. 400 szt. fabrycznie nowych ręcznych miotaczy gazu, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 5.1) 300 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 5.2) nie więcej niż 100 szt. – opcja; 6. 150 szt. fabrycznie nowych pokrowców na ręczny miotacz gazu, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 6.1) 50 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 6.2) nie więcej niż 100 szt. – opcja; 7. 270 szt. fabrycznie nowych podwójnych ładownic na magazynki, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 7.1) 70 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 7.2) nie więcej niż 200 szt. – opcja.
Buyer: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 35000000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie, going back to August 2026 — 2 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure and Defence & Security. There are 9 open Defence & Security tenders in Poland. This one closes in 6 days.
More from this buyer
Similar Defence & Security tenders
- Poland – Police equipment – Zakup 1 400 szt. policyjnych kasków ochronnych z osłoną twarzy· closes 11 Sept
- Poland – Firefighting equipment – Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych· closes 30 Sept
- Poland – Police equipment – Zakup policyjnych tarcz ochronnych· closes 11 Sept
- Poland – Safety equipment – Zakup wraz z dostawą kontenerów ze sprzętem do dekontaminacji na zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochrony ludności i obrony ludności.· closes 5 Sept
- Poland – Safety installations – Modernizacja systemu monitoringu wizyjnego CCTV w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku· closes 9 Sept
Documents
- TED-official-notice-594601-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this defence & security opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Defence & Security tenders
- Mapping and Capacity Assessment of Civil Society Organizations in Haiti’s BorderIOM · Haiti
- Germany – Weapons, ammunition and associated parts – Beschaffung von Zielmarkierungstechnik mit Laser- und LichtmodulLand Schleswig-Holstein vertreten durch das Landespolizeiamt Schleswig-Holstein endvertreten durch die Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR · Germany
- Poland – Police equipment – Zakup 1 400 szt. policyjnych kasków ochronnych z osłoną twarzyKOMENDA GŁÓWNA POLICJI · Poland
- Romania – Police uniforms – Articole de echipament din compunerea uniformei de serviciu: Lot 1 - Fes, Lot 2 - Ciorapi, Lot 3 - Ecuson NominalINSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA · Romania
- Poland – Police equipment – Zakup policyjnych tarcz ochronnychKomenda Główna Policji · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →