Poland – Roadworks – Budowa ciągu pieszo-rowerowego ciągu DW nr 504 w Elblągu - ul. Królewiecka od ul. Fromborskiej do granic administracyjnych Elbląga
Issued by Gmina Miasto Elbląg · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 15 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 609519-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ciągu pieszo-rowerowego ciągu DW nr 504 w Elblągu - ul. Królewiecka od ul. Fromborskiej do granic administracyjnych Elbląga. 2. Na zakres robót, będących przedmiotem zamówienia, składa się między innymi: - przebudowa i budowa dróg dla pieszych, budowa ścieżek rowerowych i ciągów pieszo – rowerowych, - przebudowa jezdni, zjazdów, miejsc postojowych, - budowa zatok autobusowych, - rozbiórka i budowa sieci oświetlenia, kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego, kanalizacji sanitarnej, - rozbudowa przepustu, budowa kładek i ścianek szczelnych, - wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, - regulacja istniejących urządzeń infrastruktury technicznej, - zabezpieczenie istniejących sieci, - zagospodarowanie zieleni w obrębie pasa drogowego. 3. Szczegółowy zakres zamówienia, technologię oraz wymagania wykonania robót budowlanych określa wyciąg z: przedmiaru robót, specyfikacji technicznej, projektu stałej organizacji robót oraz projektu budowlanego i wykonawczego pn. Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 504 – ulicy Królewieckiej w Elblągu wykonane przez firmę NEOX Sp. z o.o., ul. Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk.
Lots Lot 1 — Budowa ciągu pieszo-rowerowego ciągu DW nr 504 w Elblągu - ul. Królewiecka od ul. Fromborskiej do granic administracyjnych Elbląga: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ciągu pieszo-rowerowego ciągu DW nr 504 w Elblągu - ul. Królewiecka od ul. Fromborskiej do granic administracyjnych Elbląga. 2. Na zakres robót, będących przedmiotem zamówienia, składa się między innymi: - przebudowa i budowa dróg dla pieszych, budowa ścieżek rowerowych i ciągów pieszo – rowerowych, - przebudowa jezdni, zjazdów, miejsc postojowych, - budowa zatok autobusowych, - rozbiórka i budowa sieci oświetlenia, kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego, kanalizacji sanitarnej, - rozbudowa przepustu, budowa kładek i ścianek szczelnych, - wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, - regulacja istniejących urządzeń infrastruktury technicznej, - zabezpieczenie istniejących sieci, - zagospodarowanie zieleni w obrębie pasa drogowego. 3. Szczegółowy zakres zamówienia, technologię oraz wymagania wykonania robót budowlanych określa wyciąg z: przedmiaru robót, specyfikacji technicznej, projektu stałej organizacji robót oraz projektu budowlanego i wykonawczego pn. Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 504 – ulicy Królewieckiej w Elblągu wykonane przez firmę NEOX Sp. z o.o., ul. Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk.
Buyer: Gmina Miasto Elbląg
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45233140
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Gmina Miasto Elbląg, going back to August 2026 — 2 of them still open. There are 310 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 10 days.
More from this buyer
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Engineering design services for the construction of civil engineering works – AKTUALIZACJA DOKUMENTACJI DLA ETAPU 2 BUDOWY REGIONALNEJ DROGI RACIBÓRZ-PSZCZYNA NA ODCINKU OD UL. PSTRĄZKIEJ W RZUCHOWIE (DW 923) DO UL. RACIBORSKIEJ W RYDUŁTOWACH (DW 935)· closes 17 Sept
- Poland – Road-repair works – Remont infrastruktury drogowej na terenie Miasta Łodzi z podziałem na II części w ramach zadań Budżetu Obywatelskiego· closes 11 Sept
- Poland – Electrical installation work – Rozbudowa infrastruktury ładowania autobusów elektrycznych na zajezdni autobusowej przy ul. Chemicznej w Zielonej Górze.· closes 16 Sept
- Poland – Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork – Realizacja zadań inwestycyjnych – Choszczno· closes 7 Oct
- Poland – Construction work – Przebudowa linii tramwajowej na ul. Legionów i ul. Zielonej wraz z infrastrukturą zasilającą i przystankową oraz modernizacją sieci wodociągowej· closes 22 Sept
Documents
- TED-official-notice-609519-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- Projet de construction de l’autoroute Tafire-Ferkessédougou (58 km) - AVIS GENERAL DE PASSATION DES MARCHESIslamic Development Bank (IsDB) · Côte d'Ivoire
- Resultats de L’Avis de Préqualification N° S50/2026 Portant sur la Construction D’UNE Ligne BRT sur le Boulevard Latrille et Equipement des Voies et des 13…Islamic Development Bank (IsDB) · Côte d'Ivoire
- Projet de Construction du Corridor Routier Régional Guinée-Sénégal, Tronçon (Mali Gadalougué : 53 Km) - AVIS GÉNÉRAL DE PASSATION DES MARCHÉSIslamic Development Bank (IsDB) · Guinea
- Projet de Mobilité Urbaine Durable et Intégrée d’Abidjan (PMDIA) - AVIS GÉNÉRAL DE PASSATION DES MARCHÉSIslamic Development Bank (IsDB) · Côte d'Ivoire
- Projet d’approvisionnement en eau potable de la ville De kara et ses environs - AGPMIslamic Development Bank (IsDB) · Togo
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →