Poland – Petroleum and distillates – „Sukcesywna dostawa paliw płynnych - oleju napędowego na rzecz PKS w Kłodzku S.A. wraz z wstawieniem terminalu paliwowego
Issued by PKS w Kłodzku S.A. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 9 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 597991-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Energy & Power
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przez Wykonawcę własnym transportem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) paliw płynnych w postaci oleju napędowego na rzecz Zamawiającego do zbiornika wchodzącego w skład terminalu paliwowego wraz z postawieniem przez Wykonawcę przedmiotowego terminalu paliwowego na terenie prowadzenia działalności przez Zamawiającego – działce nr 3/48 powstałej na skutek podziału geodezyjnego działki nr 3/32 położonej w Kłodzku przy ulicy Dusznickiej nr 1. 2. Olej napędowy musi spełniać klasyfikację na podstawie PN-EN 590. 3. Szacunkowa ilość oleju napędowego wynosi 408 m³ na 24 miesiące. 4. Zamawiający wymaga aby stacja Wykonawcy znajdowała się w obrębie 2 km od siedziby Zamawiającego, z której Zamawiający będzie mógł skorzystać w przypadku awarii terminala trwającej dłużej niż 12 godzin. 5. Paliwa powinny spełniać warunki określone aktualnymi normami: PN-EN 590, PN-EN 228 i Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie aktualnych wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Parametry określone we wskazanym akcie prawnym są parametrami minimalnymi, które winny spełniać oferowane paliwa ciekłe. 6. W ramach realizacji zamówienia wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących (np. transport, ubezpieczenie na czas transportu, załadunek, rozładunek itp.) niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia. Wszelkie czynności i prace związane z montażem, rozmieszczeniem i instalacją, oferowanego przez Wykonawcę terminalu paliwowego niezbędne do prawidłowego i zgodnego z przeznaczeniem funkcjonowania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie oferty
Lots Lot 1 — „Sukcesywna dostawa paliw płynnych - oleju napędowego na rzecz PKS w Kłodzku S.A. wraz z wstawieniem terminalu paliwowego: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przez Wykonawcę własnym transportem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) paliw płynnych w postaci oleju napędowego na rzecz Zamawiającego do zbiornika wchodzącego w skład terminalu paliwowego wraz z postawieniem przez Wykonawcę przedmiotowego terminalu paliwowego na terenie prowadzenia działalności przez Zamawiającego – działce nr 3/48 powstałej na skutek podziału geodezyjnego działki nr 3/32 położonej w Kłodzku przy ulicy Dusznickiej nr 1. 2. Olej napędowy musi spełniać klasyfikację na podstawie PN-EN 590. 3. Szacunkowa ilość oleju napędowego wynosi 408 m³ na 24 miesiące. 4. Zamawiający wymaga aby stacja Wykonawcy znajdowała się w obrębie 2 km od siedziby Zamawiającego, z której Zamawiający będzie mógł skorzystać w przypadku awarii terminala trwającej dłużej niż 12 godzin. 5. Paliwa powinny spełniać warunki określone aktualnymi normami: PN-EN 590, PN-EN 228 i Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie aktualnych wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Parametry określone we wskazanym akcie prawnym są parametrami minimalnymi, które winny spełniać oferowane paliwa ciekłe. 6. W ramach realizacji zamówienia wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących (np. transport, ubezpieczenie na czas transportu, załadunek, rozładunek itp.) niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia. Wszelkie czynności i prace związane z montażem, rozmieszczeniem i instalacją, oferowanego przez Wykonawcę terminalu paliwowego niezbędne do prawidłowego i zgodnego z przeznaczeniem funkcjonowania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie oferty
Buyer: PKS w Kłodzku S.A.
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 09130000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 75 open Energy & Power tenders in Poland. This one closes in 7 days.
Similar Energy & Power tenders
- Poland – Fuels – 351 - Sukcesywna dostawa oleju napędowego do celów grzewczych na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie· closes 10 Oct
- Poland – Solar photovoltaic modules – "Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w budynkach będących własnością Gminy Godów"· closes 8 Sept
- Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Zakup energii elektrycznej do obiektów Centralnego Biura Antykorupcyjnego· closes 29 Sept
- Poland – Electric accumulators – Wyposażenie w systemy magazynowania energii elektrycznej żłobków na terenie m.st. Warszawy – II procedura· closes 1 Oct
- Poland – Natural gas – „Zakup w ramach umowy kompleksowej paliwa gazowego i jego dystrybucji na potrzeby jednostek organizacyjnych Województwa Pomorskiego”· closes 15 Sept
Documents
- TED-official-notice-597991-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this energy & power opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Energy & Power tenders
- EOI for Empanelment of Suppliers for Solar Panels & Solar Street Lights – Pan-IndiaBharatCares · India
- Tender for shifting of 2 Nos of 250 KVA 11/0.4 KV s/stn Bus Stand and Sabji Mandi ( Bum Chowk) Jahu a/w LT Line coming in the alignment of NH Mandi - Jahu on Partial turnkey basis under ESD HPSEBL Bhareri. (ED Barsar)HPSEBL · CE(OP) CZ Hamirpur · SE(OP) Hamirpur · Sr. Xen (E) Barsar · India
- Work at electrical repairing and maintenance of OH Line 6.6KV, SAG conductor re-tenting, damaged conductor changing and Damaged rusted pole, Cable work, Dismantling and erection pipe poles and other work in KKC Railway Siding under ABOCP mine underBharat Coking Coal Limited · BCCL_BLOCK II AREA · EnT · India
- Painting of Pole including structure of starting feeder pole and structure of transformer including stay set fitting under Madhuban D.G. Sub-station of Block-II Area.Bharat Coking Coal Limited · BCCL_BLOCK II AREA · EnT · India
- Dismantling, Erection, Diversion of 6.6 KV Benidih feeder clear the area OB dump power supply shovel, drill Machine 4000 GPM pump ABOCP Mine,Installation of 10KVA,220V Transformer (B) Dismantling and Erection of 220V LT OH line clear the area OB dumBharat Coking Coal Limited · BCCL_BLOCK II AREA · EnT · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →