Poland – Natural gas – Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Gostyńskiej Grupy Zakupowej na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Issued by Gmina Gostyń · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 6 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 602626-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Energy & Power
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla punktu/punków poboru gazu (PPG) wg załącznika nr 1 do SWZ - dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji do obiektów zamawiających, o maksymalnej wielkości zapotrzebowania na paliwo 22 101 850 kWh (zamówienie podstawowe), w tym paliwo gazowe rozliczane wg cen taryfowych w wysokości: 18 851 102 kWh i rozliczane wg cen konkurencyjnych w wysokości: 3 250 748 kWh. 2. Paliwo gazowe winno być dostarczane całodobowo do punktów zdawczo –odbiorczych, wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ, którym jest zespół urządzeń gazowych służących do przyłączenia sieci wewnętrznej, będącą własnością Zamawiającego z siecią gazową operatora systemu. 3. W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia wielkości zamówienia w zakresie do +/- 10% względem podstawowej ilości paliwa gazowego dla zakupu gazu. Zwiększenie wielkości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Zasady, zakres i sposób skorzystania przez Zamawiającego z powyższych opisane zostały w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w § 1 ust. 3 i 4.
Lots Lot 1 — Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Gostyńskiej Grupy Zakupowej na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla punktu/punków poboru gazu (PPG) wg załącznika nr 1 do SWZ - dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji do obiektów zamawiających, o maksymalnej wielkości zapotrzebowania na paliwo 22 101 850 kWh (zamówienie podstawowe), w tym paliwo gazowe rozliczane wg cen taryfowych w wysokości: 18 851 102 kWh i rozliczane wg cen konkurencyjnych w wysokości: 3 250 748 kWh. 2. Paliwo gazowe winno być dostarczane całodobowo do punktów zdawczo –odbiorczych, wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ, którym jest zespół urządzeń gazowych służących do przyłączenia sieci wewnętrznej, będącą własnością Zamawiającego z siecią gazową operatora systemu. 3. W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia wielkości zamówienia w zakresie do +/- 10% względem podstawowej ilości paliwa gazowego dla zakupu gazu. Zwiększenie wielkości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Zasady, zakres i sposób skorzystania przez Zamawiającego z powyższych opisane zostały w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w § 1 ust. 3 i 4.
Buyer: Gmina Gostyń
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 09123000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 91 open Energy & Power tenders in Poland. This one closes in 32 days.
Similar Energy & Power tenders
- Poland – Electronic, electromechanical and electrotechnical supplies – Dostawa przekaźników oraz zabezpieczeń elektrycznych i elektronicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy· closes 18 Sept
- Poland – Diesel oil – Zakup oleju napędowego do spalinowych oraz bimodalnych pojazdów trakcyjnych, będących w użytkowaniu Zamawiającego· closes 3 Oct
- Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów użyteczności publicznej, oświetlenia ulicznego oraz innych obiektów i urządzeń użytkowanych przez Zamawiającego,na okres dostawy od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r.· closes 17 Sept
- Poland – Street-lighting maintenance services – Montaż urządzeń do pomiaru prędkości na terenie m.st. Warszawy· closes 2 Oct
- Poland – Heating oil – Dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Prusice· closes 16 Sept
Documents
- TED-official-notice-602626-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this energy & power opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Energy & Power tenders
- Comprehensive construction of ADSS Optical Fiber Cable in Core Network Transmission North Shimla, Himachal Pradesh for 35 KMBharat Sanchar Nigam Limited (Govt of India Enterprise) · Northern Telecom Maintenance Region · Sr.GM (M) Chandigarh · India
- Supplying and Fixing of Switch and Socket for charging point and LED tube lights for Transit Jawan Barracks at Bhondsi campus under FTR HQ BSF Kashmir.DG,BSF,MHA · Srinagar FTR(Srinagar),BSF,MHA · India
- Installation of 30.00 KVA Solar Power Plate at campus of Bokaro District Bar Association Camp-2 BokaroRDD Special Division · RDD SPL CE RANCHI · RDD SPL SE Hazaribag · RDD SPL EE Bokaro · India
- Construction Errection of HT LT Lines LT Sub Stations alongwith Other Associated Electrical Works as when Consumers request in JHATPATNIVESH MITRA Portal and Ohters under DEPOSIT SCHEME to be Primarily executed in the work areaMadhyanchal Vidyut Vitran Nigam Ltd · C E - LESA · S E (D) - 6 · India
- Navratri Festival 11.10. 2026 To 20.10.2026 Gandhi Ground and Sukha Sarovar Ground Arranging a Ramlila Mandal, Stage, Ground, Electrical, Sound Systems Other Work and Raslila at Dwarkadhish Temple, Conducting Lion Dance and Dhol Competition.Directorate Urban Administration and Development · Join Director-Narmadapuram Division - UAD · Hoshangabad-Nagar Palika Itarsi - UAD · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →