Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa wyposażenia medycznego: Zad. 1 – Stymulator zewnętrzny jednokanałowy dla I Oddziału Kardiologii
Issued by Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 16 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 606975-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyposażenia medycznego: Zad. 1 – Stymulator zewnętrzny jednokanałowy dla I Oddziału Kardiologii Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki 2b, 4 i 5 do SWZ.
Lots Lot 1 — Zad. 1 – Stymulator zewnętrzny jednokanałowy dla I Oddziału Kardiologii: 3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1. oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2. oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1620 z późn. zm.), 3. oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; W przypadku, gdyby oferowany wyrób medyczny nie wymagał zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na własny koszt i we własnym zakresie wszelkich czynności niezbędnych do wypełnienia wszystkich wymogów prawa związanych z wprowadzeniem wyrobu do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonawca zobowiązany jest wykonać takie czynności w terminach wynikających z obowiązujących przepisów oraz dostarczyć Zamawiającemu w tych terminach stosowne dokumenty potwierdzające wykonanie takich czynności. 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowie. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. 3.7. Pochodzenie towarów. 1) Wykonawca zobowiązuje się, że towary dostarczane w ramach realizacji umowy nie będą pochodziły w ponad 50% całkowitej wartości zamówienia z Chińskiej Republiki Ludowej (ChRL), jeżeli zamówienie jest objęte środkiem IZM zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2025/1197 z dnia 19.06.2025 r. (zwane dalej Rozporządzeniem 2025/1197) oraz art. 8 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/1031 z dnia 23 czerwca 2022 r. w sprawie dostępu wykonawców, towarów i usług z państw trzecich do unijnych rynków zamówień publicznych i koncesji oraz procedur wspierających negocjacje dotyczące dostępu unijnych wykonawców, towarów i usług do rynków zamówień publicznych i koncesji państw trzecich (Instrument Zamówień Międzynarodowych – IZM) zwane dalej Rozporządzeniem 2022/1031 2) Wykonawca zobowiązuje się do niezlecania podwykonawstwa w części przekraczającej 50% wartości całkowitej umowy podmiotom pochodzącym z ChRL (art. 8 ust. 1 lit. a rozporządzenia 2022/1031). INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 13. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: W odniesieniu do wszystkich zadań KRYTERIUM CENA waga: 60 % KRYTERIUM OKRES GWARANCJI waga: 20 % KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA waga: 20 %
Buyer: Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33190000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 13 notices from Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, going back to August 2026 — 9 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma, IT & Telecom and Construction & Infrastructure. There are 403 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 12 days.
More from this buyer
- Poland – System and support services – Serwis oprogramowania Zad. 1 Moduł AMMS – Gabinet Medycyny Pracy· closes 19 Sept
- Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego i kardiochirurgicznego· closes 11 Sept
- Poland – Works for complete or part construction and civil engineering work – Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych w budynku Administracji nr 1· closes 29 Sept
- Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa wyposażenia medycznego· closes 11 Sept
- Poland – Works for complete or part construction and civil engineering work – Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych w budynku Administracji nr 1· closes 29 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Endoscopy, endosurgery devices – Dostawa narzędzi endoskopowych dla potrzeb Pracowni Endoskopowej i Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w WSZ w Płocku.· closes 2 Oct
- Poland – Pharmaceutical products – Zakup panitumumabu dla Oddziału Chemioterapii· closes 19 Sept
- Poland – Medical equipments – Zakup urządzeń oraz sprzętu medycznego dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii· closes 12 Sept
- Poland – CT scanners – 228/PN/2026 Dostawa sprzętu medycznego wraz z wykonaniem prac adaptacyjnych dla UCK.· closes 10 Oct
- Poland – Ultrasonic unit – DOSTAWA APARATÓW USG· closes 3 Oct
Documents
- TED-official-notice-606975-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Germany – Pharmaceutical products – Abschluss nicht-exklusiver Rabattvereinbarungen nach § 130a Abs. 8 SGB V zu den genannten Wirkstoffen mit Abschlussmöglichkeit im Rahmen des sogenannten Open-House-Verfahrens.KKH Kaufmännische Krankenkasse · Germany
- Poland – Antiseptics and disinfectants – DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICYWOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W LEGNICY · Poland
- Poland – Chemical reagents – Sukcesywna dostawa standardowych odczynników chemicznych i podłoży mikrobiologicznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - liczba części 22Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu · Poland
- North Macedonia – Food, beverages, tobacco and related products – Purchase of Food productsPHI Psychiatric Hospital Negorci · North Macedonia
- Italy – Social work services with accommodation – Procedura ad evidenza pubblica per l’affidamento, mediante concessione di valorizzazione di un bene immobile di proprietà del Comune di Ugento denominata Dott. Francesco Mazzeo, adibito a R.S.A. di mantenimento anziani – di tipo A, di cui al Regolamento Regionale, n.CUC - Unione dei Comuni Terra di Leuca · Italy
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →