Poland – Laboratory reagents – RZP/PN/43/26 Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Issued by Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 4 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 591437-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Lots Lot 1 — Pakiet nr 1 - Odczynniki kompatybilne z aparatem IMMUNOHOSTOSTAINER LEICA BOND MAX z systemem Automatycznej Hybrydyzacji, którym dysponuje Zamawiający (ADZ/10): Odczynniki kompatybilne z aparatem IMMUNOHOSTOSTAINER LEICA BOND MAX z systemem Automatycznej Hybrydyzacji, którym dysponuje Zamawiający (ADZ/10) Lot 2 — Pakiet nr 2 - Odczynniki diagnostyczne I (ADZ/10): Odczynniki diagnostyczne I (ADZ/10) Lot 3 — Pakiet nr 3 - Odczynniki diagnostyczne II (ADZ/10): Odczynniki diagnostyczne II (ADZ/10) Lot 4 — Pakiet nr 4 - Odczynniki do mikrometody kolumnowej żelowej DiaMed (ADZ/10): Odczynniki do mikrometody kolumnowej żelowej DiaMed (ADZ/10) Lot 5 — Pakiet nr 5 - Testy i odczynniki do diagnostyki (ADZ/10): Testy i odczynniki do diagnostyki (ADZ/10) Lot 6 — Pakiet nr 6 - Przeciwciała I (ADZ/10): Przeciwciała I (ADZ/10) Lot 7 — Pakiet nr 7 - Odczynniki diagnostyczne III (ADZ/10): Odczynniki diagnostyczne III (ADZ/10) Lot 8 — Pakiet nr 8 - Przeciwciała II (ADZ/10): Odczynniki diagnostyczne III (ADZ/10) Lot 9 — Pakiet nr 9 - Odczynniki do chromatografii i hodowli komórkowych (ADZ/10): Odczynniki do chromatografii i hodowli komórkowych (ADZ/10) Lot 10 — Pakiet nr 10 - Odczynniki do hodowli komórkowych (ADZ/10): Odczynniki do hodowli komórkowych (ADZ/10) Lot 11 — Pakiet nr 11 - Odczynniki chemiczne i laboratoryjne (ADZ/10): Odczynniki chemiczne i laboratoryjne (ADZ/10) Lot 12 — Pakiet nr 12 - Odczynniki diagnostyczne IV (ADZ/10): Odczynniki diagnostyczne IV (ADZ/10) Lot 13 — Pakiet nr 21 - Odczynniki do serologii i immunologii (ADZ/25): Odczynniki do serologii i immunologii (ADZ/25) Lot 14 — Pakiet nr 31 - Odczynniki chemiczne (ADZ/22): Odczynniki chemiczne (ADZ/22) Lot 15 — Pakiet nr 32 - Testy do badań metodą ELISA (ADZ/22): Testy do badań metodą ELISA (ADZ/22) Lot 16 — Pakiet nr 33 - Przeciwciała (ADZ/22): Przeciwciała (ADZ/22)
Buyer: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33696500
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 7 notices from Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, going back to August 2026 — 5 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma and Manufacturing & Supply. There are 223 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 3 days.
More from this buyer
- Poland – Laboratory reagents – RZP/PN/43/26 Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach· closes 5 Sept
- Poland – Laboratory reagents – RZP/PN/65/26 Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach· closes 16 Sept
- Poland – Chairs – Dostawa wyposażenia w postaci mebli biurowych, krzeseł, foteli i wieszaków na potrzeby Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.· closes 3 Sept
- Poland – Laboratory reagents – RZP/PN/21/I/26 Jednorazowe dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach· closes 5 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Vaccines – Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B dla osób z niewydolnością nerek, w tym dializowanych. Części: 1-3; znak postępowania· closes 10 Sept
- Poland – Patient-monitoring system – Zakup systemów monitorowania pacjentów na potrzeby wyposażenia modułów 3-5 CZSK oraz doposażenia Kliniki Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Leczenia Bólu USK w Poznaniu· closes 5 Sept
- Poland – Medical consumables – Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów OPCAB· closes 18 Sept
- Poland – Antiseptics and disinfectants – Dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie· closes 1 Oct
- Poland – Antiseptics and disinfectants – D-23/N/26 Sprzęt medyczny do wykonywania zabiegów koronografii i angioplastyki wieńcowej· closes 9 Sept
Documents
- TED-official-notice-591437-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Pharmaceutical products – ZP/CZD/100/26 Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" · Poland
- Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Przeglądy oraz serwisy pogwarancyjne urządzeń medycznychKatowickie Centrum Onkologii · Poland
- Spain – Systems analysis and programming services – Servicios de gestión y evolución de la plataforma de gestores de base de datos y servidores de aplicaciones del Servicio Gallego de Salud.Servicio Gallego de Salud · Spain
- Poland – Dressings – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne urządzenia i produkty medyczne dla Wojskowego Instytutu Medycznego - PIBWojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy · Poland
- Poland – Miscellaneous health services – Świadczenie usług medycznych z zakresu badań osób zatrzymanych przez Policję do celów prewencyjnych i procesowychKomenda Wojewódzka Policji w Opolu · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →