Poland – Insurance services – Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach oraz ich współmałżonków, partnerów życiowych i pełnoletnich dzieci
Issued by Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 612055-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 665100008 usługi ubezpieczeniowe. 665110005 (usługi ubezpieczenia na życie) 3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zgodnie z art. 805 Kodeksu cywilnego przez umowę ubezpieczenia ubezpieczyciel zobowiązuje się w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa, spełnić określone świadczenie w razie zajścia przewidzianego w umowie wypadku, a ubezpieczający zobowiązuje się zapłacić składkę. Z powyższego wynika jednoznacznie, że w przetargu na usługi ubezpieczenia świadczeniem wykonawcy będzie wypłata odszkodowania. Z uwagi na dotychczasowy przebieg ubezpieczeń, szkodowość oraz w celu zapewnienia spójności programu ubezpieczenia Zamawiającego, zamówienie nie zostało podzielone na części. Ewentualny podział na części niniejszego zamówienia nie spowodowałby zwiększenia dostępu do zamówienia dla małych i średnich przedsiębiorstw, ponieważ MŚP nie wykonują działalności ubezpieczeniowej, której podjęcie jest warunkowane spełnieniem przesłanek określonych w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej i uzyskaniem stosownego zezwolenia. 4. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikiem nr 6 do SWZ Dane demograficzne pracowników(…). 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp.
Lots Lot 1 — Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach oraz ich współmałżonków, partnerów życiowych i pełnoletnich dzieci: 1. Przedmiotem zamówienia jest Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 665100008 usługi ubezpieczeniowe. 665110005 (usługi ubezpieczenia na życie) 3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zgodnie z art. 805 Kodeksu cywilnego przez umowę ubezpieczenia ubezpieczyciel zobowiązuje się w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa, spełnić określone świadczenie w razie zajścia przewidzianego w umowie wypadku, a ubezpieczający zobowiązuje się zapłacić składkę. Z powyższego wynika jednoznacznie, że w przetargu na usługi ubezpieczenia świadczeniem wykonawcy będzie wypłata odszkodowania. Z uwagi na dotychczasowy przebieg ubezpieczeń, szkodowość oraz w celu zapewnienia spójności programu ubezpieczenia Zamawiającego, zamówienie nie zostało podzielone na części. Ewentualny podział na części niniejszego zamówienia nie spowodowałby zwiększenia dostępu do zamówienia dla małych i średnich przedsiębiorstw, ponieważ MŚP nie wykonują działalności ubezpieczeniowej, której podjęcie jest warunkowane spełnieniem przesłanek określonych w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej i uzyskaniem stosownego zezwolenia. 4. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikiem nr 6 do SWZ Dane demograficzne pracowników(…). 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp.
Buyer: Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 66510000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 119 open Financial & Professional Services tenders in Poland. This one closes in 30 days.
Similar Financial & Professional Services tenders
- Poland – Insurance services – „Ubezpieczenie majątku i innych interesów Miasta Jeleniej Góry wraz z Urzędem Miasta, jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury oraz jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych”· closes 6 Oct
- Poland – Employee relocation services – Zawarcie umów ramowych na usługę wsparcia w zakresie udostępnienia zespołu specjalistów (body leasing) do wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi w obszarze kadrowo-płacowym· closes 2 Oct
- Poland – Life insurance services – Grupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników.· closes 12 Sept
- Poland – Credit granting services – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotówkowego do maksymalnej wysokości 10 000 000,00 PLN z możliwością niewykorzystania pełnej wartości kredytu bez dodatkowych prowizji i opłat· closes 7 Oct
- Poland – Insurance services – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie ubezpieczenia mienia i innych interesów Agencji Rozwoju Miasta Krakowa Sp. z o.o., odpowiednio w odniesieniu od 1 do 2 części przedmiotu zamówienia.· closes 8 Oct
Documents
- TED-official-notice-612055-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- EOI (Expression of Interest) for Outsourcing the Operation and Maintenance of BSNL Chandigarh BA CSCsBSNL — Punjab · India
- Ireland – Business and management consultancy and related services – INVITATION TO TENDER FOR THE PROVISION OF LEAN GREEN DIGITAL EXPORT MENTORING SERVICES FOR THE LOCAL ENTERPRISE OFFICE KILKENNYKilkenny County Council_1185 · Ireland
- France – Accident and health insurance services – Marché d'Assurances Prévoyance pour l'ensemble des salariés sous statut privé Habitat70 (OPH)OPH de la Haute-Saône · France
- Netherlands – Fire insurance services – Brandverzekering ten behoeve van N.V. JuvaN.V. Juva · Netherlands
- France – Technical analysis or consultancy services – Prestations de coordination documentaire et de suivi des livrables des opérations de travauxDirection régionale et interdépartementale de l'Environnement, de l’Aménagement et des Transports d’Île-de-France · France
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →