Poland – Electricity – Świadczenie usług w zakresie sprzedaży energii elektrycznej dla UG Zielonki oraz jednostek podległych na terenie Gminy Zielonki w latach 2027
Issued by GMINA ZIELONKI · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 6 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 610423-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Energy & Power
- Type
- goods
Details
1. Zamówienie obejmuje dostawę energii elektrycznej dla Gminy Zielonki. Zamówienie jest podzielone na części: Część I - Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Zielonki (Taryfa C12b). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 4000 [MWh] Część II – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia miejsc publicznych i budynków na terenie Gminy Zielonki (Taryfy: C12a, C11, C21, G11, G12). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 1000 [MWh] 2. Szczegółowy wykaz punktów poboru energii elektrycznej dla części I stanowi załącznik nr 6a do SWZ, dla części II załącznik nr 6b do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określają wzory umów stanowiące załączniki 4a i 4b do SWZ, odnoszące się, odpowiednio do części nr I oraz części nr II zamówienia. 4. Zakup będzie się odbywać na postawie umowy sprzedaży z Wykonawcą. 5. Usługi dystrybucji będą świadczone na podstawie odrębnej umowy zawartej z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego.
Lots Lot 1 — Część I - Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Zielonki: Część I - Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Zielonki (Taryfa C12b). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 4000 [MWh] Lot 2 — Część II – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia miejsc publicznych i budynków na terenie Gminy Zielonki: Część II – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia miejsc publicznych i budynków na terenie Gminy Zielonki (Taryfy: C12a, C11, C21, G11, G12). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 1000 [MWh]
Buyer: GMINA ZIELONKI
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 09310000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from GMINA ZIELONKI, going back to September 2026 — 3 of them still open. They buy mostly in Water & Environment and Energy & Power. There are 132 open Energy & Power tenders in Poland. This one closes in 31 days.
More from this buyer
- Poland – Refuse and Waste Related Services – Odbieranie I Zagospodarowanie Odpadów Komunalnych OD Właścicieli Nieruchomości Zamieszkałych, Nieruchomości Rekreacyjno-Wypoczynkowych Z Terenu Gminy Zielonki Oraz Z 2 Punktów (Pszok)· closes 16 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH, NIERUCHOMOŚCI REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWYCH Z TERENU GMINY ZIELONKI ORAZ Z 2 PUNKTÓW (PSZOK)· closes 9 Sept
Similar Energy & Power tenders
- Poland – Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting – „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Krosno miastem talentów. Wyposażenie pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz z zakresu automatyki· closes 6 Oct
- Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku· closes 15 Oct
- Poland – Lamps and light fittings – Budowa oświetlenia OZE na terenie Gminy Świerklaniec w rejonach nieposiadających dostępu do sieci energetycznej· closes 18 Sept
- Poland – Fuels – Dostawa paliw do Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie· closes 17 Sept
- Poland – Solar installation – Odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach – II etap, 13 budynków użyteczności publicznej.· closes 22 Sept
Documents
- TED-official-notice-610423-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this energy & power opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Energy & Power tenders
- Tender for Package 4 Design, Supply, and Installation for: (I) Nakonde Stepdown (330/(132)66/11kV) Substation, (II) Kasama 330 kV Substation of the Zambia - Tanzania Transsmission Interconnector Component of the Proposed Regional Energy Transmission, Trade and Decabornization (Retrade) Project (P507ZESCO Limited · Zambia
- Design, Supply, and Installation of: (i) Double circuit 330 kV Kasama-Nakonde overhead transmission line, 212km long, (ii) Double circuit 400 kV overhead transmission line from Nakonde to the Tanzanian border, 15km long (charged at 330 kV), and (iii) Double circuit 132 kV Isoka-Nakonde…ZESCO Limited · Zambia
- Procurement of Works for Electrical Maintenance at Limbe Police StationMalawi Police Service · Malawi
- MTPS-I ES Circle EMI Releasing the Hydrogen cooler 4 Nos. from the Generator casing -II and cleaning of the Cooler tubes, replacing the water boxes gaskets, Conducting hydraulic test, reassembling of the Hydrogen coolers with turlo Generator casingTNEB Limited · TANGEDCO · CE-MTPS-I - TANGEDCO · SE-Electrical Systems-MTPS-I - TANGEDCO · India
- Works Contract for ocheri section.TNEB Limited · TANGEDCO · CE-Distribution-Vellore - TANGEDCO · SE-Vellore - TANGEDCO · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →