Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii cieplnej do budynków OSIR WOLA
Issued by Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st Warszawy w Dzielnicy Wola · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 608132-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Energy & Power
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola tj.: a) Pływalnia DELFIN z siedzibą przy ul. Kasprzaka 1/3, Warszawa; b) Pływalnia FOKA z siedzibą przy ul. Esperanto 5, Warszawa; c) Pływalnia NOWA FALA z siedzibą przy ul. Garbińskiego 1, Warszawa; d) Hala KOŁO oraz Pawilon Hali KOŁO z siedzibą przy ul. Obozowa 60, Warszawa; e) Hala REDUTA z siedzibą przy ul. Redutowa 37, Warszawa 2. Wielkość zamówienia wskazana w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniku Nr 1 do SWZ (dalej: „OPZ”) jest wielkością szacunkową, przedstawioną jedynie do celów umożliwienia przygotowania oferty. Zamawiający będzie pobierał energię cieplną w miarę swoich potrzeb. Rozliczenie zużytej energii cieplnej nastąpi na podstawie wskazań zaplombowanych układów pomiarowo-rozliczeniowych na poszczególnych obiektach Zamawiającego. 3. Planowane szacowane zużycie energii cieplnej w okresie realizacji przedmiotu zamówienia dla obiektów Zamawiającego (zamówiona ilość ciepła) to 29 300 GJ, a zamówiona łączna moc cieplna ustalona została na 3,137 MW, co zostało przedstawione w OPZ.
Lots Lot 1 — Dostawa energii cieplnej do budynków OSIR WOLA: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola tj.: a) Pływalnia DELFIN z siedzibą przy ul. Kasprzaka 1/3, Warszawa; b) Pływalnia FOKA z siedzibą przy ul. Esperanto 5, Warszawa; c) Pływalnia NOWA FALA z siedzibą przy ul. Garbińskiego 1, Warszawa; d) Hala KOŁO oraz Pawilon Hali KOŁO z siedzibą przy ul. Obozowa 60, Warszawa; e) Hala REDUTA z siedzibą przy ul. Redutowa 37, Warszawa. 2. Wielkość zamówienia wskazana w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniku Nr 1 do SWZ (dalej: „OPZ”) jest wielkością szacunkową, przedstawioną jedynie do celów umożliwienia przygotowania oferty. Zamawiający będzie pobierał energię cieplną w miarę swoich potrzeb. Rozliczenie zużytej energii cieplnej nastąpi na podstawie wskazań zaplombowanych układów pomiarowo-rozliczeniowych na poszczególnych obiektach Zamawiającego. 3. Planowane szacowane zużycie energii cieplnej w okresie realizacji przedmiotu zamówienia dla obiektów Zamawiającego (zamówiona ilość ciepła) to 29 300 GJ, a zamówiona łączna moc cieplna ustalona została na 3,137 MW, co zostało przedstawione w OPZ.
Buyer: Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st Warszawy w Dzielnicy Wola
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 09300000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 107 open Energy & Power tenders in Poland. This one closes in 31 days.
Similar Energy & Power tenders
- Poland – Gaseous fuels – Dostawa paliwa gazowego dla Portu Lotniczego Poznań – Ławica Sp. z o.o.· closes 12 Sept
- Poland – Natural gas – Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Gostyńskiej Grupy Zakupowej na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.· closes 7 Oct
- Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Chojnicka Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2028r.· closes 3 Oct
- Poland – Heating oil – Dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Prusice· closes 16 Sept
- Poland – Solar photovoltaic modules – Klaster Energii Pogórza Dynowskiego – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz wodorowy magazyn energii· closes 3 Oct
Documents
- TED-official-notice-608132-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this energy & power opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Energy & Power tenders
- Czechia – Solar photovoltaic modules – VLRZ - FVE - VZ Měřín a VRÚ SlapyVojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace · Czechia
- Slovakia – Natural gas – Dodávka zemného plynuSlovenská technická univerzita v Bratislave · Slovakia
- Latvia – Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting – Skaņas, gaismas un skatuves aprīkojuma noma un uzstādīšanaJelgavas valstspilsētas pašvaldība · Latvia
- Croatia – Natural gas – Opskrba prirodnim plinom Bjelovarsko-bilogorske županije i njezinih proračunskih korisnikaBJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA · Croatia
- Switzerland – Particle accelerators – ADRESS 2.0 Resonant Inelastic X-Ray Scattering instrumentPaul Scherrer Institut (PSI) · Switzerland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →