Poland – Credit granting services – „Udzielenie kredytu bankowego długoterminowego dla Gminy Ostrów Wielkopolski", Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie
Issued by Gmina Ostrów Wielkopolski · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 14 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 595913-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu bankowego długoterminowego w kwocie 14.178.000,00 zł na pokrycie wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz sfinansowanie planowanego deficytu Gminy. Okres spłaty rat kapitałowych kredytu: grudzień 2026r. – grudzień 2041 r. Okres spłaty odsetek nastąpi w latach 2026-2041. Bank postawi do dyspozycji Zamawiającego kredyt niezwłocznie po zawarciu umowy, jednak nie później niż do 30.12.2026 r. Planowany termin zawarcia umowy: październik 2026 roku. Zamawiający nie przewiduje możliwości spłaty rat kredytu w walutach obcych. Wszelkie naliczenia pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym będą dokonywane w złotych polskich (PLN). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Lots Lot 1 — „Udzielenie kredytu bankowego długoterminowego dla Gminy Ostrów Wielkopolski", Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu bankowego długoterminowego w kwocie 14.178.000,00 zł na pokrycie wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz sfinansowanie planowanego deficytu Gminy. Okres spłaty rat kapitałowych kredytu: grudzień 2026r. – grudzień 2041 r. Okres spłaty odsetek nastąpi w latach 2026-2041. Bank postawi do dyspozycji Zamawiającego kredyt niezwłocznie po zawarciu umowy, jednak nie później niż do 30.12.2026 r. Planowany termin zawarcia umowy: październik 2026 roku. Zamawiający nie przewiduje możliwości spłaty rat kredytu w walutach obcych. Wszelkie naliczenia pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym będą dokonywane w złotych polskich (PLN). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Buyer: Gmina Ostrów Wielkopolski
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 66113000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 61 open Financial & Professional Services tenders in Poland. This one closes in 13 days.
Similar Financial & Professional Services tenders
- Poland – Exhibition, fair and congress organisation services – Opracowanie projektu wykonawczego, wykonanie, dostarczenie oraz montaż elementów wystaw stałych i czasowych, wraz opracowaniem i wdrożeniem kontentu multimedialnego, dostawą i montażem sprzętu audiowizualnego oraz dostawą i montażem kompleksowego oświetlenia w formule zaprojektuj i wybuduj w budynku Muzeum Archeologicznego w Krakowie.· closes 5 Sept
- Poland – Research services – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Ostoja Barcińsko-Gąsawska PLH040028 wraz z aktualizacją PZO· closes 2 Oct
- Poland – Insurance services – Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Powiatu Wodzisławskiego· closes 15 Sept
- Poland – Security services – Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu· closes 19 Sept
- Poland – Promotional services – Kompleksowe zaplanowanie, przygotowanie, realizacja oraz monitorowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej profilaktyki nadwagi i otyłości u dzieci, skierowanej do rodziców i opiekunów dzieci w wieku 6-10 lat oraz dziadków i lekarzy POZ· closes 12 Sept
Documents
- TED-official-notice-595913-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- Procurement of Consultancy Services for Design, Drawing, Preparation of BOQ (Bill of Quantities) and Tender Document for 10-Storied (G+9) Head Office Building and Top Supervision for G+2 Stories of Proposed Office Building at Nalka, Sirajganj. 28.18.0000.000.051.38.0001.26/Head Office DesignGeneral Manager, Planning and Development Division · Bangladesh
- Request for Proposal: “Information Technology (IT) Consultancy for System Solution Requirements, Technical Documentation and Development Oversight for the Digital AEC Monitoring, Evaluation, Accountability and Learning (MEAL) System”ASEAN Secretariat · Indonesia
- Conducting a Comprehensive Market Survey of the Mozambique Supply Market for UNICEFUNICEF · Mozambique
- Recrutement d’un cabinet pour réaliser l’étude, architecture et cahier des charges environnement business intelligenceUNICEF · Benin
- Feasibility Study for Local Production of Ready-to-Use Therapeutic Food (RUTF) and Supplementary Food (RUSF) in AfghanistanUNICEF · Afghanistan
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →