Poland – Credit granting services – „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 12.000.000,00 złotych”.
Issued by GMINA SANTOK · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 9 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 66,00,000
- Reference
- 609129-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
1.Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie udzielenia i obsługi kredytu długoterminowego w wysokości 12.000.000,00 złotych. 2.Kredyt udzielony będzie na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów. 3.Istotne postanowienia umowy, jakie wynikają z przewidywanego sposobu realizacji zamówienia: 1)Planowany termin uruchomienia kredytu – do 30 grudnia 2026 roku. Uruchomienie kredytu nastąpi w ciągu 1 dnia od dnia złożenia wniosku przez Zamawiającego, 2)Zabezpieczenie kredytu weksel in blanco, 3)Możliwość zmiany harmonogramu spłat, 4)Spłata rat kapitałowych będzie następowała w 92 ratach kwartalnych począwszy od 31.03.2028 r., do 20.12.2050 r. w wysokości 130.000,00 złotych, ostatnia rata w wysokości 170.000,00 złotych. 5)Karencja w spłacie kapitału do 31.03.2028 r. 6)Karencja w spłacie odsetek do 31.03.2027 r.
Lots Lot 1 — „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 12.000.000,00 złotych”. (estimated 6600000): 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie udzielenia i obsługi kredytu długoterminowego w wysokości 12.000.000,00 złotych. 2. Kredyt udzielony będzie na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów. 3. Istotne postanowienia umowy, jakie wynikają z przewidywanego sposobu realizacji zamówienia: 1) Planowany termin uruchomienia kredytu – do 30 grudnia 2026 roku. Uruchomienie kredytu nastąpi w ciągu 1 dnia od dnia złożenia wniosku przez Zamawiającego, 2) Zabezpieczenie kredytu weksel in blanco, 3) Możliwość zmiany harmonogramu spłat, 4) Spłata rat kapitałowych będzie następowała w 92 ratach kwartalnych począwszy od 31.03.2028 r., do 20.12.2050 r. w wysokości 130.000,00 złotych, ostatnia rata w wysokości 170.000,00 złotych. 5) Karencja w spłacie kapitału do 31.03.2028 r. 6) Karencja w spłacie odsetek do 31.03.2027 r.
Buyer: GMINA SANTOK
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 66113000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 119 open Financial & Professional Services tenders in Poland. This one closes in 34 days.
Similar Financial & Professional Services tenders
- Poland – Credit granting services – Zaciągnięcie kredytu długoterminowego· closes 10 Oct
- Poland – Financial and insurance services – Świadczenie przez Wykonawców usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu i kompleksowej obsłudze pożyczek dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach „Pakietu pożyczek 2 (hipoteczna, inwestycyjna, obrotowa) ze środków pochodzących ze zwrotów instrumentów finansowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020”· closes 6 Oct
- Poland – Life insurance services – Grupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników.· closes 12 Sept
- Poland – Insurance services – Ubezpieczenia komunikacyjne MPK - Łódź Spółka z o.o.· closes 18 Sept
- Poland – Insurance services – Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury· closes 7 Oct
Documents
- TED-official-notice-609129-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- EOI (Expression of Interest) for Outsourcing the Operation and Maintenance of BSNL Chandigarh BA CSCsBSNL — Punjab · India
- Disaster-Resilient Health Infrastructure Development Project - GPNIslamic Development Bank (IsDB) · Türkiye
- The Health System Strengthening Project, Mozambique - GPNIslamic Development Bank (IsDB) · Mozambique
- School of Medicine and Allied Health Science - GPNIslamic Development Bank (IsDB) · Gambia
- Niger State Solar Energy Development Project, Nigeria - GPNIslamic Development Bank (IsDB) · Nigeria
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →