Poland – Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses – Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (ETAP 1 i ETAP 2) w ramach inwestycji budowy osiedla składającego się z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr ewid. 42, 35/2, 85/13, 86/3 obręb 0051 w Grudziądzu wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu.
Issued by MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 30 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 0
- Reference
- 592422-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (ETAP 1 i ETAP 2) w ramach inwestycji budowy osiedla składającego się z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr ewid. 42, 35/2, 85/13, 86/3 obręb 0051 w Grudziądzu wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu. Szczegółowy zakres przedstawiony został w dokumentacji stanowiącej załącznik do SWZ
Lots Lot 1 — Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (ETAP 1 i ETAP 2) w ramach inwestycji budowy osiedla składającego się z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr ewid. 42, 35/2, 85/13, 86/3 obręb 0051 w Grudziądzu wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu. (estimated 0): Na działkach nr ewid. 42, 35/2, 85/13, 86/3 według założeń powstać ma inwestycja polegająca na budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych z częścią garażową w parterach oraz budowie urządzeń budowlanych (w tym m.in. układu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznych odcinków wewnętrznych instalacji: kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, elektrycznej, elektrycznej oświetleniowej, teletechnicznej) realizowaną w ramach zadania. ETAP 1- Budynek B1 Budynek o czterech kondygnacjach naziemnych. Obiekt niski, projektowany na planie prostokąta o wymiarach 16,05x57,24m. Powierzchnia zabudowy budynku – 918,70m2. Wysokość budynku mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku zlokalizowanym na pierwszej kondygnacji nadziemnej do górnej krawędzi elewacji frontowej wynosi 12,77m. Posadowienie budynku na płycie fundamentowej. Budynek o konstrukcji żelbetowej i ścianach nośnych oraz wypełniających murowanych. Budynek mieszkalny wielorodzinny z 40 lokalami mieszkalnymi (ZLIV) na kondygnacjach od 2 do 4. Główne wejścia zlokalizowane od strony północnej. Obsługa komunikacyjna pionowa budynku za pośrednictwem dwóch niezależnych klatek schodowych oraz wind elektrycznych przystosowanych do transportu osób chorych przewożonych na wózkach i noszach. Dla każdego mieszkania projektuje się balkon lub portfenetr. Bezpośrednie wejścia do klatek schodowych w parterze dostępne z projektowanych na terenie inwestycji utwardzeń pieszych o szerokości min. 1,5m. Wejścia chronione zadaszeniem o wysięgu min. 1,0m. Na parterze projektuje się garaż z 30 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. Wjazd do garażu od strony wschodniej z projektowanego na terenie inwestycji ciągu pieszo-jezdnego. Na parterze projektuje się również pomieszczenia techniczne. Na kondygnacjach 2-4 w powtarzalnych segmentach lokalizuje się zespoły komórek lokatorskich oraz pomieszczenia gospodarcze dla mieszkańców (rowerownia/wózkownia). Forma budynku oraz jego lokalizacja na terenie inwestycji stanowi harmonijną całość i wpisuje się w otaczający teren. Spełnienie wszystkich wymagań Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego pod nazwą „Centrum – Południe 2”, uchwalony uchwałą nr XLV/80/09 Rady Miejskiej Grudziądza z 28 października 2009r. określono w projekcie zagospodarowania terenu. ETAP 2- Budynek A1 Budynek o czterech kondygnacjach naziemnych. Obiekt niski, projektowany na planie prostokąta o wymiarach 16,05x43,13m. Powierzchnia zabudowy budynku – 692,22m2. Wysokość budynku mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku zlokalizowanym na pierwszej kondygnacji nadziemnej do górnej krawędzi elewacji frontowej wynosi 12,77m. Posadowienie budynku na płycie fundamentowej. Budynek o konstrukcji żelbetowej i ścianach nośnych oraz wypełniających murowanych. Budynek mieszkalny wielorodzinny z 29 lokalami mieszkalnymi (ZLIV) na kondygnacjach od 2 do 4. Główne wejście zlokalizowane od strony północnej. Obsługa komunikacyjna pionowa budynku za pośrednictwem klatki schodowej oraz windy elektrycznej przystosowanej do transportu osób chorych przewożonych na wózkach i noszach. Dla każdego mieszkania projektuje się balkon lub portfenetr. Bezpośrednie wejście do klatki schodowej w parterze dostępne z projektowanych na terenie inwestycji utwardzeń pieszych o szerokości min. 1,5m. Wejście chronione zadaszeniem o wysięgu min. 1,0m. Na parterze projektuje się garaż z 24 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. Wjazd do garażu od strony zachodniej z projektowanego na terenie inwestycji ciągu pieszo-jezdnego. Na parterze projektuje się również pomieszczenia techniczne. Na kondygnacjach 2-4 w powtarzalnych segmentach lokalizuje się zespoły komórek lokatorskich oraz pomieszczenie gospodarcze dla mieszkańców (rowerownia/wózkownia). Forma budynku oraz jego lokalizacja na terenie inwestycji stanowi harmonijną całość i wpisuje się w otaczający teren. Spełnienie wszystkich wymagań Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego pod nazwą „Centrum – Południe 2”, uchwalony uchwałą nr XLV/80/09 Rady Miejskiej Grudziądza z 28 października 2009r. określono w projekcie zagospodarowania terenu. Zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do dokumentacji postępowania. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy i służy w szczególności orientacyjnemu określeniu zakresu oraz kolejności realizacji robót. Przedmiar nie stanowi podstawy do ograniczenia zakresu przedmiotu zamówienia określonego w dokumentacji projektowej oraz pozostałych dokumentach postępowania. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania kompletnego przedmiotu zamówienia zgodnie z dokumentacją projektową, wymaganiami określonymi w dokumentach postępowania oraz obowiązującymi przepisami i normami, w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania, uruchomienia i przekazania przedmiotu zamówienia do użytkowania.
Buyer: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45211000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 143 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 29 days.
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Construction work – Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania nieruchomości dawnej octowni na siedzibę Muzeum Okręgowego w Lesznie.· closes 19 Sept
- Poland – Architectural, construction, engineering and inspection services – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Przebudowa Pawilonu nr XVII z przeznaczeniem na stacjonarny oddział psychiatryczny stanowiący komórkę organizacyjną Centrum Zdrowia Psychicznego· closes 1 Oct
- Poland – Construction work – Wykonanie robót dla Zadania pn.: „Modernizacja i elektryfikacja linii kolejowej nr 24 na odcinku Piotrków Trybunalski – Bełchatów z wydłużeniem do Bogumiłowa” realizowanego w ramach Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej - Kolej+ do 2032 roku· closes 8 Oct
- Poland – Construction work – Budowa sieci ciepłowniczej dla potrzeb hybrydowego źródła energii odnawialnej ze ścieków oczyszczonych z Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach.· closes 3 Sept
- Poland – Building completion work – Budowa budynku szpitalnego z dostosowaniem infrastruktury towarzyszącej w zakresie opieka psychiatryczna dla dorosłych oraz rozszerzenie działalności o poradnie dla dzieci i młodzieży w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu· closes 10 Sept
Documents
- TED-official-notice-592422-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Germany – Floor-covering work – BK 14.2 Tanzboden - Schwingboden am Hochbunker AgathofMagistrat der Stadt Kassel · Germany
- Poland – Installation of road lighting equipment – Oświetlenie przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w RzeszowieGmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa · Poland
- Germany – Railway construction works – VKP München; Ausbau des bauzeitlichen ZugangesDB InfraGO AG – Geschäftsbereich Personenbahnhöfe (Bukr 11) · Germany
- Slovenia – Road-maintenance equipment – CISTERNA ZA PRANJE CESTIŠČ NA SISTEMU ABROLDRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D. · Slovenia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →