FreeTender
Accepting bidsitbPoland

Poland – Construction materials and associated items – Dostawy do kopalń JSW S.A. wyrobów hutniczych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Issued by Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
6 Sept 2026
Closes
15 Sept 2026, 23:59 UTC
Reference
611489-2026
Location
Poland
Sector
Construction & Infrastructure
Type
goods

Details

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Lots Lot 1 — Zadanie 1- Blachy o gatunkach S235JR, DC01, DX51 lub równoważne (44 pozycje) w łącznej ilości 743 240 kg: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Lot 2 — Zadanie 2- Blachy o gatunku S355J2 lub równoważne (29 pozycji) w łącznej ilości 201 073 kg: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Lot 3 — Zadanie 3 - Blachy żeberkowe/łezkowe o gatunku S235JR lub równoważne (8 pozycji) w łącznej ilości 91 111 kg: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Lot 4 — Zadanie 4 - Blachy trudnościeralne o gatunku HTK lub równoważne (12 pozycji) w łącznej ilości 82 196 kg: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Lot 5 — Zadanie 5 - Blachy trudnościeralne o gatunku HARDOX lub równoważne (4 pozycje) w łącznej ilości 28 166 kg: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Lot 6 — Zadanie 6 - Blachy trapezowe (9 pozycji) w łącznej ilości 10 494 kg: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Lot 7 — Zadanie 7 - Blachy o gatunkach 1H18N9T, 0H18N9 lub równoważne (8 pozycji) w łącznej ilości 9 769 kg: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Lot 8 — Zadanie 8 - Kątowniki o gatunku S235JR lub równoważne (38 pozycji) w łącznej ilości 204 276 kg: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Lot 9 — Zadanie 9 - Profile zamknięte o gatunku S235JR lub równoważne (15 pozycji) w łącznej ilości 26 991 kg: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Lot 10 — Zadanie 10 - Ceowniki o gatunku S235JR lub równoważne (15 pozycji) w łącznej ilości 259 811 kg: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Lot 11 — Zadanie 11 - Dwuteowniki i teowniki o gatunku S235JR lub równoważne (20 pozycji) w łącznej ilości 40 993 kg: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Buyer: Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji

Buyer country: POL

Procedure: open

CPV code: 44100000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

We hold 7 notices from Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji, going back to August 20267 of them still open. They buy mostly in Manufacturing & Supply, Construction & Infrastructure and Transport & Logistics. There are 310 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 10 days.

More from this buyer

Similar Construction & Infrastructure tenders

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Construction & Infrastructure tenders

All Construction & Infrastructure tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →