Poland – Architectural, engineering and planning services – ZZK - NZ/241/3400/106/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dot. zmiany systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych
Issued by Zarząd Zasobu Komunalnego Jednostka Budżetowa Gminy Wrocław · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 2 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 602359-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- services
Details
Zakres zamówienia obejmuje: 1) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zmianę systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych w zakresie szczegółowo opisanym w wytycznych do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, 2) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją.
Lots Lot 1 — ZZK - NZ/241/3400/106/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dot. zmiany systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych: Zakres zamówienia obejmuje: 1) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zmianę systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych w zakresie szczegółowo opisanym w wytycznych do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, 2) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją.
Buyer: Zarząd Zasobu Komunalnego Jednostka Budżetowa Gminy Wrocław
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 71240000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 5 notices from Zarząd Zasobu Komunalnego Jednostka Budżetowa Gminy Wrocław, going back to August 2026 — 5 of them still open. There are 233 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 29 days.
More from this buyer
- Poland – Architectural services for buildings – ZZK - NZ/241/3400/109/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę gminnych budynków położonych we Wrocławiu - 2 Zadania· closes 6 Oct
- Poland – Architectural, engineering and planning services – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zmianę systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych.· closes 15 Oct
- Poland – Overhaul and refurbishment work – Remont i przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Podwórcowej 11 we Wrocławiu.· closes 1 Oct
- Poland – Overhaul and refurbishment work – Remont i przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kurkowej 67 we Wrocławiu.· closes 30 Sept
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Construction work for sports facilities – BUDOWA HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ WRAZ Z PODZIEMNYM MIEJSCEM UKRYCIA „U2” PRZYSTOSOWANYM DO PEŁNIENIA ZAMIENNIE FUNKCJI GARAZU PODZIEMNNEGO W ZAWIERCIU· closes 19 Sept
- Poland – Construction management services – Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego”· closes 2 Oct
- Poland – Construction work for power plant – Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj: Projektowanie, dostawa i budowa :instalacji fotowoltaicznej pn. PV Skalin 1 o mocy zainstalowanej do 5,61MW;instalacji fotowoltaicznej pn.PV Gryfice 2 o mocy zainstalowanej do 9MW; Projektowanie, dostawa i budowa Magazynu Energii Elektrycznej pn.ME Skalin 1 o mocy zainstalowanej 4,472MW; ME Gr· closes 2 Oct
- Poland – Sewage-treatment plant construction work – Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu - Remont i przebudowa ciągu technologicznego części mechanicznej· closes 26 Sept
- Poland – Construction work – Przebudowa dwóch budynków CZP w Słupsku celem rozszerzenia działalności Oddziału Dziennego Psychiatrycznego dla dorosłych i uruchomienie Oddziału Dziennego Rehabilitacyjnego dla dzieci· closes 12 Sept
Documents
- TED-official-notice-602359-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- RBOSOL2026007: TENDER FOR PREMISES OF NEW VELAPUR BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- RBOSOL2026005: TENDER FOR PREMISES OF NEW BALE BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- RBOSOL2026006: TENDER FOR PREMISES OF NEW DAMANI NAGAR SOLAPUR BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- NOTICE FOR REQUIREMENT OF PREMISES AT VASUNDHRA GHAZIABADState Bank of India · India
- NOTICE FOR REQUIREMENT OF PREMISES AT VASUNDHRA GHAZIABADState Bank of India · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →