Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – ROK inhuur Communicatieadviseurs 2027
Issued by Gemeente Apeldoorn, team Inkoop · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 26 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 21,40,000
- Reference
- 608082-2026
- Location
- Netherlands
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
Opdrachtgever heeft als doel om op basis van deze Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012 te komen tot een raamovereenkomst met 3 (drie) Opdrachtnemers, waarbij de afdeling Communicatie en Kabinetszaken, van Opdrachtgever, haar afzonderlijke (deel)opdrachten aan de gecontracteerde Opdrachtnemers kan verstrekken zonder daar afzonderlijke aanbestedingsprocedures voor te moeten doorlopen. Deze opdracht bestaat uit het leveren van inhuur professionals Communicatie & Kabinetszaken en betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €2.140.000,-. Het genoemde bedrag is een indicatie, derhalve kan aan het genoemde bedrag geen rechten ontleend worden. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 150% van het bedrag zoals hierboven vermeld bij ‘Omvang opdracht’. Dit leidt tot een maximale opdrachtwaarde excl. btw van deze aanbesteding van €3.210.000,-. Als deze waarde bereikt is mag er alleen nog volgens de bepalingen van de artikelen 2.163a t/m 2.163g van de Aanbestedingswet 2012 gebruik gemaakt worden van de raamovereenkomst. Als op deze bepalingen geen beroep meer kan worden gedaan, sorteert de raamovereenkomst geen effect meer en mag er door de gemeente geen gebruik meer van worden gemaakt, ongeacht de dan nog resterende looptijd van de raamovereenkomst. De raamovereenkomst zal in dat geval – als de maximale waarde is bereikt of deze zeer binnenkort zal worden overschreden - door de gemeente met de Opdrachtnemer worden opgezegd met een opzeggingstermijn van één maand. Door deze opzegging ontstaat geen recht op schadevergoeding van de gemeente aan de Opdrachtnemer.
Lots Lot 1 — ROK inhuur Communicatieadviseurs 2027 - 2030 (estimated 2140000.0): Opdrachtgever heeft als doel om op basis van deze Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012 te komen tot een raamovereenkomst met 3 (drie) Opdrachtnemers, waarbij de afdeling Communicatie en Kabinetszaken, van Opdrachtgever, haar afzonderlijke (deel)opdrachten aan de gecontracteerde Opdrachtnemers kan verstrekken zonder daar afzonderlijke aanbestedingsprocedures voor te moeten doorlopen. Deze opdracht bestaat uit het leveren van inhuur professionals Communicatie & Kabinetszaken en betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €2.140.000,-. Het genoemde bedrag is een indicatie, derhalve kan aan het genoemde bedrag geen rechten ontleend worden. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 150% van het bedrag zoals hierboven vermeld bij ‘Omvang opdracht’. Dit leidt tot een maximale opdrachtwaarde excl. btw van deze aanbesteding van €3.210.000,-. Als deze waarde bereikt is mag er alleen nog volgens de bepalingen van de artikelen 2.163a t/m 2.163g van de Aanbestedingswet 2012 gebruik gemaakt worden van de raamovereenkomst. Als op deze bepalingen geen beroep meer kan worden gedaan, sorteert de raamovereenkomst geen effect meer en mag er door de gemeente geen gebruik meer van worden gemaakt, ongeacht de dan nog resterende looptijd van de raamovereenkomst. De raamovereenkomst zal in dat geval – als de maximale waarde is bereikt of deze zeer binnenkort zal worden overschreden - door de gemeente met de Opdrachtnemer worden opgezegd met een opzeggingstermijn van één maand. Door deze opzegging ontstaat geen recht op schadevergoeding van de gemeente aan de Opdrachtnemer.
Buyer: Gemeente Apeldoorn, team Inkoop
Buyer country: NLD
Procedure: open
CPV code: 79620000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 58 open Financial & Professional Services tenders in Netherlands. This one closes in 52 days.
Similar Financial & Professional Services tenders
- Netherlands – Fire insurance services – Brandverzekering ten behoeve van gemeente Zwartewaterland· closes 30 Sept
- Netherlands – Security services – Raamovereenkomst flexibele schil beveiligingsmedewerkers· closes 17 Oct
- Netherlands – Banking services – Europese openbare Aanbesteding Bancaire diensten· closes 27 Oct
- Netherlands – Insurance services – AOV verzekering Gemeente Leudal· closes 16 Oct
- Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – 2026-0709 ROK Stadsbank· closes 6 Oct
Documents
- TED-official-notice-608082-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- EOI (Expression of Interest) for Outsourcing the Operation and Maintenance of BSNL Chandigarh BA CSCsBSNL — Punjab · India
- Poland – Environmental engineering consultancy services – Opracowanie raportów na potrzeby przeprowadzenia ponownej oceny oddziaływania na środowisko, dla Przedsięwzięcia pn. Budowa i eksploatacja pierwszej w Polsce Elektrowni Jądrowej, o mocy elektrycznej do 3750 MWe, na obszarze gminy ChoczewoPolskie Elektrownie Jądrowe Sp. z o.o. · Poland
- France – Insurance services – Marché de service d'assurances - Relance suite lot infructueuxCDC Isle Double Landais · France
- France – Environmental issues consultancy services – Accord-cadre génie écologique sur le territoire d'intervention de l'EPFNAÉTABLISSEMENT PUBLIC FONCIER DE NOUVELLE-AQUITAINE · France
- France – Financial and insurance services – PRESTATIONS DE SERVICES D'ASSURANCESMAIRIE DE BOHARS COLLECTIVITE · France
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →