FreeTender
Accepting bidsitbNetherlands

Netherlands – Business development consultancy services – Subsidieaanvragen

Issued by Stichting ROC Summa College · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
30 Aug 2026
Closes
6 Nov 2026, 23:59 UTC
Value
EUR 6,00,000
Reference
582920-2026
Location
Netherlands
Sector
Financial & Professional Services
Type
services

Details

De dienstverlening betreft professionele ondersteuning bij subsidieverwerving, vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de subsidieaanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden gedurende de looptijd via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Dit betreft één gezamenlijk financieel plafond voor Summa en, na formele toetreding, het Koning Willem I College (KW1C). De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt.

Lots Lot 1 — Organisatiebrede en facilitaire subsidies (estimated 600000.0): Professionele ondersteuning bij organisatiebrede en facilitaire subsidieaanvragen, waaronder subsidies op het gebied van vastgoed, verduurzaming, HRM, veiligheid en vergelijkbare organisatiebrede of facilitaire onderwerpen. De dienstverlening loopt vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de aanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle drie de percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Zowel de geraamde waarde als de maximale totale waarde geldt voor de drie percelen gezamenlijk. Deze waarden worden niet uitgesplitst of gereserveerd per perceel. De daadwerkelijke verdeling over de percelen is afhankelijk van de aard en omvang van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. De maximale totale waarde betreft één gezamenlijk financieel plafond voor de totale afname van Summa en, na formele toetreding, KW1C. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt. Lot 2 — Onderwijs MBO, VO en onderzoek (estimated 600000.0): Professionele ondersteuning bij subsidieaanvragen voor onderwijs en onderzoek, waaronder practoraten, onderzoekssubsidies, publiek-private samenwerkingen, onderwijsinnovatie en regionale samenwerkingsverbanden. De dienstverlening loopt vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de aanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Dit betreft één gezamenlijk financieel plafond voor Summa en, na formele toetreding, het Koning Willem I College (KW1C). De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt. Lot 3 — Internationalisering en Europese fondsen (estimated 600000.0): Professionele ondersteuning bij internationale en Europese subsidieaanvragen, waaronder Erasmus+, Centres of Vocational Excellence (CoVE), Union of Skills en vergelijkbare Europese subsidieprogramma’s. De dienstverlening loopt vanaf de opstart en informatieverzameling tot en met het opstellen en indienen van de aanvraag en de begeleiding tot en met de subsidiebeschikking. Concrete subsidietrajecten worden via minicompetities uitgevraagd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 600.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomsten, inclusief verlengingsopties en alle percelen. De maximale totale waarde bedraagt € 1.200.000 exclusief btw. Dit betreft één gezamenlijk financieel plafond voor Summa en, na formele toetreding, het Koning Willem I College (KW1C). De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de subsidietrajecten die zich gedurende de looptijd voordoen. Er wordt geen minimale afname- of omzetgarantie verstrekt.

Buyer: Stichting ROC Summa College

Buyer country: NLD

Procedure: open

CPV code: 79411100

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

Stichting ROC Summa College has 1 open notice on FreeTender. There are 38 open Financial & Professional Services tenders in Netherlands. This one closes in 68 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Financial & Professional Services tenders

All Financial & Professional Services tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →