Netherlands – Advertising and marketing services – Mediastrategie, campagnemanagement en mediainkoop
Issued by Vrije Universiteit Amsterdam · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 29 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 40,00,000
- Reference
- 610473-2026
- Location
- Netherlands
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
De Vrije Universiteit Amsterdam (hierna: VU) is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor mediastrategie, campagnemanagement en media-inkoop. De opdracht omvat het strategisch en operationeel ondersteunen van de VU bij de planning, uitvoering, monitoring, evaluatie en optimalisatie van mediacampagnes, ter realisatie van de marketing- en communicatiedoelstellingen en conform de specificaties en voorwaarden van de VU. Met deze opdracht beoogt de VU toe te werken naar een samenhangende, datagedreven en efficiënte inzet van media en mediakanalen. De VU zoekt advies en ondersteuning bij de transitie van een groot aantal versnipperde, ad-hoc campagnes naar een gebalanceerde mix van kleinschalige, middelgrote en grotere strategische campagnes. Hierbij ligt de focus op online campagnes. De beoogde opdrachtnemer levert gedurende de looptijd van de overeenkomst geïntegreerde dienstverlening op het gebied van mediastrategie, campagnemanagement en media-inkoop. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt circa € 4.000.000 exclusief btw, over een totale looptijd van vier jaar plus implementatie, zijnde circa € 1.000.000 per jaar. Van deze totale waarde valt circa 75% onder mediainkoop en circa 25% onder campagnemanagement en mediastrategie. De maximale waarde voor de beoogde raamovereenkomst wordt vastgesteld op € 6.000.000 incl. BTW.
Lots Lot 1 — Mediastrategie, campagnemanagement en mediainkoop (estimated 4000000.0): De Vrije Universiteit Amsterdam (hierna: VU) is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor mediastrategie, campagnemanagement en media-inkoop. De opdracht omvat het strategisch en operationeel ondersteunen van de VU bij de planning, uitvoering, monitoring, evaluatie en optimalisatie van mediacampagnes, ter realisatie van de marketing- en communicatiedoelstellingen en conform de specificaties en voorwaarden van de VU. Met deze opdracht beoogt de VU toe te werken naar een samenhangende, datagedreven en efficiënte inzet van media en mediakanalen. De VU zoekt advies en ondersteuning bij de transitie van een groot aantal versnipperde, ad-hoc campagnes naar een gebalanceerde mix van kleinschalige, middelgrote en grotere strategische campagnes. Hierbij ligt de focus op online campagnes. De beoogde opdrachtnemer levert gedurende de looptijd van de overeenkomst geïntegreerde dienstverlening op het gebied van mediastrategie, campagnemanagement en media-inkoop. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt circa € 4.000.000 exclusief btw, over een totale looptijd van vier jaar plus implementatie, zijnde circa € 1.000.000 per jaar. Van deze totale waarde valt circa 75% onder mediainkoop en circa 25% onder campagnemanagement en mediastrategie. De maximale waarde voor de beoogde raamovereenkomst wordt vastgesteld op € 6.000.000 incl. BTW.
Buyer: Vrije Universiteit Amsterdam
Buyer country: NLD
Procedure: open
CPV code: 79340000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 69 open Financial & Professional Services tenders in Netherlands. This one closes in 24 days.
Similar Financial & Professional Services tenders
- Netherlands – Motor vehicle liability insurance services – Wagenparkverzekering WVS· closes 22 Oct
- Netherlands – General liability insurance services – Aansprakelijkheidsverzekering en goed werkgeverschap ten behoeve van de gemeente Tynaarlo· closes 4 Nov
- Netherlands – Recruitment services – Europese aanbesteding Inhuur externe consultants en specialisten (hoog segment)· closes 15 Oct
- Netherlands – Liability insurance services – Aansprakelijkheidsverzekering Bloemendaal, Heemstede, Hillegom, Lisse, Teylingen en Velsen· closes 3 Nov
- Netherlands – Advertising and marketing services – Dienst communicatie en marketing Ontwikkelingsbedrijf NHN n.v.· closes 23 Sept
Documents
- TED-official-notice-610473-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- EOI (Expression of Interest) for Outsourcing the Operation and Maintenance of BSNL Chandigarh BA CSCsBSNL — Punjab · India
- East and Southern African Regional HUB for Research and Policy on Climate Change and Health 2025- 2028: EOI no. Amref/19/09/2025/020Amref Health Africa · Kenya
- Request for Proposal (RFP) for Consultancy to Conduct Kenya’S Climate Change and Health Vulnerability and Adaptation Assessment (Chva): RFP no./Amref/13/10/2025/022Amref Health Africa · Kenya
- Vacancy Announcement: Recruitment of Board ChairpersonAmref Health Africa · Zambia
- Call to Join Amref Health Africa in Zambia Board of DirectorsAmref Health Africa · Kenya
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →