FreeTender
Accepting bidsitbHungary

Hungary – Sterilisation, disinfection and hygiene devices – Fertőtlenítőszerek és tisztítószerek beszerzése 6r

Issued by Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
5 Sept 2026
Closes
16 Oct 2026, 23:59 UTC
Reference
606075-2026
Location
Hungary
Sector
Healthcare & Pharma
Type
goods

Details

Adásvételi szerződés fertőtlenítőszerek és tisztítószerek beszerzésére a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház, a Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet, a Kapuvári Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet és a Csornai Margit Kórház részére, 24 hónap időtartamra. 1. rész: Felület-és eszközfertőtlenítők 2. rész: Személyi higiénia 3. rész: Nyálkahártya-fertőtlenítők 4. rész: Gépi szerek I. 5. rész: Gépi szerek II. 6. rész: Tisztítószerek Ajánlatkérő jogosult a szerződésben rögzített termékek teljes értékétől/ mennyiségétől +20%-ban eltérni a szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalom vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevő feladata. Az egyenértékű terméknek a műszaki leírásban megadott paraméterekkel legalább azonos, vagy jobb műszaki tulajdonsággal kell rendelkeznie. Az egyenértékűségnek a teljesítmény, az érzékenység, a műszaki paraméterek és egyéb előírások tekintetében is fenn kell állnia. A részletes specifikációt és követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.

Lots Lot 1 — Felület-és eszközfertőtlenítők: Adásvételi szerződés felület-és eszközfertőtlenítők beszerzésére a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház, Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet, valamint a Kapuvári Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet részére, 24 hónap időtartamra. Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház számára 2 éves mennyiség összesen: 18.948 db +20% opció (3.790 db), összesen 22.738 db Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet számára 2 éves mennyiség összesen: 3.524 db +20% opció (705 db), összesen 4.229 db Kapuvári Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet számára 2 éves mennyiség összesen: 40 db +20% opció (8 db), összesen 48 db Ajánlatkérő jogosult a szerződésben rögzített termékek teljes értékétől/ mennyiségétől +20%-ban eltérni a szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalom vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevő feladata. Az egyenértékű terméknek a műszaki leírásban megadott paraméterekkel legalább azonos, vagy jobb műszaki tulajdonsággal kell rendelkeznie. Az egyenértékűségnek a teljesítmény, az érzékenység, a műszaki paraméterek és egyéb előírások tekintetében is fenn kell állnia. Ajánlat csak az adott rész teljes mennyiségére tehető, azaz az adott rész minden tételére ajánlatot kell tenni. Amennyiben bármely tétel egységára hiányzik, az ajánlat az adott rész tekintetében érvénytelen. A részletes specifikációt és követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Lot 2 — Személyi higiénia: Adásvételi szerződés személyi higiénia termékek beszerzésére a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház, Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet, valamint Csornai Margit Kórház részére, 24 hónap időtartamra. Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház számára 2 éves mennyiség összesen: 24.406 db +20% opció (4.881 db), összesen 29.287 db Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet számára 2 éves mennyiség összesen: 420 db +20% opció (84 db), 504 db Csornai Margit Kórház számára 2 éves mennyiség összesen: 100 db +20% opció (20 db), összesen 120 db Ajánlatkérő jogosult a szerződésben rögzített termékek teljes értékétől/ mennyiségétől +20%-ban eltérni a szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalom vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevő feladata. Az egyenértékű terméknek a műszaki leírásban megadott paraméterekkel legalább azonos, vagy jobb műszaki tulajdonsággal kell rendelkeznie. Az egyenértékűségnek a teljesítmény, az érzékenység, a műszaki paraméterek és egyéb előírások tekintetében is fenn kell állnia. Ajánlat csak az adott rész teljes mennyiségére tehető, azaz az adott rész minden tételére ajánlatot kell tenni. Amennyiben bármely tétel egységára hiányzik, az ajánlat az adott rész tekintetében érvénytelen. A részletes specifikációt és követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Lot 3 — Nyálkahártya-fertőtlenítők: Adásvételi szerződés személyi higiénia termékek beszerzésére a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház, Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet, Kapuvári Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet, valamint a Csornai Margit Kórház részére, 24 hónap időtartamra. Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház számára 2 éves mennyiség összesen: 1.414 db +20% opció (283 db), összesen 1.697 db Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet számára 2 éves mennyiség összesen: 198 db +20% opció (40 db), összesen 238 db Kapuvári Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet számára 2 éves mennyiség összesen: 170 db +20% opció (34 db), összesen 204 db Csornai Margit Kórház számára 2 éves mennyiség összesen: 210 db +20% opció (42 db), összesen 252 db Ajánlatkérő jogosult a szerződésben rögzített termékek teljes értékétől/ mennyiségétől +20%-ban eltérni a szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalom vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevő feladata. Az egyenértékű terméknek a műszaki leírásban megadott paraméterekkel legalább azonos, vagy jobb műszaki tulajdonsággal kell rendelkeznie. Az egyenértékűségnek a teljesítmény, az érzékenység, a műszaki paraméterek és egyéb előírások tekintetében is fenn kell állnia. Ajánlat csak az adott rész teljes mennyiségére tehető, azaz az adott rész minden tételére ajánlatot kell tenni. Amennyiben bármely tétel egységára hiányzik, az ajánlat az adott rész tekintetében érvénytelen. A részletes specifikációt és követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Lot 4 — Gépi szerek I.: Adásvételi szerződés személyi higiénia termékek beszerzésére a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház, Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet, valamint Csornai Margit Kórház részére, 24 hónap időtartamra. Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház számára 2 éves mennyiség összesen: 3.336 db +20% opció (667 db), összesen 4.003 db Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet számára 2 éves mennyiség összesen: 130 db +20% opció (26 db), összesen 156 db Csornai Margit Kórház számára 2 éves mennyiség összesen: 20 db +20% opció (4 db), összesen 24 db Ajánlatkérő jogosult a szerződésben rögzített termékek teljes értékétől/ mennyiségétől +20%-ban eltérni a szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalom vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevő feladata. Az egyenértékű terméknek a műszaki leírásban megadott paraméterekkel legalább azonos, vagy jobb műszaki tulajdonsággal kell rendelkeznie. Az egyenértékűségnek a teljesítmény, az érzékenység, a műszaki paraméterek és egyéb előírások tekintetében is fenn kell állnia. Ajánlat csak az adott rész teljes mennyiségére tehető, azaz az adott rész minden tételére ajánlatot kell tenni. Amennyiben bármely tétel egységára hiányzik, az ajánlat az adott rész tekintetében érvénytelen. A részletes specifikációt és követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Lot 5 — Gépi szerek II.: Adásvételi szerződés személyi higiénia termékek beszerzésére a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház, valamint a Kapuvári Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet részére, 24 hónap időtartamra. Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház számára 2 éves mennyiség összesen: 482 db +20% opció (96 db), összesen 578 db Kapuvári Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet számára 2 éves mennyiség összesen: 24 db +20% opció (5 db), összesen 29 db Ajánlatkérő jogosult a szerződésben rögzített termékek teljes értékétől/ mennyiségétől +20%-ban eltérni a szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalom vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevő feladata. Az egyenértékű terméknek a műszaki leírásban megadott paraméterekkel legalább azonos, vagy jobb műszaki tulajdonsággal kell rendelkeznie. Az egyenértékűségnek a teljesítmény, az érzékenység, a műszaki paraméterek és egyéb előírások tekintetében is fenn kell állnia. Ajánlat csak az adott rész teljes mennyiségére tehető, azaz az adott rész minden tételére ajánlatot kell tenni. Amennyiben bármely tétel egységára hiányzik, az ajánlat az adott rész tekintetében érvénytelen. A részletes specifikációt és követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Lot 6 — Tisztítószerek: Adásvételi szerződés személyi higiénia termékek beszerzésére a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház, valamint a Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet részére, 24 hónap időtartamra. Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház számára 2 éves mennyiség összesen: 31.226 db +20% opció (6.245 db), összesen 37.471 db Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet számára 2 éves mennyiség összesen: 950 db +20% opció (190 db), összesen 1.140 db Ajánlatkérő jogosult a szerződésben rögzített termékek teljes értékétől/ mennyiségétől +20%-ban eltérni a szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalom vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevő feladata. Az egyenértékű terméknek a műszaki leírásban megadott paraméterekkel legalább azonos, vagy jobb műszaki tulajdonsággal kell rendelkeznie. Az egyenértékűségnek a teljesítmény, az érzékenység, a műszaki paraméterek és egyéb előírások tekintetében is fenn kell állnia. Ajánlat csak az adott rész teljes mennyiségére tehető, azaz az adott rész minden tételére ajánlatot kell tenni. Amennyiben bármely tétel egységára hiányzik, az ajánlat az adott rész tekintetében érvénytelen. A részletes specifikációt és követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.

Buyer: Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház

Buyer country: HUN

Procedure: open

CPV code: 33191000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

There are 9 open Healthcare & Pharma tenders in Hungary. This one closes in 41 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Healthcare & Pharma tenders

All Healthcare & Pharma tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →