Hungary – Accident and health insurance services – Csoportos balesetbiztosítás Héraklész sportolók
Issued by Nemzeti Sportfejlesztési és Módszertani Intézet · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 2 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 612290-2026
- Location
- Hungary
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
Csoportos balesetbiztosítás megvásárlása a Héraklész Programban részt vevő utánpótláskorú sportolók részére. A Program résztvevői a hivatalos sporttevékenységet folytató, utánpótlás korú sportolók, összesen 951 fő. A biztosítottak létszáma a közbeszerzési eljárás végleges ajánlati felhívásában meghatározott létszámhoz képest legfeljebb + 30%-kal változhat. A szerződő felek a mennyiségi eltérést (mint a biztosítottak létszámában bekövetkező változást) olyan előre-látható és ismert módosulásnak tekintik a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján, amely nem változtatja meg a szerződés általános jellegét. A szerződés határozott 1 (egy) éves időtartamra jön létre. A határozott időtartam lejáratának időpontja: a kockázatviselés kezdő napját követő 1 (egy) év utolsó napjának CET 24:00 óra, kivéve, ha a Felek a szerződést további 1 (egy) évvel a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontjának megfelelően meghosszabbítják. Ez esetben a hatályba lépést követő 2 (kettő) év utolsó napjának CET 24:00 óra. A meghosszabbítás részletes feltételei a szerződéstervezetben foglaltak szerint. A kockázatviselés kezdetének tervezett időpontja: 2026. 11.10. Biztosítási összegek: - baleseti halál: 1.000.000 Ft, - baleseti rokkantság (1-100%): 2.000.000 Ft, - baleseti műtéti térítés (100 %): 1.000.000 Ft, - baleseti kórházi napi térítés (1-30 napig): 10.000 Ft, - csonttörés (egyösszegű): 100.000 Ft.
Lots Lot 1 — Csoportos balesetbiztosítás Héraklész sportolók: A Héraklész Programban részt vevő utánpótlás korú sportolók részére ajánlatkérő által meghatározott biztosítási eseményekhez tartozó csoportos balesetbiztosítási szolgáltatások nyújtása, 1 éves, határozott időtartamra, csoportos balesetbiztosítási szerződés keretében, amely Ajánlatkérő egyoldalú jognyilatkozatával egy évvel meghosszabbítható. A Program résztvevői a hivatalos sporttevékenységet folytató, utánpótlás korú sportolók, összesen 951 fő. A biztosítottak létszáma a közbeszerzési eljárás végleges ajánlati felhívásában meghatározott létszámhoz képest legfeljebb + 30%-kal változhat. A szerződő felek a mennyiségi eltérést (mint a biztosítottak létszámában bekövetkező változást) olyan előre-látható és ismert módosulásnak tekintik a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján, amely nem változtatja meg a szerződés általános jellegét. Biztosítási összegek: - baleseti halál: 1.000.000 Ft, - baleseti rokkantság (1-100%): 2.000.000 Ft, - baleseti műtéti térítés (100 %): 1.000.000 Ft, - baleseti kórházi napi térítés (1-30 napig): 10.000 Ft, - csonttörés (egyösszegű): 100.000 Ft.
Buyer: Nemzeti Sportfejlesztési és Módszertani Intézet
Buyer country: HUN
Procedure: open
CPV code: 66512000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 10 open Financial & Professional Services tenders in Hungary. This one closes in 27 days.
Similar Financial & Professional Services tenders
- Hungary – Marketing services – Médiaügynökségi és piackutatási feladatok· closes 22 Sept
- Hungary – Subscription services – Scientific e-journals and e-books: subscription, access and related services· closes 30 Sept
- Hungary – Financial transaction processing and clearing-house services – Pénzügyi tranzakciók feldolgozása cEMV e-jegyhez· closes 15 Sept
- Hungary – Financial markets administration services – VPOS és qvik fizetést biztosító szolgáltatások· closes 16 Sept
- Hungary – Supply services of personnel including temporary staff – Diák munkaerő biztosítása Magyar Közút (408)· closes 9 Sept
Documents
- TED-official-notice-612290-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- EOI (Expression of Interest) for Outsourcing the Operation and Maintenance of BSNL Chandigarh BA CSCsBSNL — Punjab · India
- Ireland – Business and management consultancy and related services – INVITATION TO TENDER FOR THE PROVISION OF LEAN GREEN DIGITAL EXPORT MENTORING SERVICES FOR THE LOCAL ENTERPRISE OFFICE KILKENNYKilkenny County Council_1185 · Ireland
- France – Accident and health insurance services – Marché d'Assurances Prévoyance pour l'ensemble des salariés sous statut privé Habitat70 (OPH)OPH de la Haute-Saône · France
- Netherlands – Fire insurance services – Brandverzekering ten behoeve van N.V. JuvaN.V. Juva · Netherlands
- France – Technical analysis or consultancy services – Prestations de coordination documentaire et de suivi des livrables des opérations de travauxDirection régionale et interdépartementale de l'Environnement, de l’Aménagement et des Transports d’Île-de-France · France
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →