Estonia – Special clothing and accessories – Nõudlike ilmastikutingimuste riide- ja erivarustus Montenegrole
Issued by Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 14 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 21,59,000
- Reference
- 599206-2026
- Location
- Estonia
- Sector
- Manufacturing & Supply
- Type
- goods
Details
Hanke esemeks on erinevate nõudlike ilmastikutingimuste riide- ja erivarustuse soetus Montenegro Kaitseväele. Tarneaeg ei tohi olla hiljem kui 30.06.2027. Tarnekoht: Barracks "Marko Miljanov Popovic", Masline (part of city), Podgorica, Montenegro. Tegemist on ühekordse soetusega, ehk riigihange on plaanis läbi viia hankelepingu sõlmimiseks. Vastavalt Euroopa rahutagamisrahastu toetuslepingule EPF/2025/57 (Montenegro) tohivad hankemenetluses osaleda ettevõtted, kes on registreeritud ning kelle pakutav toode on pärit järgmistest piirkondadest: EL liikmesriigid, Albaania, Bosnia ja Hertsegoviina, Gruusia, Island, Kosovo, Liechtenstein, Moldova, Montenegro, Põhja-Makedoonia, Norra, Serbia, Ukraina, Aruba, Kanada, Tšiili, Hong Kong, Iisrael, Jaapan, Mehhiko, Singapur, Lõuna-Korea, Šveits, Taiwan, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lots Lot 1 — Nõudlike ilmastikutingimuste riide- ja erivarustus Montenegrole (estimated 2159000.00): Hanke esemeks on erinevate nõudlike ilmastikutingimuste riide- ja erivarustuse soetus Montenegro Kaitseväele. Tarneaeg ei tohi olla hiljem kui 30.06.2027. Tarnekoht: Barracks "Marko Miljanov Popovic", Masline (part of city), Podgorica, Montenegro. Tegemist on ühekordse soetusega, ehk riigihange on plaanis läbi viia hankelepingu sõlmimiseks. Vastavalt Euroopa rahutagamisrahastu toetuslepingule EPF/2025/57 (Montenegro) tohivad hankemenetluses osaleda ettevõtted, kes on registreeritud ning kelle pakutav toode on pärit järgmistest piirkondadest: EL liikmesriigid, Albaania, Bosnia ja Hertsegoviina, Gruusia, Island, Kosovo, Liechtenstein, Moldova, Montenegro, Põhja-Makedoonia, Norra, Serbia, Ukraina, Aruba, Kanada, Tšiili, Hong Kong, Iisrael, Jaapan, Mehhiko, Singapur, Lõuna-Korea, Šveits, Taiwan, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Buyer: Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus
Buyer country: EST
Procedure: open
CPV code: 18400000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus, going back to August 2026 — 1 of them still open. They buy mostly in Defence & Security and Manufacturing & Supply. There are 6 open Manufacturing & Supply tenders in Estonia. This one closes in 12 days.
Similar Manufacturing & Supply tenders
- Estonia – Adhesives – Liiv ja liim kärsakatõrjeseadmele· closes 30 Sept
- Estonia – Analysis apparatus – Emissioonigaaside analüsaatorite hange EKUK· closes 15 Sept
- Estonia – Checking and testing apparatus – Kapillaarelektroforeesi süsteem erinevate detektoritega· closes 25 Sept
- Estonia – Electrical domestic appliances – Kodumasinate hankimine AS Hoolekandeteenused üksustele· closes 1 Oct
- Estonia – Garments – Politseiametniku välivormi ostmine· closes 29 Oct
Documents
- TED-official-notice-599206-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this manufacturing & supply opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Manufacturing & Supply tenders
- Switzerland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Acquisition d'un module de puissance doté d'un système de commande associé en vue de la mise en place d'une alimentation haute tensionEPFL-Scientific Equipment · Switzerland
- Spain – Electrical domestic appliances – Mixto suministro abierto con instalación de electrodomésticos industriales y domésticos con destino a buques y dependencias de la Armada apoyados por el Arsenal de Ferrol.Intendente de Ferrol · Spain
- France – Repair and maintenance services for pumps, valves, taps and metal containers and machinery – Marché d'Entretien des installations individuelles de chauffage et refroidissement, Production d'ECS, Ventilations et Robinetterie du Patrimoine de Grand Delta HabitatGRAND DELTA HABITAT · France
- Germany – Training aids and devices – Erstausstattung für Fachbereiche Biologie, Chemie und Physik der SEK I und II des Gymnasium Kaulsdorf - 10Y12 - Erich-Kästner-Straße 52, 12619 BerlinBezirksamt Marzahn-Hellersdorf von Berlin · Germany
- Croatia – Police uniforms – Osnovna policijska odoraMINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA · Croatia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →