Estonia – Snow-clearing services – Lumetõrje teostamine Antsla valla teedel
Issued by Antsla Vallavalitsus · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 25 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 30,000
- Reference
- 593411-2026
- Location
- Estonia
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
Hanke eesmärgiks on leida lumetõrje teenuse teostajad Antsla valla teedele perioodil 2026-2029.a. Antsla valla territoorium on jagatud 14 piirkonnaks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lots Lot 1 — Piirkond nr 1 "Antsla linn" (estimated 30000.00): Lumetõrje teostamine Antsla linnas perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 2 — Piirkond nr 2 "Piisi, Luhametsa ja Savilöövi külad" (estimated 10000.00): Lumetõrjetööde teostamine piirkonnas nr 2 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 3 — Piirkond nr 3 "Tsooru, Viirapalu, Kikkaoja, Roosiku ja Litsmetsa külad" (estimated 30000.00): Lumetõrje teenus osutamine piirkonnas nr 3 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 4 — Piirkond nr 4 "Haabsaare, Kaika, Jõepera, Ähijärve ja Mähkli Külad (estimated 30000.00): Lumetõrje teenuse teostamine piirkonnas nr 4 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 5 — Piirkond nr 5 "Säre ja Rimmi külad" (estimated 10000.00): Lumetõrje teenuse teostamine piirkonnas nr 5 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 6 — Piirkond nr 6 "Oe, Kollino ja Soome külad" (estimated 10000.00): Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 6 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 7 — Piirkond nr 7 "Vana-Antsla alevik, Taberlaane, Antsu ja Kraavi külad" (estimated 30000.00): Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 7 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 8 — Piirkond nr 8 "Kobela alevik, Madise ja Anne külad" (estimated 20000.00): Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 8 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 9 — Piirkond nr 9 "Kirikuküla, Urvaste, Koigu, Ruhingu külad" (estimated 30000.00): Lumetõrje teenuse teostamine piirkonnas nr 9 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 10 — Piirkond nr 10 "Vaabina, Lümatu, Ruhingu külad" (estimated 20000.00): Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 10 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 11 — Piirkond nr 11 "Uue-Antsla, Uhtjärve, Kõlbi, Pihleni külad" (estimated 20000.00): Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 11 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 12 — Piirkond nr 12 "Kuldre, Kõlbi, Toku, Kassi, Pihleni külad" (estimated 20000.00): Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 12 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 13 — Piirkond nr 13 "Visela, Kassi, Koigu külad" (estimated 20000.00): Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 13 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest Lot 14 — Piirkond nr 14 "Kergliiklusteed" (estimated 20000.00): Lumetõrje teostamine kergliiklusteedel perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Buyer: Antsla Vallavalitsus
Buyer country: EST
Procedure: open
CPV code: 90620000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 2 open Water & Environment tenders in Estonia. This one closes in 24 days.
Similar Water & Environment tenders
Documents
- TED-official-notice-593411-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- Germany – Snow-clearing services – HL - Winterdienst - 2026-ff_AM Scharbeutz_Los 1 + 2Die Autobahn GmbH des Bundes - NL Nord · Germany
- Germany – Building-cleaning services – Gebäudereinigung in der Grundschule Furtweg, Furtweg 56, 22523 Hamburg ab demBVC Behörde für Finanzen und Bezirke · Germany
- Finland – Refuse transport services – Upphandling av avfallstransporter under periodenFinströms kommun · Finland
- Germany – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Überwachung kommunaler Kläranlagen von 2027 bis 2030 in den Amtsbezirken der Wasserwirtschaftsämtern Ansbach, Bad Kissingen, Hof, Ingolstadt, Kempten, Landshut, Rosenheim, WeidenFreistaat Bayern, vertreten durch die im Vertrag genannte Behörde, vertreten durch das LfU · Germany
- Provision of services for the implementation of the Cape Town Mayor s ChalUNDP · South Africa
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →