Czechia – Solar installation – FVE pro objekty městyse Jince – opakované zadání
Issued by Městys JINCE · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 29 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- CZK 1,90,00,000
- Reference
- 591378-2026
- Location
- Czechia
- Sector
- Energy & Power
- Type
- goods
Details
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na realizaci díla s názvem: „FVE pro objekty městyse Jince”. Účelem dodávek je instalace jednotlivých systémů fotovoltaických elektráren (dále jen “FVE”) na objekty městyse Jince zajišťující výrobu elektrické energie, primárně určené pro vlastní spotřebu jednotlivých objektů, s možností dodávek přebytků do distribuční soustavy. V rámci veřejné zakázky bude provedena instalace fotovoltaických elektráren (FVE) na celkem sedmi objektech městyse Jince, včetně provedení nezbytných stavebních prací a poskytnutí souvisejících služeb. Instalace jednotlivých FVE budou prováděny za plného provozu všech objektů. Veškeré práce a dodávky budou provedeny rozsahu a podle SMLOUVY, PROJEKTU a povolení záměru. Předmětem veřejné zakázky je dále poskytování komplexního záručního servisu instalovaných FVE po celou záruční dobu 10 let.
Lots Lot 1 — FVE pro objekty městyse Jince – opakované zadání (estimated 19000000): Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na realizaci díla s názvem: „FVE pro objekty městyse Jince”. Účelem dodávek je instalace jednotlivých systémů fotovoltaických elektráren (dále jen “FVE”) na objekty městyse Jince zajišťující výrobu elektrické energie, primárně určené pro vlastní spotřebu jednotlivých objektů, s možností dodávek přebytků do distribuční soustavy. V rámci veřejné zakázky bude provedena instalace fotovoltaických elektráren (FVE) na celkem sedmi objektech městyse Jince, včetně provedení nezbytných stavebních prací a poskytnutí souvisejících služeb. Instalace jednotlivých FVE budou prováděny za plného provozu všech objektů. Veškeré práce a dodávky budou provedeny rozsahu a podle SMLOUVY, PROJEKTU a povolení záměru. Předmětem veřejné zakázky je dále poskytování komplexního záručního servisu instalovaných FVE po celou záruční dobu 10 let.
Buyer: Městys JINCE
Buyer country: CZE
Procedure: open
CPV code: 09332000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 12 open Energy & Power tenders in Czechia. This one closes in 28 days.
Similar Energy & Power tenders
- Czechia – Solar panels – Instalace FVE – Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé· closes 24 Sept
- Czechia – Electrical apparatus for switching or protecting electrical circuits – TR 110/22 kV Praha – PRAŽAČKA, rozšíření zapouzdřené rozvodny 110 kV - dodávka nového pole AEA 08 rozváděče 123 kV· closes 7 Oct
- Czechia – Solar photovoltaic modules – Fotovoltaické elektrárny na školských objektech – II. etapa· closes 1 Oct
- Czechia – Heating oil – Dodávky topného oleje pro DSP Tmavý Důl na období 2026· closes 25 Sept
- Czechia – Diesel fuel (EN 590) – Rámcová dohoda na nákup PHM a ELTO· closes 30 Sept
Documents
- TED-official-notice-591378-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this energy & power opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Energy & Power tenders
- Germany – Natural gas – Lieferung von GasLandkreis Neunkirchen · Germany
- France – Commissioning of heating installations – Exploitation et maintenance des réseaux de chaleur alimentés par des chaufferies biomasse de Territoire d'Energie Lot-et-GaronneTerritoire d'Energie Lot-et-Garonne · France
- Poland – Installation of road lighting equipment – Oświetlenie przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w RzeszowieGmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa · Poland
- Germany – Low- and medium-voltage cable – KW1 Tausch von Kabelanlagen KabellieferungStadt Nürnberg - Stadtentwässerung und Umweltanalytik Nürnberg · Germany
- Croatia – Voltage transformers – Nabava, doprema i ugradnja energetskih transformatora 110/10,5(21) kV, 20 MVA za TS 110/10(20) kV - 30/10(20) kV PRIMOŠTENHEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o. · Croatia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →