Czechia – Education and training services – Vzdělávání v chemickém průmyslu III.
Issued by Svaz chemického průmyslu České republiky, z.s. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 29 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 591492-2026
- Location
- Czechia
- Sector
- Education & Training
- Type
- services
Details
Předmětem veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit. Zadavatel u každé části uzavře rámcovou dohodu na plnění zakázky s jedním dodavatelem, bez obnovení soutěže. Dodavatel bude mít v průběhu doby trvání rámcové dohody povinnost zrealizovat školení dle potřeb zadavatele (dle sjednaných školicích plánů). Školení mohou být požadována jako otevřená či uzavřená, prezenční i on-line. Předpokládaná účast na uzavřených školeních činí 10-15 osob. V projektu se předpokládá proškolení 13.500 osobohodin.
Lots Lot 1 — Technické a jiné odborné vzdělávání s digitálními dovednostmi: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti technického a jiného odborného vzdělávání s digitálními dovednostmi dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 1.000 osobohodin/339.810,- Kč včetně DPH. Lot 2 — Jiné odborné vzdělávání: účetní, ekonomické a právní kurzy bez digitálních dovedností: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti jiného odborného vzdělávání: účetní, ekonomické a právní kurzy bez digitálních dovedností dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 2.000 osobohodin/679.620,- Kč včetně DPH. Lot 3 — Technické vzdělávání bez digitálních dovedností: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti technického vzdělávání bez digitálních dovedností dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 1.000 osobohodin/339.810,- Kč včetně DPH. Lot 4 — Jazykové vzdělávání: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti jazykového vzdělávání dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 1.000 osobohodin/339.810,- Kč včetně DPH. Lot 5 — Měkké a manažerské dovednosti: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti měkkých a manažerských dovedností dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 5.000 osobohodin/1.699.050,- Kč včetně DPH. Lot 6 — Obecné IT vzdělávání: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti obecného IT vzdělávání dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 8.500 osobohodin/2.888.385,- Kč včetně DPH.
Buyer: Svaz chemického průmyslu České republiky, z.s.
Buyer country: CZE
Procedure: open
CPV code: 80000000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 3 open Education & Training tenders in Czechia. This one closes in 28 days.
Similar Education & Training tenders
Documents
- TED-official-notice-591492-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this education & training opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Education & Training tenders
- RFP Up-front Design and Safeguard Arrangements of Nature-based Solutions (NbS)UNCDF · Bangladesh
- Ireland – Primary school construction work – Relining existing roof at Cork College FET Mallow CampusCork Education and Training Board · Ireland
- France – Recording systems and exploration devices – MISE A DISPOSITION (LOCATION) COMPRENANT INSTALLATION, MISE EN SERVICE, MAINTENANCE ET CONSOMMABLES DE POLYGRAPHES ET POLYSOMNOGRAPHES POUR LES SERVICES DU CENTRE HOSPITALIER SUD FRANCILIEN ET DU CENTRE HOSPITALIER D'ARPAJONCentre Hospitalier Sud Francilien · France
- PR 086/2026 for Procurement of Tissue Culture Laboratory Equipment and Materials for the University of JubaFAO · South Sudan
- Skills Needs, Curriculum Development & Training for Solar-Powered Cold StorageUNDP · Kenya
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →