Croatia – Laboratory reagents – Specifične kemikalije CS Mjera
Issued by Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 21 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 30,600
- Reference
- 593132-2026
- Location
- Croatia
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Postupak javne nabave provodi se za potrebe Naručitelja u okviru provedbe intervencije 70.05. Potpora za očuvanje, održivo korištenje i razvoj genetskih izvora u poljoprivredi (u daljnjem tekstu: intervencija 70.05.) iz Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike Republike Hrvatske 2023. – 2027. Ukupna planirana procijenjena vrijednost nabave za specifične kemikalije je : 382.700,00 EUR bez PDV-a Procijenjena vrijednost nabave predmetnog postupka: 48.200,00 EUR bez PDV-a Na temelju Članka 23. Zakona o javnoj nabavi 2016(NN 120/2016.,114/2022. 48/2026.) Naručitelj provodi postupak javne nabave po pravilima koja vrijede za nabavu male vrijednosti. Obrazloženje: Ukupna procijenjena vrijednost u planu nabave za nabavu specifičnih kemikalija iznosi 382.700,00 EUR bez PDV-a. U prvom provedenom postupku ugovoreno je ukupno: 303.119,85 EUR bez PDV-a, odnosno 312.799,85 EUR s PDV-om Procijenjena vrijednost nabave predmetnog postupka iznosi 48.200,00 EUR što čini 12,595% od ukupne planirane procijenjene vrijednosti, 382.700,00 EUR bez PDV-a, te se sukladno članku 23. stavak 3. ZJN 2016 provodi postupak nabave male vrijednosti. U ovom postupku provodi se postupak za dvije grupe predmeta nabave. Predmet nabave je nabava specifičnih kemikalija za Centar za stočarstvo, ustrojstvenu jedinicu Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu, u okviru provedbe intervencije 70.05. za potrebe Centra za stočarstvo ustrojstvene jedinice Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu, sukladno uvjetima i zahtjevima propisanim u Tehničkoj specifikaciji, Troškovnicima i cjelokupnoj Dokumentaciji za nabavu, u kojima je naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude. U ovom postupku, predmet nabave podijeljen je na dvije grupe. Postupak se provodi s ciljem sklapanja ugovora sa jednim gospodarskim subjektom, čija ponuda bude ocijenjena kao ekonomski najpovoljnija. Ponuda uključuje sve tražene uvjete navedene u Tehničkoj specifikaciji, Troškovniku i cjelokupnoj Dokumentaciji o nabavi. U cijenu ponude moraju se uračunati svi troškovi i popusti bez poreza na dodanu vrijednost, također i svi dodatni troškovi – trošak isporuke/dostave i slično.
Lots Lot 1 — Grupa 1 CS Specifične kemikalije 1 (estimated 30600): Predmet nabave je nabava specifičnih kemikalija za Centar za stočarstvo, ustrojstvenu jedinicu Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu, u okviru provedbe intervencije 70.05. Potpora za očuvanje, održivo korištenje i razvoj genetskih izvora u poljoprivredi iz Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike Republike Hrvatske 2023. – 2027. za potrebe Centra za stočarstvo ustrojstvene jedinice Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu, sukladno uvjetima i zahtjevima propisanim u Tehničkoj specifikaciji, Troškovnicima i cjelokupnoj Dokumentaciji za nabavu, u kojima je naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude. Lot 2 — Grupa 2 CS Specifične kemikalije 2 (estimated 17600): Predmet nabave je nabava specifičnih kemikalija za Centar za stočarstvo, ustrojstvenu jedinicu Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu, u okviru provedbe intervencije 70.05. Potpora za očuvanje, održivo korištenje i razvoj genetskih izvora u poljoprivredi iz Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike Republike Hrvatske 2023. – 2027. za potrebe Centra za stočarstvo ustrojstvene jedinice Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu, sukladno uvjetima i zahtjevima propisanim u Tehničkoj specifikaciji, Troškovnicima i cjelokupnoj Dokumentaciji za nabavu, u kojima je naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude.
Buyer: Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu
Buyer country: HRV
Procedure: open
CPV code: 33696500
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 19 open Healthcare & Pharma tenders in Croatia. This one closes in 20 days.
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Croatia – Medical tables – Operacijski stolovi za potrebe KB Dubrava· closes 4 Sept
- Croatia – Laboratory reagents – Reagensi, testovi i potrošni materijal za mikrobiologiju II· closes 23 Sept
- Croatia – Pharmaceutical products – Posebne skupine lijekova - 3 grupe· closes 29 Sept
- Croatia – Laboratory reagents – REAGENSI I POTROŠNI MATERIJAL ZA PROTOČNU CITOMETRIJU S NAJMOM PROTOČNOG CITOMETRA· closes 29 Sept
- Croatia – Pharmaceutical products – Posebne skupine lijekova - 3 grupe· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-593132-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Pharmaceutical products – ZP/CZD/100/26 Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" · Poland
- Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Przeglądy oraz serwisy pogwarancyjne urządzeń medycznychKatowickie Centrum Onkologii · Poland
- Spain – Systems analysis and programming services – Servicios de gestión y evolución de la plataforma de gestores de base de datos y servidores de aplicaciones del Servicio Gallego de Salud.Servicio Gallego de Salud · Spain
- Poland – Dressings – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne urządzenia i produkty medyczne dla Wojskowego Instytutu Medycznego - PIBWojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy · Poland
- Poland – Miscellaneous health services – Świadczenie usług medycznych z zakresu badań osób zatrzymanych przez Policję do celów prewencyjnych i procesowychKomenda Wojewódzka Policji w Opolu · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →