Croatia – Construction work for water and sewage pipelines – SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO SKRAD I IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE SKRAD
Issued by KD VODOVOD I KANALIZACIJA d. o. o. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 14 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 26,89,412.97
- Reference
- 609649-2026
- Location
- Croatia
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Radovi uključuju izgradnju/sanaciju: - sanaciju cjevovoda u duljini 1.615,70 m DUKTIL cijevima DN100, sanacija četiri zasunske komore, sanira se osam podzemnih hidranata u nadzemne hidrante, sanira se jedan odzračno dozračni ventil. - izgradnju sustava javne odvodnje aglomeracije Skrad u naselju Skrad u duljini od 3.466,93 m' PVC cijevima DN 250, izgradnja četiri crpne stanice s pripadajučim tlačnim cjevovodima u duljini od 964,09 m' PEHD cijevima DN 110 mm. - izrada izvedbenih projekata, snimak izvedenog stanja, elaborat izvedenog stanja i prateće dokumentacije potrebne za izvođenje radova i ishođenje Uporabnih dozvola.
Lots Lot 1 — SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO SKRAD I IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE SKRAD (estimated 2689412.97): Radovi uključuju izgradnju/sanaciju: - sanaciju cjevovoda u duljini 1.615,70 m DUKTIL cijevima DN100, sanacija četiri zasunske komore, sanira se osam podzemnih hidranata u nadzemne hidrante, sanira se jedan odzračno dozračni ventil. - izgradnju sustava javne odvodnje aglomeracije Skrad u naselju Skrad u duljini od 3.466,93 m' PVC cijevima DN 250, izgradnja četiri crpne stanice s pripadajućim tlačnim cjevovodima u duljini od 964,09 m' PEHD cijevima DN 110 mm. - izrada izvedbenih projekata, snimak izvedenog stanja, elaborat izvedenog stanja i prateće dokumentacije potrebne za izvođenje radova i ishođenje Uporabnih dozvola.
Buyer: KD VODOVOD I KANALIZACIJA d. o. o.
Buyer country: HRV
Procedure: open
CPV code: 45231300
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 5 notices from KD VODOVOD I KANALIZACIJA d. o. o., going back to September 2026 — 5 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure and Facility Management & Cleaning. There are 55 open Construction & Infrastructure tenders in Croatia. This one closes in 9 days.
More from this buyer
- Croatia – Construction work for water and sewage pipelines – IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE MRKOPLJA I SUNGERA - I. FAZA I SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO MRKOPALJ – I FAZA· closes 15 Sept
- Croatia – Construction work for water and sewage pipelines – SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO SKRAD I IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE SKRAD· closes 9 Sept
- Croatia – Construction work for water and sewage pipelines – IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE MRKOPLJA I SUNGERA - I. FAZA I SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO MRKOPALJ – I FAZA· closes 9 Sept
- Croatia – Repair and maintenance services of machinery – Okvirni sporazum za interventno i redovno održavanje Prominent uređaja za proizvodnju klor dioksida na stanicama za dezinfekciju vode te sustava za dokloriranje vode uključujući mjernu opremu za kontrolu kvalitete vode u trajanju od dvije godine· closes 8 Sept
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Croatia – Construction work for school buildings – Radovi izgradnje i rekonstrukcije OŠ Vodice· closes 15 Sept
- Croatia – Construction work for electricity power lines – Modernizacija 10(20) kV mreže u Elektri Sisak u Natura 2000 područjima - rekonstrukcija· closes 16 Sept
- Croatia – Harbour construction works – Dogradnja luke Tučepi· closes 20 Oct
- Croatia – Refurbishment work – Radovi zamjene elastične odbojne ograde· closes 16 Sept
- Croatia – Building construction work – IZVOĐENJE RADOVA IZGRADNJE OBJEKTA OŠ DRAGUTINA KUŠLANA· closes 22 Sept
Documents
- TED-official-notice-609649-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- Nag-Gon 20260903: Tender for Hiring of Premises for OUR Umrer Branch (493) (Gondia Distr.).State Bank of India · India
- Nag-Gon 20260902: Tender for Hiring of Premises for OUR Tirora Branch (2180) (Gondia Distr.)State Bank of India · India
- Nag-Gon 20260904: Tender for Hiring of Premises for OUR Ekodi Branch (8941) (Gondia Distr.).State Bank of India · India
- Nag-Gon 20260901: Tender for Hiring of Premises for OUR Mouda Branch (04813)(Nagpur Distr.)State Bank of India · India
- RBOKOP52321: Tender for Premises of New Kasba Bawda Branch RBO KolhapurState Bank of India · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →