Croatia – Construction work for water and sewage pipelines – SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO SKRAD I IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE SKRAD
Issued by KD VODOVOD I KANALIZACIJA d. o. o. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 8 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 26,89,412.97
- Reference
- 595842-2026
- Location
- Croatia
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Radovi uključuju izgradnju/sanaciju: - sanaciju cjevovoda u duljini 1.615,70 m DUKTIL cijevima DN100, sanacija četiri zasunske komore, sanira se osam podzemnih hidranata u nadzemne hidrante, sanira se jedan odzračno dozračni ventil. - izgradnju sustava javne odvodnje aglomeracije Skrad u naselju Skrad u duljini od 3.466,93 m' PVC cijevima DN 250, izgradnja četiri crpne stanice s pripadajučim tlačnim cjevovodima u duljini od 964,09 m' PEHD cijevima DN 110 mm. - izrada izvedbenih projekata, snimak izvedenog stanja, elaborat izvedenog stanja i prateće dokumentacije potrebne za izvođenje radova i ishođenje Uporabnih dozvola.
Lots Lot 1 — SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO SKRAD I IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE SKRAD (estimated 2689412.97): Radovi uključuju izgradnju/sanaciju: - sanaciju cjevovoda u duljini 1.615,70 m DUKTIL cijevima DN100, sanacija četiri zasunske komore, sanira se osam podzemnih hidranata u nadzemne hidrante, sanira se jedan odzračno dozračni ventil. - izgradnju sustava javne odvodnje aglomeracije Skrad u naselju Skrad u duljini od 3.466,93 m' PVC cijevima DN 250, izgradnja četiri crpne stanice s pripadajućim tlačnim cjevovodima u duljini od 964,09 m' PEHD cijevima DN 110 mm. - izrada izvedbenih projekata, snimak izvedenog stanja, elaborat izvedenog stanja i prateće dokumentacije potrebne za izvođenje radova i ishođenje Uporabnih dozvola.
Buyer: KD VODOVOD I KANALIZACIJA d. o. o.
Buyer country: HRV
Procedure: open
CPV code: 45231300
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from KD VODOVOD I KANALIZACIJA d. o. o., going back to September 2026 — 3 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure and Facility Management & Cleaning. There are 28 open Construction & Infrastructure tenders in Croatia. This one closes in 7 days.
More from this buyer
- Croatia – Repair and maintenance services of machinery – Okvirni sporazum za interventno i redovno održavanje Prominent uređaja za proizvodnju klor dioksida na stanicama za dezinfekciju vode te sustava za dokloriranje vode uključujući mjernu opremu za kontrolu kvalitete vode u trajanju od dvije godine· closes 8 Sept
- Croatia – Construction work for water and sewage pipelines – IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE MRKOPLJA I SUNGERA - I. FAZA I SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO MRKOPALJ – I FAZA· closes 9 Sept
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Croatia – Construction work for pharmaceutical plant – Dogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju· closes 8 Sept
- Croatia – Supervision of building work – Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju· closes 15 Sept
- Croatia – Multi-dwelling buildings construction work – Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost devet višestambenih zgrada u Vukovarsko-srijemskoj, Osječko-baranjskoj, Sisačko-moslavačkoj, Karlovačkoj i Ličko-senjskoj županiji.· closes 4 Sept
- Croatia – Construction, foundation and surface works for highways, roads – Izgradnja DC12: Čvorište Vrbovec 2 (D10) - Bjelovar - Virovitica - G.P.Terezino Polje (Gr.R.Mađ.), dionica Bjelovar - Virovitica - G.P. Terezino Polje (Gr.R.Mađ.), duljine 60 km, Etape 1C i 2A, L=11,37 km· closes 1 Oct
- Croatia – Construction work for buildings relating to health and social services, for crematoriums and public conveniences – Rekonstrukcija paviljona 6 zgrada “Feštetić” i stare zgrade tehničke službe bolnice· closes 16 Sept
Documents
- TED-official-notice-595842-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Procurement of Construction of Aggregation Center under GCP/BGD/075/EC Project to be delivered to Cox's Bazar, BangladeshFAO · Bangladesh
- complete supply and installation of a medium-size recirculating aquaponics system for common carp and strawberries.FAO · Lesotho
- Rough Cost Estimate of Additional Manhole in Various Areas of Municipal Corporation Patiala. Est Cost Rs. 37.19 lacs dtDepartment of Local Government · Director - Local Government · Municipal Corporation - Patiala · B and R · India
- Annual Contract for parking near Anardana chowk AC market and near tobha dhyana opposite tubewell near Kabadi market parking on yearly basis for one year Reserve Cost Rs. 2970700 lacs per year dtDepartment of Local Government · Director - Local Government · Municipal Corporation - Patiala · B and R · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →