Croatia – Construction work for water and sewage pipelines – IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE MRKOPLJA I SUNGERA - I. FAZA I SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO MRKOPALJ – I FAZA
Issued by KD VODOVOD I KANALIZACIJA d. o. o. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 8 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 20,82,042
- Reference
- 594153-2026
- Location
- Croatia
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Izgradnja sustava javne odvodnje Mrkoplja i Sungera - I. faza i sanacija vodoopskrbnih cjevovoda u zoni izgradnje SJO Mrkopalj – I faza. Radovi uključuju izgradnju/sanaciju: - izgradnju sustava javne odvodnje aglomeracije Mrkopalj u naselju Mrkopalj u duljini od 1.794,26 m' PVC cijevima DN 250, izgradnju dvije crpne stanice i pripadajučić tlačnih cjevovoda PEHD cijevima DN 90 mm ukupne duljine 434,81 m'. - sanaciju vodoopskrbnog cjevovoda, od materijala Duktil DN 100 mm, ukupne dužine: V1= 448.85 m, V2.1= 64.36 m, V2.2.= 166.76 m, V2.3.= 151.98 m, V3= 97.42 m, V4= 52.17m, V5= 123.88 m, V6= 233.38 m, V7= 442.00 m, V7.1. = 259,98 m, V7.2. = 44,72 m. - Vodoopskrbnih cjevovoda, od materijala Duktil DN 150 mm, ukupne dužine: V2= 566.97 m, V7= 504.4 - Zasunskih okana, C30/37 – 7 kom - Zasunskih čvorova – ugradbena garnitura – 4 kom - Nadzemni hidranata – 10 kom - Muljnih ispusta – 2 kom - Odzračno-dozračnih ventila – 4 kom - izrada izvedbenih projekata, snimak izvedenog stanja, elaborat izvedenog stanja i prateće dokumentacije potrebne za izvođenje radova i ishođenje Uporabnih dozvola.
Lots Lot 1 — IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE MRKOPLJA I SUNGERA - I. FAZA I SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO MRKOPALJ – I FAZA (estimated 2082042): Izgradnja sustava javne odvodnje Mrkoplja i Sungera - I. faza i sanacija vodoopskrbnih cjevovoda u zoni izgradnje SJO Mrkopalj – I faza. Radovi uključuju izgradnju/sanaciju: - izgradnju sustava javne odvodnje aglomeracije Mrkopalj u naselju Mrkopalj u duljini od 1.794,26 m' PVC cijevima DN 250, izgradnju dvije crpne stanice i pripadajučić tlačnih cjevovoda PEHD cijevima DN 90 mm ukupne duljine 434,81 m'. - sanaciju vodoopskrbnog cjevovoda, od materijala Duktil DN 100 mm, ukupne dužine: V1= 448.85 m, V2.1= 64.36 m, V2.2.= 166.76 m, V2.3.= 151.98 m, V3= 97.42 m, V4= 52.17m, V5= 123.88 m, V6= 233.38 m, V7= 442.00 m, V7.1. = 259,98 m, V7.2. = 44,72 m. - Vodoopskrbnih cjevovoda, od materijala Duktil DN 150 mm, ukupne dužine: V2= 566.97 m, V7= 504.4 - Zasunskih okana, C30/37 – 7 kom - Zasunskih čvorova – ugradbena garnitura – 4 kom - Nadzemni hidranata – 10 kom - Muljnih ispusta – 2 kom - Odzračno-dozračnih ventila – 4 kom - izrada izvedbenih projekata, snimak izvedenog stanja, elaborat izvedenog stanja i prateće dokumentacije potrebne za izvođenje radova i ishođenje Uporabnih dozvola.
Buyer: KD VODOVOD I KANALIZACIJA d. o. o.
Buyer country: HRV
Procedure: open
CPV code: 45231300
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from KD VODOVOD I KANALIZACIJA d. o. o., going back to September 2026 — 3 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure and Facility Management & Cleaning. There are 28 open Construction & Infrastructure tenders in Croatia. This one closes in 7 days.
More from this buyer
- Croatia – Repair and maintenance services of machinery – Okvirni sporazum za interventno i redovno održavanje Prominent uređaja za proizvodnju klor dioksida na stanicama za dezinfekciju vode te sustava za dokloriranje vode uključujući mjernu opremu za kontrolu kvalitete vode u trajanju od dvije godine· closes 8 Sept
- Croatia – Construction work for water and sewage pipelines – SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO SKRAD I IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE SKRAD· closes 9 Sept
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Croatia – Construction work for buildings relating to health and social services, for crematoriums and public conveniences – Rekonstrukcija paviljona 6 zgrada “Feštetić” i stare zgrade tehničke službe bolnice· closes 16 Sept
- Croatia – Construction, foundation and surface works for highways, roads – Izgradnja DC12: Čvorište Vrbovec 2 (D10) - Bjelovar - Virovitica - G.P.Terezino Polje (Gr.R.Mađ.), dionica Bjelovar - Virovitica - G.P. Terezino Polje (Gr.R.Mađ.), duljine 60 km, Etape 1C i 2A, L=11,37 km· closes 1 Oct
- Croatia – Construction work for water and sewage pipelines – SANACIJA VODOOPSKRBNIH CJEVOVODA U ZONI IZGRADNJE SJO SKRAD I IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE SKRAD· closes 9 Sept
- Croatia – Multi-dwelling buildings construction work – Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost devet višestambenih zgrada u Vukovarsko-srijemskoj, Osječko-baranjskoj, Sisačko-moslavačkoj, Karlovačkoj i Ličko-senjskoj županiji.· closes 4 Sept
- Croatia – Construction work for pharmaceutical plant – Dogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju· closes 8 Sept
Documents
- TED-official-notice-594153-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Servicing, repair, and overhauling of 2 nos. of 250 kVA generators and 2 nos. of 15 kVA generators, and 800+400 KVA electrical substation located in the basement, including all associated ancillary works at BIWTA Bhaban.Ministry of Shipping, Bangladesh Inland Water transport Authority (BIWTA), Office of the Executive Engineer, Planning & Design Circle-1 · Bangladesh
- Routine maintenance work for the 250-bed General Hospital in Brahmanbaria District. Fiscal YearMinistry of Housing and Public Works, Public Works Department (PWD), Brammanbaria pwd division · Bangladesh
- Cleaning work (Yearly Basis)of control room ,GIS room, Cable room,Switchyard, toilet, internal road, surface drain, Septic tank etc at 132/33 kV Sholoshohor Grid Sub-Station under GMD, Chattogram - Central, Power Grid.Ministry of Energy, Power and Mineral Resources, Power Division, Power Grid Bangladesh PLC, Grid Maintenance Division, Chattogram Central · Bangladesh
- Repairing works and supply fitting fixing of different electrical, sanitary items at Flight Safety division, Admin Building, level-3, Biman, HSIA, Dhaka.(Re-Tender)Ministry of Civil Aviation & Tourism, Biman Bangladesh Airlines Limited, Civil Works - 2 · Bangladesh
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →