Bulgaria – Snow-clearing services – „ЗИМНО ПОДДЪРЖАНЕ И СНЕГОПОЧИСТВАНЕ НА ОБЩИНСКА ПЪТНА МРЕЖА И УЛИЦИ В ОБЩИНА КАВАРНА”
Issued by ОБЩИНА КАВАРНА · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 6 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 2,13,038
- Reference
- 602639-2026
- Location
- Bulgaria
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
Зимно поддържане и снегопочистване на общинска пътна мрежа и улици в община Каварна за експлоатационен сезон 2026/2027, включващ Дейност 1: Зимно поддържане и снегопочистване на общинска пътна мрежа в община Каварна и Дейност 2: Зимно поддържане и снегопочистване на улици в община Каварна. Срокът за изпълнение на услугата е 1 (един) експлоатационен сезон, броящ се след датата на подписване на договора и считано от датата на получаване от Изпълнителя на възлагателното писмо на възложителя за стартиране на дейностите по договора, до изтичане на експлоатационният сезон или до изчерпване на предвидения финансов ресурс по договора, което настъпи първо, но най-късно до 30.04.2027г. При изготвяне на своите предложения, участниците следва задължително да се съобразят с така посоченият максимален срок за изпълнение на поръчката.
Lots Lot 1 — „ЗИМНО ПОДДЪРЖАНЕ И СНЕГОПОЧИСТВАНЕ НА ОБЩИНСКА ПЪТНА МРЕЖА И УЛИЦИ В ОБЩИНА КАВАРНА” (estimated 213038.00): Зимно поддържане и снегопочистване на общинска пътна мрежа и улици в община Каварна за експлоатационен сезон 2026/2027, включващ Дейност 1: Зимно поддържане и снегопочистване на общинска пътна мрежа в община Каварна и Дейност 2: Зимно поддържане и снегопочистване на улици в община Каварна. Срокът за изпълнение на услугата е 1 (един) експлоатационен сезон, броящ се след датата на подписване на договора и считано от датата на получаване от Изпълнителя на възлагателното писмо на възложителя за стартиране на дейностите по договора, до изтичане на експлоатационният сезон или до изчерпване на предвидения финансов ресурс по договора, което настъпи първо, но най-късно до 30.04.2027г. При изготвяне на своите предложения, участниците следва задължително да се съобразят с така посоченият максимален срок за изпълнение на поръчката.
Buyer: ОБЩИНА КАВАРНА
Buyer country: BGR
Procedure: open
CPV code: 90620000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from ОБЩИНА КАВАРНА, going back to September 2026 — 2 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure and Water & Environment. There are 12 open Water & Environment tenders in Bulgaria. This one closes in 32 days.
More from this buyer
Similar Water & Environment tenders
- Bulgaria – Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services – Измиване на звукоизолиращите и защитни панели, разположени на бул. „Брюксел“, бул. „Пейо Яворов“, бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“, бул. „Акад. Иван Евст. Гешов“ и Околовръстен път при магазин ИКЕА· closes 25 Sept
- Bulgaria – Snow-clearing services – Услуги по зимно поддържане и почистване на пътища на територията на Столична община по 3 (три) обособени позиции· closes 29 Sept
- Bulgaria – Sludge treatment services – „Извършване на услуги по транспортиране и оползотворяване на стабилизирани утайки (отпадъци с код 19 08 05), получени при пречистване на отпадъчни води от ПСОВ , експлоатирани от ВиК Стара Загора ”· closes 1 Oct
- Bulgaria – Radioactive-, toxic-, medical- and hazardous waste services – Събиране, транспортиране и обезвреждане/третиране на опасни и други отпадъци от дейността на УМБАЛ „Света Анна” – София АД· closes 25 Sept
- Bulgaria – Sewerage management services – "Планови и аварийни дейности по почистване на канализация, почистване и отводняване на топлофикационни камери на обекти на "Топлофикация София" ЕАД"· closes 25 Sept
Documents
- TED-official-notice-602639-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- Construction of soild waste management yard at DCRTPP colony, HPGCL, Yamauna Nagar.Haryana Board Corporation · HPGCL · DCRTPP WYC Yamunanagar · India
- Annual Rate Contract for Work of Repair of Pipeline, Tubewells, Pumpset and Pump House of Piped RWSS in JEn Section Rural of Sub Division Neem Ka Thana under the jurisdiction of PHED Division Neem Ka Thana.PHED-Chief Engineer(HQ),Jaipur · ACE Region Jaipur · SE Cr. Sikar · EE, Dn Neemkathana · India
- Construction and Commissioning of 1 Nos 150 mm dia Single Phase Tube Well RWSS Hanutpura Under PHED Sub Dn. Amarsar JaipurPHED-Chief Engineer(HQ),Jaipur · ACE Region Jaipur · SE - District Circle (Jaipur) · India
- O and M Water Supply Schemes Running Contract Kadakkavoor Gramapanchayath 2026 2027 Mace of CWSS to Vakkom Anjengo Rectification of leakages or blockages of pipeline in Kadakkavoor Grama Panchayath for a period of one yearKerala Water Authority · Chief Engineer Southern Region (Trivandrum) · Superintending Engineer PH Circle Thiruvananthap · Executive Engineer (Water Supply Division Attingal · India
- SPL REPAIR/REPLACEMENT TO BOREWELL AND ALLIED WKS AT AIR FORCE STATION HALWARAE-IN-C BRANCH - MILITARY ENGINEER SERVICES · CE WC and CE(AF) WAC PALAM-MES · CWE (AF) Ambala-MES · GE (AF) Halwara-MES · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →