Slovakia – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MAN
Issued by Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 85,000
- Reference
- 609307-2026
- Location
- Slovakia
- Sector
- Facility Management & Cleaning
- Type
- services
Details
Predmetom zákazky je oprava a údržba vozidiel továrenskej značky MAN v súlade s Nariadením Komisie (EÚ) č. 461/2010 o uplatňovaní článku 101 ods. 3 Zmluvy o fungovaní Európskej únie na kategóriu vertikálnych dohôd a zosúladených postupov v sektore motorových vozidiel a to odborne spôsobilou opravovňou ktorá disponuje technickým, odborným, diagnostickým a materiálnym vybavením potrebným na riadne poskytovanie požadovaných servisných služieb pre príslušný typ vozidla bez výmeny alebo s výmenou náhradných dielov (originálnych náhradných dielov alebo schválených náhradných dielov verejným obstarávateľom) na motorové vozidlá s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou vyššou ako 3500 kg kategórie N1, N2, N3, ich servis (záručný a pozáručný), v zmysle kategorizácie vozidiel podľa zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej „servisné služby“). Servisné služby sa týkajú hlavne servisných úkonov predpísaných výrobcom, výmeny a údržby pravidelne sa opotrebovaných dielov, prípravy vozového parku na technickú kontrolu s cieľom úspešného vykonania technickej a emisnej kontroly. Predmet zákazky je podrobne definovaný v prílohe č. 1 k Rámcovej zmluve o dielo v časti B.2 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky súťažných podkladov.
Lots Lot 1 — Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MAN (estimated 85000): Predmetom zákazky je oprava a údržba vozidiel továrenskej značky MAN v súlade s Nariadením Komisie (EÚ) č. 461/2010 o uplatňovaní článku 101 ods. 3 Zmluvy o fungovaní Európskej únie na kategóriu vertikálnych dohôd a zosúladených postupov v sektore motorových vozidiel a to odborne spôsobilou opravovňou ktorá disponuje technickým, odborným, diagnostickým a materiálnym vybavením potrebným na riadne poskytovanie požadovaných servisných služieb pre príslušný typ vozidla bez výmeny alebo s výmenou náhradných dielov (originálnych náhradných dielov alebo schválených náhradných dielov verejným obstarávateľom) na motorové vozidlá s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou vyššou ako 3500 kg kategórie N1, N2, N3, ich servis (záručný a pozáručný), v zmysle kategorizácie vozidiel podľa zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej „servisné služby“). Servisné služby sa týkajú hlavne servisných úkonov predpísaných výrobcom, výmeny a údržby pravidelne sa opotrebovaných dielov, prípravy vozového parku na technickú kontrolu s cieľom úspešného vykonania technickej a emisnej kontroly. Predmet zákazky je podrobne definovaný v prílohe č. 1 k Rámcovej zmluve o dielo v časti B.2 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky súťažných podkladov.
Buyer: Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s.
Buyer country: SVK
Procedure: open
CPV code: 50100000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s., going back to September 2026 — 2 of them still open. There are 5 open Facility Management & Cleaning tenders in Slovakia. This one closes in 30 days.
More from this buyer
Similar Facility Management & Cleaning tenders
- Slovakia – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MITSUBISHI· closes 6 Oct
- Slovakia – Repair and maintenance services – Servis a údržba systému cestných meteorologických zariadení Vaisala pre roky 2026· closes 2 Oct
- Solicitation Notice - MSG Cook at Bratislava, Slovakia· closes 5 Oct
- Slovakia – Repair and maintenance services of measuring apparatus – Servis radiačných sond· closes 30 Sept
Documents
- TED-official-notice-609307-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this facility management & cleaning opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Facility Management & Cleaning tenders
- Supply of Cleaning Material At-Gorowa DvtcVETA - CENTRAL ZONE · Tanzania
- Procurement of cleaning materials for students hostel and offices for Dar es Salaam CampusINSTITUTE OF SOCIAL WORKS · Tanzania
- Provision of Cleaning Service at Magufuli Bus Terminal in Ubungo Municipal CouncilUBUNGO MUNICIPAL COUNCIL · Tanzania
- Provision of cleaning and gardening services Under Framework Contract at Kinyerezi 1 Gas Power PlantTANESCO - KINYEREZI I GAS PLANT · Tanzania
- Provision of Gardening Service for Municipal CouncilMOROGORO MUNICIPAL COUNCIL · Tanzania
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →