FreeTender
Accepting bidsitbSlovakia

Slovakia – Refuse disposal and treatment – Zabezpečenie mobilnej skartácie registratúrnych záznamov s citlivými údajmi (papierového materiálu) a likvidácie obalového materiálu v objektoch FR SR

Issued by Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
4 Sept 2026
Closes
1 Oct 2026, 23:59 UTC
Value
EUR 1,07,500
Reference
600075-2026
Location
Slovakia
Sector
Water & Environment
Type
services

Details

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb mobilnej skartácie prostredníctvom mobilného skartačného zariadenia priamo v objektoch objednávateľa, vrátane poskytnutia separačných nádob a zabezpečenia vývozu a likvidácie skartovanej dokumentácie, obalového materiálu, ako sú zakladače (šanóny), spisové dosky, kartónové krabice, euroobaly, farebné obaly a pod. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v Súťažných podkladoch, Zväzok III. Opis predmetu zákazky.

Lots Lot 1 — Časť č. 1: Zabezpečenie mobilnej skartácie registratúrnych záznamov s citlivými údajmi(papierového materiálu) a likvidácie obalového materiálu v objektoch FR SR - Západ (estimated 107500.00): Predmetom zákazky je poskytovanie služieb mobilnej skartácie prostredníctvom mobilného skartačného zariadenia priamo v objektoch objednávateľa, vrátane poskytnutia separačných nádob a zabezpečenia vývozu a likvidácie skartovanej dokumentácie, obalového materiálu, ako sú zakladače (šanóny), spisové dosky, kartónové krabice, euroobaly, farebné obaly a pod. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v Súťažných podkladoch, Zväzok III. Opis predmetu zákazky. Lot 2 — Časť č. 2: Zabezpečenie mobilnej skartácie registratúrnych záznamov s citlivými údajmi (papierového materiálu) a likvidácie obalového materiálu v objektoch FR SR - Stred (estimated 87500.00): Predmetom zákazky je poskytovanie služieb mobilnej skartácie prostredníctvom mobilného skartačného zariadenia priamo v objektoch objednávateľa, vrátane poskytnutia separačných nádob a zabezpečenia vývozu a likvidácie skartovanej dokumentácie, obalového materiálu, ako sú zakladače (šanóny), spisové dosky, kartónové krabice, euroobaly, farebné obaly a pod. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v Súťažných podkladoch, Zväzok III. Opis predmetu zákazky. Lot 3 — Časť č. 3: Zabezpečenie mobilnej skartácie registratúrnych záznamov s citlivými údajmi(papierového materiálu) a likvidácie obalového materiálu v objektoch FR SR - Východ (estimated 87500.00): Predmetom zákazky je poskytovanie služieb mobilnej skartácie prostredníctvom mobilného skartačného zariadenia priamo v objektoch objednávateľa, vrátane poskytnutia separačných nádob a zabezpečenia vývozu a likvidácie skartovanej dokumentácie, obalového materiálu, ako sú zakladače (šanóny), spisové dosky, kartónové krabice, euroobaly, farebné obaly a pod. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v Súťažných podkladoch, Zväzok III. Opis predmetu zákazky.

Buyer: Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Buyer country: SVK

Procedure: open

CPV code: 90510000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

We hold 3 notices from Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky, going back to August 20263 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure and Water & Environment. There are 4 open Water & Environment tenders in Slovakia. This one closes in 28 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Water & Environment tenders

All Water & Environment tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →