Poland – Telecommunication services except telephone and data transmission services – Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego w podziale na części
Issued by Zakład Ubezpieczeń Społecznych · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 7 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 599280-2026
- Location
- Poland
- Sector
- IT & Telecom
- Type
- services
Details
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego w podziale na części: część 1 - dla Oddziału ZUS w Zielonej Górze, w relacji: Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 15B - Zielona Góra, ul. Kupiecka 65; część 2 - dla I Oddziału ZUS w Łodzi, w relacji: Łódź, ul. Zamenhofa 2 – Łódź, ul. Brzezińska 5/15; część 3 - dla Oddziału ZUS Bydgoszczy, w relacjach: Bydgoszcz, ul. Św. Trójcy 33 – Bydgoszcz, ul. Konopnickiej 18A, Bydgoszcz, ul. Św. Trójcy 33 – Bydgoszcz, ul. Ch. Andersena 6; część 4 - dla Oddziału ZUS w Kielcach, w relacji: Kielce, ul. Piotrkowska 27 – Kielce, ul. Kolberga 2A; część 5 –dla Oddziału ZUS w Płocku, w relacji: Płock, Al. Jachowicza 1- Płock, Al. Piłsudskiego 2b; część 6 - dla I Oddziału ZUS w Poznaniu, w relacji: Poznań, ul. Dąbrowskiego 12 – Poznań, ul. Węglowa 1/3; część 7 - dla Oddziału ZUS w Rybniku, w relacji: Rybnik, ul. Reymonta 2 – Rybnik, ul. Jankowicka 13; część 8 - dla Oddziału ZUS w Toruniu, w relacji: Włocławek, Plac Wolności 18/19 – Włocławek, ul. Płocka 167; część 9 - dla Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp., w relacji: Sulęcin, ul. Witosa 21 – Sulęcin, ul. Lipowa 16B.
Lots Lot 1 — część 1 - Zielona Góra: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Zielonej Górze, w relacji: Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 15B - Zielona Góra, ul. Kupiecka 65. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 1 zamówienia – 820,00 zł (słownie: osiemset dwadzieścia złotych 00/100 groszy).Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ. Lot 2 — część 2 - Łódź: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla I Oddziału ZUS w Łodzi w relacji Łódź,: ul. Zamenhofa 2 – Łódź, ul. Brzezińska 5/15, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 2 zamówienia – 930,00 zł (słownie: dziewięćset trzydzieści złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ. Lot 3 — część 3 - Bydgoszcz: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Bydgoszczy, w relacjach: Bydgoszcz ul. Św. Trójcy 33 – ul. Konopnickiej 18A oraz Bydgoszcz ul. Św. Trójcy 33 – ul. Ch. Andersena 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 3 zamówienia – 3 190,00 zł (słownie: trzy tysiące sto dziewięćdziesiąt złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ. Lot 4 — część 4 - Kielce: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Kielcach w relacji: Kielce, ul. Piotrkowska 27 – ul. Kolberga 2A, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 4 zamówienia – 1 560,00 zł (słownie: jeden tysiąc pięćset sześćdziesiąt złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ. Lot 5 — część 5 - Płock: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Płocku w relacji: Płock, Al. Jachowicza 1 - Płock, Al. Piłsudskiego 2b. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 5 zamówienia – 1 040,00 zł (słownie: jeden tysiąc czterdzieści złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ. Lot 6 — część 6 - Poznań: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla I Oddziału ZUS w Poznaniu w relacji: Poznań, ul. Dąbrowskiego 12 – ul. Węglowa 1/3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 6 zamówienia – 1 450,00 zł (słownie: jeden tysiąc czterysta pięćdziesiąt złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ. Lot 7 — część 7 - Rybnik: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Rybniku w relacji: Rybnik ul. Reymonta 2 – ul. Jankowicka 13. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 7 zamówienia – 410,00 zł (słownie: czterysta dziesięć złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ. Lot 8 — część 8 - Toruń: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Toruniu w relacji: Włocławek, Plac Wolności 18/19 – ul. Płocka 167, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 8 zamówienia – 1 880,00 zł (słownie: jeden tysiąc osiemset osiemdziesiąt złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ. Lot 9 — część 9 - Gorzów Wlkp.: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp. w relacji: Sulęcin, ul. Witosa 21 – Sulęcin, ul. Lipowa 16B Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 9 zamówienia – 1 670,00 zł (słownie: jeden tysiąc sześćset siedemdziesiąt złotych 00/100 groszy).Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ.
Buyer: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 64220000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 8 notices from Zakład Ubezpieczeń Społecznych, going back to August 2026 — 7 of them still open. There are 220 open IT & Telecom tenders in Poland. This one closes in 34 days.
More from this buyer
- Poland – Courier services – Świadczenie usług kurierskich polegających na doręczaniu przesyłek kurierskich nadawanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w latach· closes 2 Oct
- Poland – IT services: consulting, software development, Internet and support – Zakup usługi wsparcia wytwórstwa oprogramowania autorskiego - Body Leasing· closes 24 Sept
- Poland – Wide area network services – Świadczenie usług operatora sieci rozległej WAN KSI ZUS· closes 12 Sept
- Poland – Portable computers – Dostawa sprzętu komputerowego – 3 części zamówienia· closes 10 Sept
- Poland – Network equipment – Rozbudowa infrastruktury kopii ruchu sieciowego wraz ze wsparciem· closes 9 Sept
Similar IT & Telecom tenders
- Poland – Software-related services – Zakup subskrypcji oprogramowania wraz z usługami wsparcia technicznego, a także wdrożenie rozwiązania IFS Cloud, obejmujące konfigurację, integrację oraz uruchomienie środowiska zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.· closes 5 Sept
- Poland – Database and operating software package – Dostawa i wdrożenie Centralnego Systemu do Zarządzania Działalnością Laboratoryjną dla potrzeb Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska· closes 29 Sept
- Poland – Computer equipment and supplies – Zakup sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu ZS1, ZS2, ZS5, ZS6 w ramach projektu – „Nowoczesne pracownie w Rudzie Śląskiej bramą do konkurencyjnego wykształcenia (…)”· closes 10 Sept
- Poland – Miscellaneous software package and computer systems – Nowoczesne e-usługi w Gospodarce Komunalnej w Błażowej Sp. z o.o· closes 7 Oct
- Poland – Data storage services – Zakup usługi publicznej chmury obliczeniowej na potrzeby obsługi serwisu VOD TVP na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia do 36 miesięcy wraz z wdrożeniem zapasowego serwisu transmisji live.· closes 25 Sept
Documents
- TED-official-notice-599280-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this it & telecom opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More IT & Telecom tenders
- PROCUREMENT OF 100 LICENSES OF AUTODESK ATC (AUTHORISED TRAINING CENTRE) PROGRAM OR EQUIVALENT FOR THE SCHOOL OF ARCHITECTURE AND THE BUILT ENVIRONMENT [ABE]Singapore Polytechnic · Singapore
- Pei Tong Primary School - 55 Units of Tablet DevicesMinistry of Education - Schools · Singapore
- CDE ESV_Replacement of Computer Room Air Conditioning (CRAC) Units and Variable Refrigerant Flow (VRF) Systems at ITE Headquarters & College Central and ITE College EastInstitute of Technical Education · Singapore
- Provision of AI Modernisation and Engineering Services - GVT(T)26021 (260903-00003)Government Technology Agency (GovTech) · Singapore
- Procurement of FTTH Broadband Internet Connections as Secondary Internet Connectivity for 40 Locations under Kuju Area for a period of 02 years.Central Coalfields Limited · Kuju · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →