Poland – Surgical instruments – Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych
Issued by Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 29 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 599558-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (Formularz cenowy – Opis przedmiotu zamówienia). Zamówienie zostało podzielone na 23 części.
Lots Lot 1 — Część 1 Jednorazowy zestaw drenów do ssania i irygacji do noża ultradźwiękowego SONOKA 300: Jednorazowy zestaw drenów do ssania i irygacji do noża ultradźwiękowego SONOKA 300 Lot 2 — Część 2 Zestaw do mieszanego znieczulenia zewnątrzoponowego i podpajęczynówkowego: Zestaw do mieszanego znieczulenia zewnątrzoponowego i podpajęczynówkowego Lot 3 — Część 3 Elewator, prosektor, raspator: Elewator, prosektor, raspator Lot 4 — Część 4 Worek stomijny pooperacyjny: Worek stomijny pooperacyjny Lot 5 — Część 5 Sterylny retraktor ran chirurgicznych: Sterylny retraktor ran chirurgicznych Lot 6 — Część 6 Kateter do embolektomii typu Fogarty’ego: Kateter do embolektomii typu Fogarty’ego Lot 7 — Część 7 Prowadnik prosty stalowy: Prowadnik prosty stalowy Lot 8 — Część 8 Zestawy jednorazowego użytku: Zestawy jednorazowego użytku Lot 9 — Część 9 Cewnik urologiczny Pezzer: Cewnik urologiczny Pezzer Lot 10 — Część 10 Wymiennik ciepła i wilgoci, dren tlenowy: Wymiennik ciepła i wilgoci, dren tlenowy Lot 11 — Część 11 Akcesoria jednorazowego użytku kompatybilne z respiratorami MONSOON firmy Acutronic Medical Systems AG: Akcesoria jednorazowego użytku kompatybilne z respiratorami MONSOON firmy Acutronic Medical Systems AG Lot 12 — Część 12 Worek ewakuacyjny, ewakuator laparoskopowy: Worek ewakuacyjny, ewakuator laparoskopowy Lot 13 — Część 13 Sonda żołądkowa: Sonda żołądkowa Lot 14 — Część 14 Dreny do aspiratora ultradźwiękowego i klucz dynamometryczny: Dreny do aspiratora ultradźwiękowego i klucz dynamometryczny Lot 15 — Część 15 Czujniki typu Flo Trac do ciągłego pomiaru rzutu serca: Czujniki typu Flo Trac do ciągłego pomiaru rzutu serca Lot 16 — Część 16 Pasta stomijna, pierścienie uszczelniające i ochronne: Pasta stomijna, pierścienie uszczelniające i ochronne Lot 17 — Część 17 Urządzenie zabezpieczające do respiratora R860: Urządzenie zabezpieczające do respiratora R860 Lot 18 — Część 18 Akcesoria stomijne: Akcesoria stomijne Lot 19 — Część 19 Materiały zużywalne do zabiegów endoskopowych Richard Wolf: Materiały zużywalne do zabiegów endoskopowych Richard Wolf Lot 20 — Część 20 Resuscytator typu Mark IV i maska pasująca do resuscytatora: Resuscytator typu Mark IV i maska pasująca do resuscytatora Lot 21 — Część 21 Dren Kehra: Dren Kehra Lot 22 — Część 22 Zestawy jednorazowe do endoskopowej mastektomii podskórnej: Zestawy jednorazowe do endoskopowej mastektomii podskórnej Lot 23 — Część 23 Pojemniki do utylizacji odpadów: Pojemniki do utylizacji odpadów
Buyer: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33169000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 8 notices from Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy, going back to August 2026 — 6 of them still open. There are 363 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 26 days.
More from this buyer
- Poland – Antiseptics and disinfectants – Dostawa środków dezynfekcyjnych· closes 2 Oct
- Poland – Medical equipments – Zakup sprzętu medycznego.· closes 9 Sept
- Poland – Laboratory reagents – Dostawa 1/podłoża do selektywnej hodowli grzybów z antybiotykami wraz z dzierżawą aparatu 2/elektrod monopolarnych do resekcji i niszczenia guzków tarczycy wraz z dzierżawą generatora 3/zestawów do zespalania i rozdzielania tkanek wraz z dzierżawą platformy chirurgicznej.· closes 2 Oct
- Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa wyrobów medycznych.· closes 8 Sept
- Poland – Reagents and contrast media – Dostawa odczynników i mat. eksploatacyjnych wraz z dzierżawą sprzętu dla Pracowni Immunohistochemii i Technik Specjalnych Zakładu Patomorfologii Nowotworów.· closes 26 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Various medicinal products – Dostawa nanokoloidu albuminy do znakowania technetem 99m-Tc oraz produktów radiofarmaceutycznych na potrzeby Zakładu Medycyny Nuklearnej.· closes 13 Oct
- Poland – Medical consumables – Sukcesywne dostawy materiałów medycznych zużywalnych i drobnego sprzętu medycznego dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.· closes 18 Sept
- Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego i kardiochirurgicznego· closes 11 Sept
- Poland – Medical equipments – Dostawa zestawów do zabiegów ablacji kompatybilnych z systemem AFFERA· closes 3 Oct
- Poland – Pharmaceutical products – Pakiet nr 1 - GIVINOSTAT· closes 18 Sept
Documents
- TED-official-notice-599558-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Pei Tong Primary School - 55 Units of Tablet DevicesMinistry of Education - Schools · Singapore
- UREGNI - Customer Care Register Project ManagerUtility Regulator · United Kingdom
- SOL30199 SOL Enablement and Mental Health Drop-in ServicesSolihull Metropolitan Borough Council · United Kingdom
- Replacement of Rapid Plasma/Blast Freezer EquipmentVelindre University NHS Trust · United Kingdom
- Provision of Integrated Healthcare Services in Norfolk prisons and Liaison and Diversion Service in Norfolk and SuffolkNHS England · United Kingdom
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →