FreeTender
Accepting bidsitbPoland

Poland – Software package and information systems – Dostawa i wdrożenie systemu klasy ERP w MWOMP SPZOZ w Płocku w ramach projektu pn. „Rozwiązania cyfrowe dla mazowieckiej administracji”.

Issued by Województwo Mazowieckie · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
2 Sept 2026
Closes
25 Sept 2026, 23:59 UTC
Reference
593868-2026
Location
Poland
Sector
IT & Telecom
Type
goods

Details

1. Przedmiotem zamówienia są: 1.1 dostawa i wdrożenie w Mazowieckim Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy SPZOZ w Płocku oprogramowania klasy ERP, zwanego dalej Oprogramowaniem Aplikacyjnym, w ramach projektu pn. „Rozwiązania cyfrowe dla mazowieckiej administracji” realizowanego w ramach Priorytetu FEMA.01 „Fundusze Europejskie dla bardziej konkurencyjnego i inteligentnego Mazowsza”, Działanie FEMA.01.02 „Eusługi” Programu Regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 20212027”, w ramach zawartej umowy o partnerstwie na rzecz realizacji Projektu „Rozwiązania cyfrowe dla mazowieckiej administracji” nr B/UMWMUF/UM/CG/6/2025 z dnia 31.03.2025 r. pomiędzy Województwem Mazowieckim, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26, 03719 Warszawa, reprezentowanym przez Zarząd Województwa Mazowieckiego, a Mazowieckim Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy (Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej), 09402 Płock, ul. Kolegialna 17, reprezentowanym przez p.o. Dyrektora MWOMP. Poprzez system ERP Zamawiający rozumie: System Planowania Zasobów Przedsiębiorstwa (z ang. Enterprise Resource Planning ERP), grupa zintegrowanych systemów informatycznych (modułowo zorganizowanych systemów informatycznych) integrujących tradycyjne funkcje zarządcze związane z księgowością finansową i zarządczą, finansami, kadrami i płacami, zaopatrzeniem, gospodarką magazynową, planowaniem i realizacją sprzedaży logistyką itp. W obecnym opracowaniu stanowi synonim „części szarej”. 1.2 Integracja Oprogramowania Aplikacyjnego z posiadanymi i użytkowanymi przez MWOMP systemami: a) HIS – pod nazwą MEDIQUS produkcji Gabos Software Sp. z o.o. b) EZD – Elektroniczny Obieg Dokumentów produkcji Comarch S.A. c) Business Inteligence – produkcji Gabos Software Sp. z o.o. / TDZ Technika dla zdrowia Sp. z o.o. wraz z wykonaniem migracji danych z użytkowanego przez MWOMP systemu SYMFONIA producenta SAGE SYMFONIA. Zakresy i zasady integracji oraz migracji danych opisane zostały w Załączniku nr 1 do SWZ. 1.3 Udzielenie licencji na korzystanie z Oprogramowania Aplikacyjnego, zgodnie z Załącznikami nr 1 i 6 do SWZ. 1.4 Instalacja i uruchomienie dostarczonych, zintegrowanych i zmodernizowanych systemów. 1.5 Wdrożenie w MWOMP Oprogramowania Aplikacyjnego, zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 6 do SWZ. 1.6 Udzielenie przez Wykonawcę gwarancji jakości na zrealizowany przedmiot Umowy (zgodnie z zadeklarowanym terminem udzielenia gwarancji w Załączniku nr 2 do SWZ – minimalny okres gwarancji to 36 miesięcy), a także objęcie go w tym okresie nadzorem autorskim. Bieg gwarancji oraz nadzoru autorskiego rozpoczyna się od dnia następującego po dacie podpisania protokołu, o którym mowa w § 7 projektu umowy. 1.7 Warunki określające zobowiązania Wykonawcy wynikające z udzielonej gwarancji jakości oraz nadzoru autorskiego zawarte są w projekcie umowy (załącznik Nr 8 do SWZ) 1.8 Inne zobowiązania wykonawcy określone przez zamawiającego w treści SWZ, w szczególności w projekcie umowy.

Lots Lot 1 — Dostawa i wdrożenie systemu klasy ERP w MWOMP SPZOZ w Płocku w ramach projektu pn. „Rozwiązania cyfrowe dla mazowieckiej administracji”.: Zamawiający: Województwo Mazowieckie 03719 Warszawa, ul. Jagiellońska 26 tel. ([contact details removed] (w godz. 8.0016.00) faks ([contact details removed] email: [contact details removed] www: https://mazovia.pl/ Pełnomocnik Zamawiającego Na podstawie art. 37 ust. 2 w zw. z art. 37 ust. 4 ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, ze zmian.) – zwanej dalej PZP, Zamawiający powierza Pełnomocnikowi przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie uchwały nr 594/69/25 Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 24 marca 2025 r. w sprawie udzielenia pełnomocnictwa Mazowieckiemu Wojewódzkiemu Ośrodkowi Medycyny Pracy do dokonywania w imieniu i na rzecz Województwa Mazowieckiego czynności, w tym składania oświadczeń woli, związanych z realizacją zamówień w ramach projektu pn.: „Rozwiązania cyfrowe dla mazowieckiej administracji”, realizowanego w ramach Priorytetu FEMA.01 „Fundusze Europejskie dla bardziej konkurencyjnego i inteligentnego Mazowsza”, Działania FEMA.01.02 „Eusługi” Programu Regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027” oraz podpisania porozumienia dotyczącego współpracy w ramach tego zamówienia. 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia klasycznego o wartości przekraczającej progi unijne prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z wymogami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” oraz umowy o partnerstwie na rzecz realizacji Projektu „Rozwiązania cyfrowe dla mazowieckiej administracji” nr B/UMWMUF/UM/CG/6/2025 z dnia 31.03.2025 r. pomiędzy Województwem Mazowieckim, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26, 03719 Warszawa, reprezentowanym przez Zarząd Województwa Mazowieckiego, a Mazowieckim Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy (Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej), 09402 Płock, ul. Kolegialna 17, reprezentowanym przez p.o. Dyrektora MWOMP. 2. Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawców w postępowaniu o udzielenie zamówienia stosuje się przepisy powołanej ustawy Pzp oraz ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. z 25 lipca 2025 r. Dz. U. z 2025 poz. 1071 ze zm.), jeżeli przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych nie stanowią inaczej. 3. Zamawiający przewiduje procedurę przewidzianą w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, która jest opisana w § 32 SWZ.

Buyer: Województwo Mazowieckie

Buyer country: POL

Procedure: open

CPV code: 48000000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

We hold 2 notices from Województwo Mazowieckie, going back to September 20262 of them still open. They buy mostly in IT & Telecom and Water & Environment. There are 145 open IT & Telecom tenders in Poland. This one closes in 24 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this it & telecom opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More IT & Telecom tenders

All IT & Telecom tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →